Kapat

Bir kadının aşktan başka bir şeye ihtiyacı yok mudur?

Beyler, hani dersiniz ya" Siz kadınları anlayamıyoruz. Kadınlar ne ister?" diye, cevabı basit aslında; sevmek/ sevilmek ister. Hatice Şendil' de görüşümü paylaşıyor olacak ki; "Aşık bir kadının çok az şeye ihtiyacı vardır." diyor. Sizce aşktan öte neye ihtiyacımız var başka? Bu söze katılıyor musunuz?

Bir kadının aşktan başka bir şeye ihtiyacı yok mudur?

1|0
72|104

En İyi Erkek Görüşü

• Aşık bir kadının çok az şeye ihtiyacı vardır değil bilakis çok şeye ihtiyacı vardır.
    Hemde o kadar çok şey ister ki...
    Neden mi?
    Aşık kadın sevgi ister, sevgili ister.
    Aşık kadın arkadaşlık ister, arkadaş olursun, gezer eğlenirsiniz.
    Aşık kadın dostluk ister, yeri gelir dost gibi olursun, her derdini dinlersin.
    Aşık kadın güven ister, yeri gelir kollarınla onu sarar korursun, güven verirsin.
    Aşık kadın sadakat ister, ona sadık olursun.
    Aşık kadın kıymet ister, ona canından daha çok değer verirsin.
    Aşık kadın bir bebek gibidir, yeri gelir bebek gibi sevilmek ister.
    Aşık kadar anlayış ister, yeri gelir onun onun gibi düşünür anlaşılmak ister.
    Aşık kadar saygı bekler, bir ömür boyu sayılmak ister.
    Aşık kadın dürüstlük ister, kalbindeki seni ister.
    Aşk kadın ben-sen istemez, biz denmeyi bizliği ister.
    Aşık kadın seni ister, kendini ona teslim edersin.
    Aşık kadın hayatını ister, hayatını ona adarsın.
    Ve karşılğında ne alırsın?
    Onun sadece ve sadece hayatını alırsın.
    Aşık kadın fazla birşey istemez ki... :D

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dünyadaki en kutsal duygudur aşk, kaybetmemeyi başaran kişi sayısı azdır. Biraz da merhametle doğru orantılıdır. Merhameti fazla olanın aşkı da fazla olur; daha renkli olur. Daha taze kalır, en ufak bir hatada veya engelde kör rolü de oynayabilir. Fakat sen bu sevgiyi, hatta aşkı, alıp eline oyuncak edersen o aşık kadının gözleri yeniden kör olur. Hatta sağır da olur. Duymaz seni, duyamaz. Göremez artık seni eskisi gibi. İnsanları duymaz, bir daha eskisi gibi de olamaz. O kadın bir daha aşık olamaz. Küser aşka adeta. Sen nereden biliyorsun demeyin, kendimden biliyorum. Yaşın daha bunu anlamak için çok küçük diyenler gelmeden söyleyeyim, 4 yıldır hala her şey bana onu hatırlatıyor. Hatta eskisinden daha fazla takıldım ben ona.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 103

• Kadınların kendilerini kandırmak konusunda enteresan bir başarısı var.

Kadınlar mental stabilitasyon istiyor, aşk falan hikaye.

1|0
    0|0
  • Aşk, zamanla azalmaya başlar.
    Mühim olan eşler arasındaki saygıdır, sevgidir, samimiyettir ve güvendir bu şekilde devam eden evlilik her daim diridir, canlıdır; aksi halde sadece "aşk ve para" üzerine kurulmuş evlilikler ise her gün erozyona uğrayarak, eşler arasındaki bağı koparmaktadır.

0|0
    0|0
  • Bir kadının temel ihtiyacı 36 beden kot pantolon giyebilmek ve sınırsız kredi kartıdır.

3|0
    2|0
  • Bu platformdaki ilk msjım herkeze hayırlı olsun 😀. Bence her insan gibi kadında değerli olduğunu özel olduğunu hissetmek ister kuru kuru sevilmek yetmez bunu hissetmek hissettiemek gerekir 🙃

2|0
    0|0
  • Katilmiyorum.
    Kadinlari katiksiz her daim mutlu edebilmek icin para lazim.
    Culsuz birinin sevgisi umrunda bile olmazken, zengin zuppenin itici hareketleri bile hayranlik uyandirabilir.

Netice uzerine kadinlarin tek derdi PARA dir.

1|2
    0|0
  • Aşktan fazla sevgiye ihtiyacii vardir bence ha bir de unutmadan oksijen ve karbon da önemli bir de su var yani aşk bence bir ihtiyac değil çoğu kişi âşık olmuyor bence sevgililerin cogu birbirine asik bile değil ama her insan hayati boyunca sevgiye ve saygiya ihtiyaç duyar

0|0
    0|0
  • aşık oluyoruz da ne oluyor. ayda bir regl tripleri günlük neredeydin ne yapıyodun kiminleydin tripleri. soğutuyorsunuz.

0|0
    0|0
  • İlgi ister, dürüstlük ve cesaret ister. Sahiplenilmek ister. Sulanmak ister. (Çiçek)

:)

0|0
    0|0
  • Aslında en son ihtiyacı olması gereken şeydir aşk. Ama maalesef kadınlarımız güçlü olmak yerine güçsüz olmayı tercih ediyorlar

1|0
    1|0
  • Değer görme ve saygıya en temelde ihtiyacı vardır.

0|0
    0|0
  • Hatice Şendil için bu geçerli olabilir. Ama günümüz kızları para sevdalısı.

0|0
    0|0
  • Temel olarak kadına cinsiyetçi gözüyle bakmak başkadır insanı gözüyle bakmak başka olur bana Gore en başta insanı gözüyle bakılmaya ihtiyacı vardır aşk sevgi sevme sevilme gibi şeylerin ihtiyacı olan tek kadın değil erkektir neden hep aşktan bahsediyoruz ki? Birazda insanı değerden bahsetmek lazım kadının tek ihtiyacı olan şey ona insan gözüyle bakmaktır cinsiyetçi değil

0|1
    0|0
  • Aşk dediğiniz an, içinde barındırdıklarını anlıyorsunuz zaten. Dolayısıyla başka söze ne hacet.

0|0
    0|0
  • iyide aşkı izlediğiniz dizilerde ki hayal ürünü şeylerle karıştırıyor. istediğiniz olmayınca üzülüp sonra sıkılıp bırakıyorsunuz. kıvanç tatlıtugmuyuz lan biz. atın üstünden alalım tubayı.

0|1
    0|0
  • bence deli gibi aşık bir kadının ondan başka bişeye ihtiyacı yoktur... sorun sevmeyenlerde :D

3|0
    0|0
  • sevmek sevilme sadece kızlar istemez emin ol erkeklerde ister ve buna şuanda çok ihtiyacım var desem ama düzgün kız yok işte

0|0
    0|0
  • İnsanların sevgiye ihtiyacı yoktur. Başarıya ihtiyaçları vardır, ne şekilde olursa olsun. Sevgi de olabilir ama olmayabilir de.
    Bukowski..

0|0
    0|0
  • İnsanın temel olarak sevgiden, kadınların ise temel olarak sadece sevgiden başka bir şeye ihtiyaçları olduklarını sanmıyorum, evet.

0|0
    0|0
  • Yüreğin cinsiyeti yoktur. Sevgi denen şeyin bir kalıba ihtiyacı olamaz. Şayet kadın seviyorsa, sevdiğinin omuzunda huzurla uyumak ister.

0|0
    0|0
  • Kadınlar genel olarak ezildikleri için aşktan başka seçenekleri kalmıyor ne zaman tecavüzler dayaklar ortadan tam olarak kalkar yöneticilik sayısı kişi her iki taraf içinde eşitlenir, işte o zaman bu soruyu erkekler aşktan başka bir şey bilmez mi gib gibi sorular gelecek ;))

0|0
    0|0
  • Ne aşkı lan para olmaz sa olmazınızdır erkek paralı olsunda gerisi önemli değil sizin asıl aşkınız para para para

0|0
    1|0
  • hatice şendel e burdan yaww he heee diyorum :D

2|0
    0|0
  • Eğitime, kariyere, ortalama bir zekaya, vizyona, misyona kısacası kadınla erkekte fark etmeyecek yapabilecekleri herşeye ihtiyaçları var. :D

0|0
    0|0
  • Kadının ihtiyaçlarını saymaya kalksak yazmakla bitmez. Keşke ihtiyacı olmadığı şeyleri sorsaydın daha kolay cevap verebilirdik. ;)

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • Simdi ask var askcik var kadinlar hangisini istiyor o onemli cogu askin yaninda villa 8 tane bilezik i8 bmw felan istiyor yoksa asik olamiyorlar 😄😄

0|0
    1|0
  • vardır

0|0
    0|0
  • Kadın para ister

0|0
    0|0
  • hill e dusunsenize ask var seks yok _olmaz. ask var-guven tok olmaz. herasik olan sadik olmuyo sadakat olmadan olmaz ask buyuk busey ama tek basinada hicbisey

0|0
    0|0
  • Saçmalık... Erkeğin neye ihtiyacı varsa kadınında aynılarına ihtiyacı vardır, o da insan sonuçta.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    73

Kızlar Ne Diyor 71

• Bizim kendi ayaklarımızın üzerinde, kimseye muhtaç olmadan yaşamaya ihtiyacımız var. Aşk bunun yanında sadece güzel bir aksesuar, sahip olduğun zaman itirazın olmaz. Bizim bu kimseye ihtiyaç duymayan, güçlü duruşumuza mani olmaya çalışmayacak, bunu kendine dert edinmeyecek partnerlere ihtiyacımız var. Eğer böyle biri yoksa, tek başımıza da yaşayabiliriz.

Aşık bir kadın, aşık olduğu kişiden yanıt alamıyorsa o zaman Hatice Şendil'in söylediği söz anlamsızlaşıyor.

0|0
    0|0
  • Bu kadinin gözünün acligina tokluguna gore degisir. Hatice Şendil boyle soyledi die bunu bütün kadinlara mal etmek yanlis. Sonucta bazi hemcinslerim bir kadin ne ister sözüni yanlis anlamis olacaklari istekleri say say bitmez. Sevgiden baska hersey isterler. Sadece sevgiyle yetinen yüce kadinlardan olmak şahane birsey. Sonucta Sevmek sevilmek cok guzel vede iyi hissettiren duygular.

1|0
    0|0
  • Karı bildiğin saçmalamış 😄

0|1
    0|0
  • bir kere saçlarını gözü kapalı emanet edeceği bir kuaföre ihtiyacı vardır ve bence aşkın önüne de geçer😄

1|1
    0|0
  • Vardır tabi 😂 😂

0|0
    0|0
  • Önce ekonomik bagimsizlik ve kariyer... o varsa inan hepsi var

1|0
    0|0
  • çok düşürücü bir şey bu. neden tek duyguya indirgeniyor ihtiyaçlar?

0|1
    0|0
  • çok şeye ihtiyacı vardır çookk

0|0
    0|0
  • Tek eşlilik bana göre değil no no no :D

0|1
    0|0
    • Bu konuda cesaretinize hayran kaldım. her kadın sizin gibi düşünmez, düşünen de söylemez ya da söyleyemez.

• Gerçek aşkı bulduklarına inandıklarında evet hiç birşeye ihtiyaçları yokmuş gibi davranırlar. Aşkın ateşi sönünce göz ardı ettikleri bütün ihtiyaçlar su yüzüne çıkar. Bu sadece bir süreçtir. Bu yüzden kadın aşık olunca bütün algılarını kapatmamalıdır. Biraz da mantık lazım..

0|0
    0|0
  • Bizler aşkız ama aşktan ibaret değiliz sadeve erkekler beceremiyor sevmesini.

1|0
    0|0
  • Baş üstünde tutulmak sevilmek ilgi tabi ki her kadının ihtiyaç duyduğu duygulardır ama bunlarsız da hayat devam ediyor yalnızlığa alışmak da güzel ☺️

0|0
    0|0
  • vardır Tabikide

0|0
    0|0
  • Yok doğru

0|0
    0|0
  • katılmıyorum ben

0|0
    0|0
  • Kadin ne mi istiyor sadece sevgi istiyor...
    İlgi alaka sevgi sahiplenme koruyup kollama tatlı dil...

0|1
    0|1
  • aşık olmak ve değer görüp sevilmek çok önemli mutlu olmak için. ama tek başına yetmez.

1|0
    0|0
  • Aşk ilk ihtiyacım olmaz hiçbir zaman.

0|0
    0|0
  • Vardir

0|0
    0|0
  • Hatice sendil bulmus zengini tabi askla doyar 😂😂😁😁

0|0
    0|0
  • Sadakata güvene sevgiye ilgiye süprizlere yeniliklere anlayısa ihtiyacımız var :)

0|0
    0|0
  • katılıyorum. tam bır ask sevgı ınsanıyım ve yıllardır sevıılmıyorum. ıcımdekı eksıklıgı anlatamam. ne saglık problemım var ne maddıyat ama bu eksıklık benı mutsuz bırı yapıyor.

1|0
    0|0
  • Aşık olan insan karşıdakinin mutluluğunu ister ve olumsuzlukları olabilir kılar kısaca şahsen benim karşı taraflar aşk yaşamam tek ihtiyacım olabilir

0|0
    0|0
  • Bu kadin buldu tabi yakisikliyi oturdugu yerden yorum yapiyo oh ne ala

0|0
    0|0
  • saygiya, uzun sure ilgiyede ihtiyaclari var tabiki.

0|0
    0|0
  • aşk bana çok uzak biraz huzur biraz eğlence yeter

0|0
    0|0
  • yalan ya yalan , paraya ihtiyacımız var.

1|0
    0|0
  • elbetteki vardır

0|0
    0|0
  • hatice şendil kaşarı reklam kokan lafları

0|1
    0|0
  • Aşka ihtiyacım yok.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam