Çocuğunuza ölen sevgilinizin ismini verir miydiniz?

Victoria's Secret'in güzel meleği Miranda Kerr, oğluna ilk aşkının adını vermiş. Legolas'ım Orlando Bloom , da iyi anlayışlıymış ki ses çıkarmamış. Siz çoğunuza ölmüş ya da ölmemiş eski sevgilinizin adını verir miydiniz? Eşiniz vermek istese kabul eder miydiniz?
Çocuğunuza ölen sevgilinizin ismini verir miydiniz?

4|1
249162

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle vermezdim, Adını hatırladıkca hüzünleneceğim veya unutmam gerekirken aklıma gelmesinin hiçbir yararı olmayacak bir ismi neden çocuguma vereyim. Eğer ölen sevgilimin ismini vermeyi düşünen birisiysem demek ki halen unutamamışım demektir, bence bu da saglıklı bir ilişki olmaz, karşımdaki eşime çok ayıp olur diye düşünüyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz, psikolojik olarak rahatsız edici bir durum. Her iki birey açısından da, sonuçta vefat etmiş bir sevgili var ortada ve hayatın boyunca yanında olacak eşin. Hem eşine saygısızlık, hem de psikolojik açıdan rahatsız edici bir durum. 😏

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 161

• Olmaz öyle şey 😐 babasının abisinin filan adı olabilir 😐 ama sevgili hayır 😐 her seslenişinde onu hatırlayacak uleyn 😐 eski işte adı üstünde 😐 artık ben varım 😐 biraz midesizce bir hareket gibi geliyor bana 😐

0|1
    0|0
  • Resmen rezilliktir.

Beyinlerini nefsine kiralayan adamların, şuursuz hareketleridir.

Tensip etmiyoruz

1|0
    0|0
  • Hayır. Eşimin bana böyle birşey sorması fena tartışmaya bile yol açar

2|0
    0|0
  • Asla böyle bir şey yapmam bu eşime karşı duyduğum sevginin dolayısıyla saygının yetersiz olduğunu gösterir..

0|0
    0|0
  • Onu kalbimde gizli bir bölmede yaşatırım, çocuğuma ismini vererek hem kendime hemde eşime eziyet çektirmek istemem.
    Ben çocuğumda eşimi görmek isterim, benimle hayatını birleştiren o güzel kadını.

0|0
    0|0
  • Vermezdim eşime bunu teklif dahi etmem o benim geleceğim böyle birşeyle üzecek kadar düşmem varsayalim eşim teklif etti 1 2 ay yüzüne dahi bakmam zaten benimle evlenecek kişi benim kiskanclik derecemin ileriligini bilecegi için bunu teklif bile etmez zaten ben o kizi sectiysem böyle bir şeyi soyliyecek karakterde değildir

0|0
    0|0
  • Boyle birsey caiz degildir. Musluman insanlara neden gayri muslum ahlak ve yasam tarzlarindan ornek veriyorsunuzki?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hayır asla kabul etmem ona da bunu yapmam yani

0|1
    0|0
  • kızıma verdim.

0|0
    2|0
  • ben ilk aşkımı toprağa koydum 12 sene önce..
    ondan sonra da hiçbir kadına aşık olmadım..
    ama yine de onun ismini vermem çocuğuma..
    bu bence bir eşe yapılabilecek en büyük hatadır..

1|0
    0|0
  • ölmemişse imkânı yok, ölmüşse düşünülebilir, kesin konuşmak istemem. sonuçta sevdiğin insan ölünce başkasına aşık olursun ama iyi biriyse sevgin devam edebilir. ilişkiye bağlı biraz.

1|0
    0|0
  • Saçmalık ve saygısızlık :)

0|0
    0|0
  • İlk aşkının adını veriyorsa geçmişinin etkisi vardır demek ki. Ben böyle bir şey yaşasam kaç çocugum olursa olsun boşarım hacı abla

0|0
    0|0
  • oğlan da tam orlando ya benzemiş

0|0
    0|0
  • çocuğumu, çocuğum olarak hatırlamak isterim

0|0
    0|0
  • Evet veririm

0|0
    0|0
  • Hayır. Eşime saygısızlık olur.

0|0
    0|0
  • Gider anamın babamın ismini koyarım niye ölen sevgilimin ismini koyayım

0|0
    0|0
  • Koymam.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    141

Kızlar Ne Diyor 248

• saygisizlik, yapmam izin de vermem (ki zaten benden böyle bir sey istese direkt bosarim).

0|0
    0|0
  • Biraz genişlik isteyen bir konu veyahut oldukça fazla anlayış diyeyim... Yani o kadın için bir anlamı varsa verebilir diye düşünüyorum. Ben olsam böyle birşey yapmazdım. Sonuç itibariyle baktıkça her seslendiğimde onu anımsayacağım.. biraz dramatik. Eh kimine göre de bu şekilde o kişiyi anmış olduğunda eski anılarını da anmış gibi hissedeceğinden farklı romantik duygulara vesile olabilir elbet...

0|0
    0|0
  • sevgilime sordum izin vermem dedi ben de vermezdim orlando ile sevgili değil zaten bildiğim kadarıyla şu an

0|0
    0|0
  • Cok sevmissem ve olmusse evet verirdim olmus sonucta baskasini sevmisim ama o kalpte biryerde kaliyor kiskanclikla ilgsi yok

0|0
    0|0
  • Hayır sureklı onu hatrlatıcak cunku ayrıca evlı olsam esım ısterse ona da ızın vermem bence yapılmaması gerekn bısey

0|1
    1|0
  • hayır. yeni doğan bir çocuğa neden geçmişin izlerini yükleyeyim ki zaten. izin de vermem.

0|0
    0|0
  • Vermem, verdirmem

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Hayır vermem 😂

0|0
    0|0
  • vermem

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • vermezdim

0|0
    0|0
  • izin vermezdim heralde ancak şöyle olurdu istediğim isim, eşimin ya da sevgilimden olursa cocuk onun eski sevgilisinin adı flan olsaydı yine de istediğimden vazgeçmez koyardım

0|0
    0|0
  • Vermemde vermesine izin de vermem ne alaka.

0|0
    0|0
  • Türklere sorulacak soru mu şimdi tabii ki de hepimiz Hayır diyeceğiz

0|0
    0|0
  • Hayır vermezdim. Eşime saygısızlık yapmış olurum.. bende yapılmasını istemezdim aklımda hala o var aklında onu seviyor diye şüphe olurdu

0|2
    1|0
  • Ben veririm kabul etmeyen gidebilir

0|0
    0|1
  • Güzelse isim olabilir

0|0
    0|1
  • Kızın ismini bir yerde duydum mu anlık sinir basıyor, asla

0|0
    0|0
  • Anılara bağlı biri değilim. Vermezdim ona da müsaade etmezdim.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    228
Yükleniyor...