Kısmetse Olur Gamze Göktürk'ün elenmesi hakkındaki düşünceleriniz?

Kanal D ekranlarında 2. Sezonuyla yayınlanan 'Kısmetse Olur' programın'da bugün olaylı bir şekilde eve veda eden Gamze Göktürk hakkındaki görüşleriniz?

0|0
126

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öteki Gündem, Dünyanın 1001 Hali, Para Dedektifi, Kim Milyoner Olmak İster tv'de izlenecek sayılı programlar.

Hadi tamam bunları geçtim.

O Ses Türkiye izlersin > Müzik dinlemek için..
    Yetenek Sizsiniz izlersin farklı şovlar, sesler, gösteriler görmek için.
    Dizi izlersin İçerde, Poyraz, Kanıt, Kiralık Aşk..

Onu da geçtim. 5 kilo bal 100 tl reklamlarını izleyin sıkıntı yok. Hepsini anlarım.

Ama bir insan nasıl olur da Kısmetse Olur izler.. Onu anlayamıyorum.. Teyzem de bağımlısıdır. Ve inandığınız Tanrı-Allah-FSM akıl fikir versin hepinize.. Ne deyim :-/

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Gıcık oluyorum ona

0|1
    0|0
  • Embesilin önde gideni, programda kime - ne diyeceğini geceden yazıp hazırlayan, elenme potasına her girdiğinde Şahin'e olan aşkı depreşen, güçlu kadın profili yaratmak için erkek fatma gibi dolanan birinin orda ne işi var?

0|0
    0|0
  • Aa öyle mi? Bende günlerdir bunu düşünüyordum aydınlattın sağol

0|0
    0|1
  • Onu düşünmekle uğraşamam hiç. Melis gelirse haber ver izliyim melisten başkası izletemiyo bana o programı midem bulanıyo berbat oyunculuklardan

0|0
    0|0
  • Elenmiş mi izlemiyorum 2 haftadır.

0|0
    0|0
  • Yahu izlemeyın şu tarz programları %90 ı yalan.. Tüm yarışmacılar ajanstan gönderiliyor. Hatta bir tanesi de arkadaşım elendi gerçi şu an o. kendi ağzıyla itiraf etti. Ama dizi seyrettıgının bilincindeysen sorun yok

0|0
    0|0
  • Banane? İzlemiyorum tvdeki bu tarz şeyler aşırı gereksiz.

0|0
    0|0
  • ay onu izleyenmi var hala :D

0|0
    0|0
  • O programa katıldıysa aptalmış.

0|0
    0|0
  • Üzüldüm

0|0
    0|0
  • Neden elendi? İzlemiyorum kim oldugunu bile bilmiyorum ama merak ettim normalde her türlü mallığı yapıp elenmiyolar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...