Kapat

Zuhal Topal'da Gülçin ve talibine bir yorumunuz var mı? Siz olsanız talip olur muydunuz? Olursanız/Olmazsanız neden?

Zuhal Topal'da Gülçin ve talibine  bir  yorumunuz var mı ? Siz olsanız talip olur muydunuz ? Olursanız/Olmazsanız neden ?
Gülçin... 27 yaşında daha önce hiç sevgilisi bile olmamış elinden her iş gelen Denizli'li köylü güzeli... aradığı damat adayında en büyük kriterlerinden biri yakışıklı olması.. hatta mümkünse Kıvanç Tatlıtuğ'a benzemesi..

Ve 2 3 gün önce geldiğini tahmin ettiğim talibi herkesi şoke etti...

Herkes gibi Gülçin de gelen talibine çok şaşırdı ve tepkileri ile herkesi bir kez daha şaşırttı.. öyle ki hayalindeki gerçek oldu sanırım.
Gülçin'in şok hali..

Eğer birbirleri için hayırlılarsa insAllah hayatlarında güzel başlangıçlar yaparlar ve mutlu olurlar..

Şimdi benim sorum şu.. siz bu tabloyu dışardan objektif gören gözler olarak ne düşündünüz? aklınıza gelen ne oldu? ve sizce gelen talip ciddi midir? siz talibin yerinde olsaydınız Gülçin'e talip gelir miydiniz? peki neden gelirdiniz/gelmezdiniz?

Not: Bugün yemek yaptığım sırada denk geldim. Genelde denk geliyorum. O saatlerde evlilik programları tavan yapıyor 😬😊

Güncellemeler:
Gençler siz soruyu yanlış anladınız ya da kafanıza göre yorumlamak istediniz. bilemiyorum. fakat ben bu durumun ya da bu programların gerçekliğini sormadım. kim hangi casttan geliyor. gerçek mi yalan mı demedim. sorum şuydu :

Siz olsaydınız bu kıza talip gelir miydiniz ve sebebi? Gelmez miydiniz ve sebebi?

0|0
20|37

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• O değilde şimdi bunu binlerce insan izliyor ve kafalarında şöyle bir algı oluşuyor. Bu kız böyle birini elde edebiliyorsa ben hayli hayli ederim. Çıta tavanda istediği olmayınca mutsuz bir sürü kişi. Hadi sen ben kurgu der geçeriz de Tr de bir çok insan bunları gerçek sanıyor. Hiçbir niteliği olmayan insalnar bile çıtayı anasınınn amınaa kadar çıkarırsa da ne erkekler mutlu olabilir ne kadınlar. Toplumun psikolojisini sikmekten baska bir sey değil

4|0
    0|0
  • bunlara acımıyorum. kezbanlar, kırolar, kültürsüzler, konfeksiyonda ip temizlemesi gerekenler buraya çıkmış insan beğenmiyor.. sunucular zaten çingene. sedası esrası zuhali. kültürsüz sürüsü.. işin en acı yanı da, biz demek bunlara layığız. bize bunları izletebiliyorlar çünkü izliyoruz. bunlara değil, kendimize kızmamız lazım. zekamızda ciddi sorun var

1|0
    1|0
  • bu programları bitirmek için keşke elimden bir şey gelse

2|1
    0|0
  • Programın samimiyetsizlik derecesinde bir cevap vereyim ;
    Gelmezdim, çünkü kıvanç kadar yakışıklı değilim.
    Gelen adayın da samimi olduğunu düşünmüyorum, amaç ilgi çekmek.

1|0
    0|0
  • Yazık vallahi yazık kızı kullanıyor kanaldaki şerefsizler Gülçin daha farkında değil köyüne geri döndüğünde hiçbirşey eskisi gibi olmayacak...

3|0
    0|0
    • Dimi ya sen de farkettin. Bu kız öyle ünlü olma kurgu şu bu kafasnda biri olamaz. Yani ayan beyan saf iyi niyetli biri belli. Ne blyim..

• Yazık ben cidden çok üzülüyorum annesini falan görünce çok temiz insanlar bunlar ama kanaldaki süt dilimleri insanlıktan ne anlar sömürecekler daha da 😡😡😡

• nekadar gereksiz bu programlar
    sadece bakıyorum böyle

http://i.hizliresim.com/qj46MD.gif

şaklabanlar

1|0
    0|0
  • kız değil de gelen erkek bildiğin şöhret peşinde ;) eğer kanalın bir kurgusu ve tasarımı değilse bu hikaye ;)

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum adam ünlü olmak için gelmiştir bence

1|0
    0|0
  • Reelde kimse yüzüne bakmamis oraya gelmiş prensini arıyor

1|0
    0|0
  • reyting amaçlı kurgu dan başka bişey değil allah aşkına bir insan kendini bilir biraz ben baksam bu bana bakarmı allah aşkına bu kız aynaya bakmıyomu sanki

1|0
    1|0
    • Bana da kurgu gbi geldi. Inanamadm ama kız ne kadar mutlu var ya. Eğer onun duygulariyla oynuyolarsa burdan ben bile uzulebilirim😳

• şöyle düşün aslan avlayacağı ceylana acırsa aç kalır

• bir insan vicdanını kaybederse artık insan değildir.

• İnşallah reyting bokuna bir kadının hayalleriyle oynamiyorlardir

1|0
    0|0
  • Sanada tv ye çıkcan desinler verirsin üste para. Adam gelir 70 80 yaşında 5 trilyon para der 18 lik kızlar elektrik trafosu olur anında o adam

1|0
    0|0
  • Deli bu kız hergün birini beğeniyor kabul etmem gitmem bu kıza

1|0
    0|0
  • Önemli olan iç güzellik diyenler buyursun bakalım..👉

1|0
    0|0
  • Iyi allah mutlu etsin

1|0
    0|0
  • Ben talip gelmezdim demek ki kalbi temiz ki duaları boşa çıkmamış. Ulan adam kadından güzel şaka olmasın bu.

1|0
    0|0
  • şu programları halen daha gerçek sananlar var acıyorum.

0|0
    1|0
  • Çorumlu Kara Amir de oradaydı galiba😂

1|0
    0|0
  • Akıllı olsaydı gelirdim fakat o programa akıllı insanların çıktığını zannetmiyorum

1|0
    0|0
  • kilo versin biraz.

0|0
    1|0
  • Allah mesut etsin

1|0
    0|0
  • Reyting olsun diye çok açın

1|0
    0|0
  • Hepsi kurmaca bu tür programların hepsi kaldırılsa yayından fena olmaz toplumun zekasıyla dalga geçiyorlar resmen

1|0
    0|0
  • Şunlara inananların aklına şaşıyorum vallaha

0|0
    0|0
  • bunlar hep kurmaca

0|0
    0|0
  • olmaz o iş

0|0
    0|0
  • Sacma yalan buluyorum bunları.

0|0
    0|0
  • Başlamadı Ki Daha

0|0
    0|0
  • Fake programlar diz boyu...

0|0
    0|0
  • Arkadasim bu programlar cast oyuncularla cevrili. Fark etmedin mi?

0|0
    0|0
    • Yoo. Hiç o kadar ciddi ciddi izlemedim ki.

• Yok ya ben onu araştırmam. Belki erkek hakikaten öyledir. Ama kızın kesinlikle ole olmadığını düşünüyorum.

• Bak mesela Zuhal Topal'da Luvrita var. Onun oncesinde Esra Erol'daydi. Ondan once Fox tv'de Gardırop Savaşları programindaydi filan.. Bir suru var bunun gibi.

• Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 19

• tabiki ciddi değil ya bu adam bu kızdan önce Lütfiyeye geldi arada dağlar kadar fark var

1|0
    0|0
  • Bende bir defa gördüm sempatik bir kız bence 😊 Allah mutlu etsin

1|0
    0|0
  • Saçma sapan showları izlemiyorum.
    Hepsi paralı figüran.
    Ayrıca kıvanç tatlıtuğada hiç benzemiyo.

0|0
    1|0
  • hiçbirr şekilde inanmıyorum. onda vardır bir iş. bizde köylü güzeliyiz ne var bunda

0|0
    1|0
  • inandın yani öylemi

0|0
    0|0
  • evlenirler inşallah

1|0
    0|1
  • izledim ve yok artık dedim ya

1|0
    0|0
  • Oyun ya

0|0
    0|0
  • Tesadüfen denk gelmiştim. İlginçti. 😅

1|0
    0|0
  • Ben çok sevindim

1|0
    0|0
  • Hikaye hepsi

0|0
    0|0
  • bunlar oyuuun inaniyonuz mu o cocuk o kiza mi kaldi

0|0
    0|0
  • Daşga geçmek için belli

0|0
    0|0
  • tamamen reklam amaçlı olduğunu düşünüyorum ya da oğlan prim yapmaya çalışıyor kendi çapında

0|0
    0|0
  • Bunlarin hepsi rol ya inanmayin

0|0
    0|0
  • Tamamen kurgu.

0|0
    0|0
  • Yazık kıza ya

0|0
    0|0
  • reyting için her şeyi yapar bunlar kesin oyundur.

0|0
    0|0
  • Kızda ki özgüvene hayranım

1|0
    0|0
Yükleniyor...