O listedeki en güzel Türk: Hadise! Hadiseyi beğeniyor musunuz güzellik olarak?

Meczup_Hatun
O listede Hadise'de var
İnternetteki the richest adlı site dünyanın en güzel insanlarının yaşadığı ülkeleri sıraladı. Sonra da bu ülkelerin yerlisi olan ünlülerden örneklerle konuya açıklık getirdi. Sitenin sıralamasında Türkiye 14'üncü sırada yer alıyor. Türk insanının güzellik söz konusu olduğunda kendini küçümsediğini belirten site ünlü şarkıcı #Hadise'yi de Türk güzelliğine örnek olarak gösterdi.
O listedeki en güzel Türk: Hadise! Hadiseyi beğeniyor musunuz güzellik olarak?
Hadise'nin uzun saçları ve düzgün fiziğiyle Türk güzelliğinin iyi bir örneği olduğu belirtildi.
O listedeki en güzel Türk: Hadise! Hadiseyi beğeniyor musunuz güzellik olarak?
Uzun saç mı? Biz başka Hadise mi görüyoruz acaba..

Bence güzellik olarak başak bir ünlü olabilirdi.
Siz ne düşünüyorsunuz? Beğeniyor musunuz?
Sizce hangi #ünlü örnek olarak gösterebilirlerdi?
Tamam sustum!

O listedeki en güzel Türk: Hadise! Hadiseyi beğeniyor musunuz güzellik olarak?