Kızlar, eşinizin size dünyanın en güzel kadınıymış gibi hissettirmesini ister miydiniz?

Kızlar, eşinizin size dünyanın en güzel kadınıymış gibi hissettirmesini ister miydiniz?
Kadir Doğulu’yla nikah masasına oturduktan sonra hayata farklı baktığını söyleyen Neslihan Atagül, “Kadir, kendimi dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettiriyor. Bana deli gibi aşık” açıklamasını yaptı.

Evliliğini hiç bitmesin, devamı gelsin istediği geceler gibi yaşadığını söyleyen Atagül şöyle devam etti: "Doğulu’yla evlendikten sonra hayatı farklı görmeye başladım. Beni çok seven, bana deli gibi aşık olan bir adam var. Keza ben de öyleyim. Kadir bana kendimi dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettiriyor”

7|1
217|52

En İyi Kız Görüşü

• Dünyanın en güzel kadını gibi hissettirmesini değil, çünkü öyle hissettirirse yalan olur :D
    Dünyada en çok sevilen kadın gibi hissettirsin yeterli :)

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eşim olacak insan zaten dünyanın en güzel kadınıdır , eşi benzeri yoktur.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 216

• Kim istemez ki.. eşim sadece süslendiğimde değil , beni her halimle sevmesini isterdim. Süslendiğimde güzelliğime iltifat eden , çirkin buluncada tam tersini yapar , yerer. Tabiki iltifat etsin , buradaki kastım övmesinden ziyade , güzel bulunca tavırlarında gözle görülür değişiklik olması.. Karşımıza ruhumuzu seven biri çıkmalı, güzellik desen başkalarında da var ya da çekicilik. Bizi eşsiz kılan ruhumuz. Kadir doğuluda neslihanın ruhunu sevmiş belliki yoksa bana göre hiç güzel kadın değil

0|1
    0|0
    • aynen katliyorum ama ruh da sevse biy pos da boş iki dizi partneri degisince bitiyo bunlarin evlilikleride aşkları da

• Kim istemez ki? Zaten öyle de olması gerekiyor.
    -Gecen bol olsun.-

0|1
    0|0
  • Neslihan iyi abartmış ve saçmalamış. Hiç sevmem insanların böyle ilişkisini, eşini övmelerini.

Ayrıca ben kendimi öyle hissetmem, o kadar da abartıdan hoşlanmam, eşim bile olsa.
    Ki sevdiği olduğum için ilerde eşime olduğumdan güzel gelebilirim, o ayrı mesele. Ama bunlar gibi de saçmalamam.

0|0
    0|0
  • hemde nasıl ya benim şu kızdan neyim eksik 😄

1|1
    0|0
  • Bu yüzden bu kız çok şımardı kendini bir halt sandı. Babası öldü bir kaç ay önce kız düğünde bildiğin şey kızlar gibiydi hayatımda böyle itici şımarık gelin görmemiştim VALLAHİ. Kadir Doğulu'ya gelince çok yakışıklı ve olgun bu kız çok bebeksi ve şımarık hatta fanları bile kendi gibi. ALLAH aşkına youtube den bu kızı sevmediğinizi yazın onun bir videosu altında bakın nasıl küfür yağdırcaklar bozuk türkçeleriyle bir de bu kızı sevmiyorsan Fahriye'yi seviyorsun demek onlar için.

1|0
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • 2 sene sonra bosanmasinlar da :D

4|0
    0|0
  • Buda sorumu :D her kadinin hayali bu zaten

1|0
    0|0
  • Biz de sevdiğimizi sevildiğimizi hissediyoruz da her yerde kocam bana deli gibi aşık diye dolanırsak deli derler 😂

1|0
    0|0
  • Yakında ayrılırlar.
    Sahte hislere ihtiyacım yok , dünyanın en güzel kadını degilim.

2|0
    1|0
  • Kim istemez ki 😂

0|0
    0|0
  • isterim. dsd

0|0
    0|0
  • adam kadin ruhundan anlıyo resmen

2|1
    0|0
  • Ask sevgi hersey bos..

0|0
    0|0
  • CİCİM AYLARI.

2|1
    1|1
  • İsterdim tabi kim istemez

0|0
    0|0
  • Yapsın tabi kelebek gibi

0|0
    0|0
  • şanslı kadın nesli.

0|1
    0|0
  • bunu her kadın ister bence

0|0
    1|0
  • bana sevgilim cok guzel bir kadin saniyorsun kendini ama senden daha guzel kadinlarda var bu dunyada deyip terketti beni ve baskasinin kollarinda Şu an 😢😭 adalete bak yaa nefret ediyorum bu kizdan😠

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    196

Erkekler Ne Diyor 51

• Ne kadar az yüksekten uçarsanız, düştüğünüzde o kadar az canınız acır.

Bu ne demek?
    Kadın olsun erkek olsun, hayatımızdaki insanları tüm insanlar içerisinde "en" olarak tanımlarsak o "en" diye tanımladığımız kişi elimizden bir şekilde uçup gittiğinde depresyon komasına girmeniz kaçınılmazdır.

Diğer bir boyut ise, eşeğe, yarış atı olduğuna inandırırsanız, koşarken çatlar.

Selamlar

2|0
    1|0
  • Neden sadece ünlüler ünlülerle sevgili okup evleniyorlar bir türlü anlayamiyacam buna kafama yatan tek mantikli sebep prim yapmak tabiki istisnalar vardir ama genel olarak boyle ve biz hala saf saf bakip ama cok yakisiyorla diyoruz ^_^:-D umarim bunlar da oyle olmazlar ama acikcasi umudum da yok

0|0
    0|0
  • Bundan çok değil, beş yıl sonra görürüz.

Ayrıca şu kadınların 'Bana kendimi Dünya'nın en güzel kadınıymışım gibi hissettiriyor' saçmalığını da anlamam, birincisi, belli ki değilsin, ikincisi, niye böyle birşey hissedesin ki?

1|0
    4|0
  • Ne güzel yürekten seviyor sevdiğini hissettiriyor demekki umarım bir ömür mutlu ve birlikte olurlar
    tabiiki seviyor ve değer veriyorsa hissettirir zaten

0|0
    0|0
  • Bunu istemeyen kız yoktur sanırım

0|0
    0|0
  • erkeklerde ister ama dünyanın en iyi erkeği olarak gel gor ki ne yaşadım ne de yasattim ha yaşatmak istedim tabi ama haketmedim kimseyi layık olamadım hiç bir kıza bu tipimle kimse sevdi ne sevmeme izin verdi ona güzelliğini hissettirmen sadece karakterle olmuyormuş onu anladım
    sağolsun kadim yalnızlık

2|0
    0|0
  • Ben de böyle düşünüyorum eşini başka kadınlarla kıskandıranları anlamıyorum bakıp örnek alsınlar eşiyle mutluluğuyla milleti kıs kandırıyorlar helal olsun😎

0|0
    0|0
  • Erkek dedigin oyle yapmali zaten

1|0
    0|0
  • Daha çok dünyanın en zengin kadını gibi hissettirmeyi tercih ederler..

Yalana gerek yok bayanlar, aşk karın doyurmuyor...

0|0
    0|0
  • Buna gerek yok ki zaten her Türk kızı kendini dünyanın en güzel ve dünyada tek kız zannediyor

2|0
    1|0
  • Ben dünyanın en çirkin kadını gibi hissettirirdim.
    Daha daha güzel olsun diye, aklınızı kullanın.

0|1
    1|0
  • Yanitlar tabiki evet 😴😴

0|0
    0|0
  • Ben istemem diyecek kadın tipi mazoşist olan veya aşkı sevmeyenlerdir. Onun dışındakiler ister diye düşünüyorum. Ama ben böyle davranmak istemem :D

0|0
    0|0
  • 2-4 yil sonra ayrilirlar.
    Hergununu kadinini en mutlu kadin gibi hissetmesi icin cabalarsan yıpranırsın.
    En guzeli dogal olmak. Ve aradaki saygiyi korumak.

0|0
    1|0
  • Hızlı koşan ayın b*ku seyrek düşer.

0|0
    0|0
  • Abi bu ask hergün baktigin bir sey bile bir anda aaa nekadar guzelmis hayat iyiki var falan oluyu insan ayaklari yerden kesiliyor resmen

0|0
    0|0
  • Her bayan/erkek mutlu olmaya ihtiyac duyar

0|0
    0|0
  • Yakinda bu ve bunun gibilerin bosanma haberini duyarsaniz sasmayin.

0|0
    2|0
  • Sevdiğin kadına hissettirmezsen adamlığın ne değeri kalır ki?

1|0
    0|0
  • Zaten benimse dünyanın en güzel kadınıdır... NET.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31
Yükleniyor...