Kapat

Diriliş Ertuğrul dizisi halkında?

Çok dizi ve televizyon hastası değilim geçenlerde diriliş dizisi skandalı üzerine 1. Bölümden başlayıp diziyi izledim bir kaç tespit yaptım sizin fikriniz nedir?
1. Her Türk dizisi gibi sahneler yavaş be uzun. (Dizi iki saat olduğu için mecbur )
2. Din adamları kötülen Memiş?
3. Artık bazılarında erotik boyuta geçen dizi sahneleri yok ailece rahat izlenebilir.
4. ilk defa Türk tarihini başarılı anlatan bir. Yapım.
5. Namaz kılma ve din ile ilgili güzel Mesajlar veriliyor.
6. Dizide işlenilen bazı olaylar da gümümüz deki olaylara atıf yapmışlar.

2|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben iki üc bölümdür izlemiyorum. Gökce yok selcan hatun yok. bir aslihan türedi evli adama (ertugrula) yan gözle bakiyo. umarim islamda cok evlilik var diye subliminal yoldan normal bir durummus gibi yansitmazlar zira cok igrenc bir durum

0|1
    0|0
    • Evet bu konuda haklısın. Bu yönü aklıma gelmemişti

• Son bölümü izlemedim ama takip ettigim bir sayfada gayriihtiyari denk geldi. Candar bey kizi Aslihani Ertugrul beye vermek istedigini mi ne söylüyor. Dedigime geldi. Biz Türküz, bizde (sükür ki) böyle seyler normal degil ama "cici" gösterme cabasi var anladigim kadariyla

En İyi Erkek Görüşü

• Ben izlemiyorum açıkcası ama izleyenlerden olumlu sinyaller alıyorum yani güzelmiş dizi.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence Muhteşem Yüzyıl'dan sonra Tarihimizin gerçeğe yakın nasıl anlatılabiliri Diriliş Ertuğrul'dur. Güzel tespit yapmışsınız.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Güzel dizi bende izliyorum ilk bölümden

0|0
    0|0
Yükleniyor...