Zuhal Topal'da Gülçin ve talibine bir yorumunuz var mı? Siz olsanız talip olur muydunuz? Olursanız/Olmazsanız neden?

Zuhal Topal'da Gülçin ve talibine  bir  yorumunuz var mı ? Siz olsanız talip olur muydunuz ? Olursanız/Olmazsanız neden ?
Gülçin... 27 yaşında daha önce hiç sevgilisi bile olmamış elinden her iş gelen Denizli'li köylü güzeli... aradığı damat adayında en büyük kriterlerinden biri yakışıklı olması.. hatta mümkünse Kıvanç Tatlıtuğ'a benzemesi..

Ve 2 3 gün önce geldiğini tahmin ettiğim talibi herkesi şoke etti...

Herkes gibi Gülçin de gelen talibine çok şaşırdı ve tepkileri ile herkesi bir kez daha şaşırttı.. öyle ki hayalindeki gerçek oldu sanırım.
Gülçin'in şok hali..

Eğer birbirleri için hayırlılarsa insAllah hayatlarında güzel başlangıçlar yaparlar ve mutlu olurlar..

Şimdi benim sorum şu.. siz bu tabloyu dışardan objektif gören gözler olarak ne düşündünüz? aklınıza gelen ne oldu? ve sizce gelen talip ciddi midir? siz talibin yerinde olsaydınız Gülçin'e talip gelir miydiniz? peki neden gelirdiniz/gelmezdiniz?

Not: Bugün yemek yaptığım sırada denk geldim. Genelde denk geliyorum. O saatlerde evlilik programları tavan yapıyor 😬😊

Güncellemeler:
Gençler siz soruyu yanlış anladınız ya da kafanıza göre yorumlamak istediniz. bilemiyorum. fakat ben bu durumun ya da bu programların gerçekliğini sormadım. kim hangi casttan geliyor. gerçek mi yalan mı demedim. sorum şuydu :

Siz olsaydınız bu kıza talip gelir miydiniz ve sebebi? Gelmez miydiniz ve sebebi?

0|0

Erkekler Ne Diyor 36

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...