Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti! Ekranlar önünde edilen evlenme teklifini kabul eder misiniz?

minnnak
Beyaz Show'un konuğu Bengü'ye Beyaz ikinci kez evlenme teklifinde bulundu. "Seni Eskişehir'de gezdireyim, etkileşim olur" dedikten sonra "Camiada son kalan iki bekarız" diyerek herkesi gülümsetti.
Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti! Ekranlar önünde edilen evlenme teklifini kabul eder misiniz?
Bengü'nün yanıtı ise, "Beyaz bana evlenme teklif etmişti. Ben en son orada kaldım" diye cevap verdi. Sizin düşünceleriniz neler?
Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti! Ekranlar önünde edilen evlenme teklifini kabul eder misiniz?