Kapat

Elçin Sangu: 'Sosyal hayatım kalmadı' dedi! Sizce de oyuncuların sosyal hayatları yok mu?

Gün geçmiyor ki, bir oyuncu da sosyal hayatının olmadığından bahsetsin.

Kiralık Aşk dizisinde Defne’yi canlandıran Elçin Sangu, InStyle dergisi için objektif karşısına geçti.

Elçin Sangu: "Hayat akıyor gibi ama daha çok işle ilgili akıyor ve geriye başka bir şeyler için gerçekten zaman kalmıyor. Vakit olursa güzel planlarım var." dedi. Gezmek istediğini de belirten Elçin Sangu "Gerçekten sosyal hayatım olmadığı için şu an sosyalleşmek bile benim için bir şey yapmak anlamına geliyor" dedi.

Sangu sözlerine "Kitap okumayı, piyano çalmayı, kısacası yapmayı sevdiğim her şeyi özledim” diyerek devam etti.

Sizce de oyuncuların ya da ünlülerin sosyal hayatları yok mu? ya da yok denecek kadar az?

1|1
19|3

En İyi Kız Görüşü

• Bizi mutlu etmek icin kendilerinden fedakarlik yapmalari gerekiyor. Daha yeni basladi ve neye basladigini bilmiyor.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dogrudur oyunculuk zor meslek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Onlardaki hayat kimsede yok. bayramlarda tatil, sezon finali2-3 ay tatil.. o kadar para kazaniyorlar. Sorsan, emekciyiz, zor sartlarda calisiyoruz afralar tafralar. Onlardan cok calisani yok, onlar kadar yorulani yok.. sosyal hayat yokmus.. asil alin teriyle haftasonu bile olmayan, gündüz ve gecesi olmayanlarin sosyal hayati yok. hatta onlarin hayati yok

1|0
    0|0
  • Milyarlarca para alırken böyle şeylerden şikayet etmek saçma geliyo ünlü olmadan önce bunun hayatlarında neleri etkileyeceğini biliyolardır zaten

2|0
    2|0
  • Ya Allah askına sanki bizden sosyal hayat akıyor nerde Şam orda aksam yapıyorlar paraya para demiyorlar zorla mı oyuncu yaptılar olmasaydı millete ölmüyor yani bunlar için

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Elcine hayranım duru güzelliği, oyunculuğu ve duruşuyla dikkat çekiyor. Popüler olmanın dezavantajları

0|0
    0|0
  • doğrudur bence gece gündüz set röportajlar davetler törenler falan.. tarzım değil şeyler

0|0
    0|0
  • Yoktur heralde:D

0|0
    0|0
  • sosyal hayatları elbette ki var ama şu an yoğun dönemi hele bir şu dizi bitsin ondan sonra herşey çok farklı olacak

0|0
    0|0
  • Ünlü olmasınlar o zaman

0|0
    0|0
  • Dünyaları kazanıyor bıraksın o zaman

0|0
    0|0
  • Yani haklı 90 dakikalık dizi için kaç gün çalışıyorlar kim bilir emeğe saygı 😊

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum yani

0|0
    0|0
  • Millet o kadar takıntılı ki hiçbir ünlünün sosyal hayatı yok

0|0
    0|0
  • Öyle diyorsa öyledir👌

0|0
    0|0
  • O zamana oyunculuk yapmasın