Türkiye'deki kamu spotu reklamlarını başarılı buluyor musunuz?

#Batmanlı doktorun, Başbakanlık İletişim Merkezi'ne (BİMER) şikayet ettiği "Hadi Baba" adlı kamu spotunun yayından kaldırılmasına karar verildi.

Batmanlı Dahiliye Uzmanı Mehmet Fırat, nefes darlığı çekerken, çocukları tarafından dans ya da spora çağrılan babaları anlatan kamu spotunu BİMER'e şikayet etti.

"Hadi Baba" denilerek babaları efora teşvik eden kamu spotunun sakıncalı olduğunu belirten doktor, BİMER'e gönderdiği yazıda, "Kalp ve akciğer hastalarının en önemli belirtisi, nefes darlığıdır. Birçok kalp hastasında nefes darlığı, kriz belirtisi veya kalp damar daralmasının belirtisidir. Bu durumda yapılacak ilk iş mutlak istirahat ve en küçük harekete bile zorlamamaktır.'' dedi. Reklam, 15 Aralık 2016 tarihinde yayından kaldırılacak.
Türkiye'deki kamu spotu reklamlarını başarılı buluyor musunuz ?

• Başarılı buluyorum. İkna etmede oldukça başarılılar.
    21%(8)21%(10)Oy Ver20%(2)
  • Eh işte. Pek fazla ikna edici özellikleri yok.
    26%(10)25%(12)Oy Ver20%(2)
  • Başarılı bulmuyorum. İkna etmede oldukça başarısızlar.
    53%(20)54%(26)Oy Ver60%(6)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1

En İyi Kız Görüşü

• ben başarılı buluyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Meslektaş'ıma helal olsun 👏 Bende o kalp masajı reklamını şikayet edicem insanlara kalp masajı öğretiyor tv üzerinden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Buluyorum

0|0
    0|1
  • biz diyabetliyiz diyerek sevinen küçük çocuklarla diyabete karşı kamu spotu yaptıklarını gördüğümden beri yorum yapamıyorum

0|0
    0|0
  • Aa en sevdiğim kamu spotu.
    Hadi baba sen yaparsın.

0|0
    0|0
  • Kamu spotu caydırıcı olmalı, insanlar takıyorsa ne olayım. Flash TV oyunculuğu da etkili bunda

0|0
    0|0
  • Sacma.. orda anlatilmak istenen sigaranin zarari zaten. hani icmeyinde cocuklarinizla eglenin denmek istenmis

0|0
    0|0
  • 0 etkileyicilik ve inandırıcılık, kalitesiz oyunculuklar, nerden bakarsan bak başarısızlar.

0|0
    0|0
  • bana çok saçma geliyor hadiiii babaaaaa

0|0
    0|0
  • hayir hepsi erkek

0|0
    0|0
  • Kaç yıldır var o kamu spotu.

0|0
    0|0
  • Ölmesini istiyo mirasına koncak sanki sen yaparsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...