Tv deki saçma sapan dizileri takip edenler var mı? Yoksa benim gibi antipatik bulan var mı?

Sözüm hep sosyete hayatı, aşk hiçte realist olmayan yaşam bu sebepten nefret eder oldum?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum. Gerçekten çok itici bir durum. Sana hiçbir şey katmayan sadece zamanını çalan şeyler. Ama dürüst olmak gerekirse trt dizilerini seviyorum. Onlar daha sıcak daha samimi geliyor bana

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Özellikle bazı yabancı diziler çok iyi for example game of thrones and breaking bad ben genelde internetten izlemeyi tercih ederim gereksiz reklam ve zaman kaybı oluyor diğer türlü bu arada diriliş de güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 4

• bende kardeşim midem bulanıyor ben hiçbirini izlemem ama ailem her akşam izliyor iişim olmadığında görüyorum bende saçmalıklar silsilesi

0|1
    0|0
  • Televizyon izlemiyorum.

0|1
    0|0
  • ya cok zengin ya da fakirliğin dibini görmüş ailelerin konu alındıgı dizilerden bezdim.. hiç mi orta halli insan yok memelette

0|0
    0|0
  • Sadece 1 diziye takılır devam ederim ama asla aşk dizisi olmaz şu aralar Diriliş Ertuğrul'u izliyorum bundan önce Kardeş Payı'nı izlerdim ondan önce de İşler Güçler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...