Kapat

Ezan okunmasına tepki olarak küfürlü paylaşımda bulunan oyuncuya hapis istemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ezan okunmasına tepki olarak küfürlü paylaşımda bulunan oyuncuya hapis istemi hakkında ne düşünüyorsunuz ?

15 Temmuz darbe girişimi sırasında camilerden okunan ezana yönelik sosyal medya hesabından küfürlü paylaşımda bulunduğu iddia edilen 22 yaşındaki dizi oyuncusu Umay Anadolu Kaboğlu hakkında 'halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama' suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

Güncellemeler:
Bence ceza az !!
Nerdesiniz beyler bayanlar

1|1
16|14

En İyi Kız Görüşü

• bir Müslüman ülkesinde ezan okunmasina tahammül edemiyorsa hele ki boyle bir gunde birçok yabanci ulke var oraya iade edelim

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• dini kullanarak ülkeyi birbirine katma suçunun cezasını kim çekicek peki

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• %99 'u müslüman olan ülkede, ezan okunmasına küfürlü paylaşım atan insana bir yıl çok az, kınıyorum.

1|1
    0|0
    • %99 müslüman değil ama doğru

• @mehmetingezegeni55 Bana mı yazdın yorumu. Hayır bana yazdıysan ne demek istediğini anlayamadım kusura bakma.

• yok kardeşim bu bayana yazmıştım yukari yorumlari okursan daha iyi anlarsin

• çok güzel olmuş, oyuncu değil mi ekrana çıkıyor, halkın sayesinde ünleniyorlar mükemmel oyunculukları olduğundan değil

0|0
    0|0
  • "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri...". Dinin islam olduğu bir ülkede ceza verirken inanılmaz bir cumle kullanmışlar. Ceza konusunu ülkemiz açısından konuşması saatlerimizi alır, bu durum içinse ceza verilmesini takdir edebiliyorum sadece.

0|0
    0|0
  • iyi olmuş

1|1
    0|0
  • Bu nasi oyuncu ilkkez goruyom 😂

1|1
    0|0
  • ilgilenmiyorum davet etme

0|1
    0|0
  • Yatsın geberesiceeee yerinde bir karar olmuş yatsın yani

0|1
    0|0
  • Hangi din olursa olsun o dinin unsurlarına saygı gösterilmeli. Az ceza verilmis

0|2
    0|0
  • Hangi hak ile gelip de yaşadığı ülkenin dinine saygısızlık edebiliyor. Bazı insanlar nasil bu kadar vurdumduymaz ve de saygısız oluyor anlamıyorum.

0|1
    1|0
  • hapis yemez. bu saygisizligi yapan bir cok beyinsiz var

0|0
    0|0
  • Gayet yerinde

0|0
    0|0
  • O cezayı da alcağı yok

0|0
    0|0
  • iyi olmuş😡

1|0
    0|0
  • kufur yanlış

0|0
    0|0
  • buda mi fetoscu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bir ateist olaraktan bu kızın müebbet almasına razıyım kimse bir başkasınnın dini görüşüne saygısızlık etmeye hakkı yokkk

0|1
    0|0
  • Keşke din üzerinden siyaset yapanlara da bu cezalar verilse.

1|2
    0|0
    • ozaman akp diye bise kalmazdi ortada

• adam akilli bir kürt kardeslerim diyo milliyetcilere düsman kesiliyor ve bütün kürtlerden oy aliyor sonraki secimde kürtler teröristlerine karsi birlik olalim diyo milliyetcilik tasliyor bir cok milliyetcilerden oy aliyor.. bence 2023e kadar bu böyle sürcek sonra yeni yeni sözlesmeyi imzaladiktan sonra ve yine bir 100 yil hersey amerikanin eline gectikten sonra o da gündemden düser

• Siyaset işte dansözlükle eş anlamlı bir durum. 2023 e kadar türkiyenin sonu Suriye gibi olacağı için pek umudum yok

• Yazdığını görmedim varsa bir link alırım önce olay ne bakayım ona göre doğru ya da yanlış derim.

0|0
    0|0
  • Bu tür sözlü saldırıya dayanan suçarın cezası hapis olmamali

0|1
    0|0
  • Herkes herkesin inaclarina saygi gostermelidir. Ezan okunur 5 vakit ancak 15 Temmuz surecinde yarim saate bir okunan sela, ezan aralarda korna sesleri bence bu ulkede farkli inanclara sahip insanlarin sınırlarını hayli zorlamıştır. Bu sosyal medyadan küfür etmeyi gerektirmez ancak malesef kimsesin kimseye saygisi kalmamis...

0|0
    0|0
  • Normal. Dini değerleri alenen aşağılamanın cezası hukuki cezası var zaten. Sadece ezan değil, klisedeki çan sesini bile...

0|0
    0|0
  • vallahi biz dostu özledik

0|1
    1|0
  • ateist ırkını bu ülkeden sınır dışı etmek lazım

0|0
    0|1
  • Şimdi buna düşünce özgürlüğü diyenler çıkacaktır

0|0
    1|0
  • çok az bence bunlar para yüzünden dini bile unutuyorlar

0|0
    0|0
  • Bu sosyal medya hesabı olmasa nasıl klavye silahlıgı yapıcaksnz yeter ki paketiniz bitmesin 😂

0|0
    0|0
  • Şu an pek saglıklı dusunemiyorum kusura bakma kardes moralsizim

0|0
    0|0
  • Bence direk ülkeden sınır dışı edilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...