Kapat

En itici reklam hangisi?

"Ben şansa inanmam "diyor ya bir aşçı allahım yaş odunla çıplak dövesim geliyor...

Güncellemeler:
bir de "haydiğğ söyleğğğ" diye şarkı çığırıyor kadının biri aşkını bıçaklayan ninja gibi kendimi bıçaklayasım geliyor..

1|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Hadi baba sen yaparsin. Adam nefes alamiyo serevsz kizi diyo kalk gobek at. Nasil yapsin adam geri zeka li

1|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• zaten bugune kadar kim demiş ki babadan anadan kalan mirasla bir baltaya sap olabildim adam olabildim diye..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yok artikk ben sadece ets turdan erken rezervasyon yaptirdim... kadinin cırlak sesi ve dili dolaniyomuşcasina konuşamaması...

0|0
    0|0
  • orda bem ŞANŞA inanmam diyo :D

0|0
    0|0
  • Çı çı çı çılllllllllgın fiyatlar 😡😡😡😡😡😡 yemin ediyorum başımdan aşağı kaynar sular dökülüyor.

0|0
    0|0
  • Başarmanın tek yolu çok çalışmaktır ben her gün cinseng bilmemne kullanıyorum sifsisgsgs

0|0
    0|0
  • Bingo nun reklamlari😀

0|0
    0|0
  • Cikolatali gofret reklami 😒bide ets tur . sanki biz bilmiyoruz erken rezervasyon yaptirmayi mk

0|0
    0|0
  • Beni sana almayan utansın, aşırı iyiyim :)

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim Simgenin Deichmann reklamı. Nefret ediyorum tüylerim diken diken oluyor.

0|0
    0|0
  • sinirlenme şeklini çok sevdim

0|0
    0|0
  • Ardabeyi mi 😂
    Hadi baba yapabilirsin reklamı 😒

0|0
    0|0
  • hem dediğin reklam hemde penti reklamları çok itici

0|0
    0|0
  • Aynen o nasıl itici bir ses tonu

0|0
    0|0
  • Hayat bir maraton parmaton😅😅

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aksine ikisi de şu anda belkide ülkede yapılmış en etkileyici reklamlar. Bir ibrahim tatlıses şarkısını kaç defa öyle bir sesten dinledin? Sırf şarkı bile yeterliyken sana sigorta şirketinin önemini 3 hikayeyle öyle de güzel ve duygusal anlatıyorlar ki. O gözle bakmamışsanız bir de öyle izleyin derim.

0|0
    0|0
    • Sağlık sigortası reklamının ana temsına diyecek lafım Yok ama kadının şarkı söyleme tarzı çok farklı kimine işkence gibi gelir kimini alıp götürür bana işkence gibi geliyor... Arda'ya gelince ben şansa inanmam diyor bence hayatın yüzde 50si şans, şans insana uğrar insan o şansı değerlendirme kabiliyetine göre yönelir ha zaten şans insana uğramazsa müneccim olsan ne fayda?

• Ama çabalamadığın sürece o şansı değerlendirmende pek mümkün değil. Şansı kayıtsızca beklemek başka, şansa hazırlık yapmak başka şeylerdir. Şansa inanmayan adama da şans vurur. Ama sen evde oturararak şans beklersen kimse seni şanslı olduğun için barcelonada oynatmaz.

• 0|0
    0|0
  • Arda Türkmen adamdır ya.
    Ama reklam konusunda ve şansa inanmam konusunda eleştirmene katılıyorum..

0|0
    0|0
  • Lipton iç oh de bu ne la bide kız kaşını gözünü oynatıyor ya al can 27 yerinden pihcaklayip çöpe atcan

0|0
    0|0
  • Su kağıt havlu reklamı varya benim paraya ihtiyacım yok diyor 😒

0|0
    0|0
  • trivago hotel reklamı "hotelmi trivago" diyo ya şöyle

0|0
    0|0
  • senmi çıplak olacan o 'mu

0|0
    0|0
  • Igrenccc