Kapat

Kardashian'lar yine yaptı yapacağını! Bu kadın neden hep çıplak?

Kardashian'lar ahlak sınırlarını zorluyor.
Kim Kardashian, kardeşi Khloe Kardashian ile Kanye West'in Yeezy koleksiyonu için kamera karşısına geçti. Kardeşlerin kalça yarıştırdığı fotoğrafları Mert Alaş ve Marcus Piggot çekti.Sanırım giyinikken kendini çirkin sanıyor ve çıplaklığın güzelliğine inanıyor..Buna özenenler var mıdır sizce?

Kesinlikle görsel olarak çok kötü!

3|3
20|55

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukları yokken pek sorun değildi bu halleri ama artık America'da bile ahlaksız diyorlar. Her neyse, bugün artık 'kardashianizm' diye 1 akım var. Bununla yaşamaya alışın

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 54

• Yani seksapalitesi var tek. Hep o yönüyle haber oluyor. Sütyensiz geziyormuş kardeşi de sokaklarda. Meme uçları belli hep, o kadar rahatlar yani. Amerika sanırım bunu gerektiriyor. Yani hiç yadırgamıyorlar yolda görseler.

0|0
    0|0
  • horozpudan ahlak beklemek yanlıs olur zaten bunlar bu kadar parayı kalçaları sayesinde kazandılar sanatıyla mı kazandılar ki

1|0
    0|0
  • kadının vasfı ve geliri bu zaten neden giyinsinki onun giyinmesi bir işletmenin iflas etmesiyle aynı şey :D

1|2
    0|0
  • Hayır bunların erkekleri ortalıkta adam diye dolaşıyor mu içleri rahat mı onu merak ettim. Mezhebi genisligide aşmış bulunuyorlar.

1|0
    0|0
  • para kazanmak!

0|0
    0|0
  • Ermenide ahlak olsaydı zaten

0|0
    0|0
  • Tam o. pı iste

0|0
    0|0
  • yiğidin malı meydanda olur

0|0
    0|0
  • Kardeşinin poposu kesinlikle daha güzel 😍

0|0
    0|0
  • Boşver

0|0
    0|0
  • mide bulandırıcı

0|1
    0|0
  • Hepimiz ciplak gelmedik mi dogaya? O zaman...

0|0
    0|0
  • Popi ve gündem olmak için elinden geleni yapan karaktersiz bir aileden başka birşey değil.

0|0
    0|0
  • ucuz kadın..

0|0
    0|0
  • Allah terbiyeden almış popo ya vermiş :)

1|0
    0|0
  • bir an geberdi sandım.. Ama gebermemiş

0|0
    0|0
  • Kadin demeye bin sahit..

0|0
    0|0
  • paramparça bedeni vede ruhu

0|0
    0|0
  • teşhircilik bunun adı

0|0
    0|0
  • Aynen giyinikkenno kalca igrenc olur. Boyle dikkat cekiyor. Birde bu istennpara kazaniyor kadinin isi bu. s.. ktirp kamuya sunuyor. alicisi var

0|0
    0|0
  • ya bunlar ameliyatla oranlarını buralarini buyultturuyorlar bence tazecik turj kızları varken bu kartlsasmis orosbulara bakmam

0|0
    0|0
  • Yakındır dünyaya elbet felaketler gelecek.

0|0
    0|0
  • var olum var paran olsa harcamazmisin kalca var harciyor kadin kiskananlarin kalcasi teneke olsun

0|0
    0|0
  • Bencede

0|0
    0|0
  • Sevgilisi düşünsün beni ilgilendirmiyir

0|0
    0|0
  • Ünü sadece g. tunden ibaret olan birinden ne beklenir ki

0|1
    0|0
  • Kalçadan soğuttu bunlar

0|0
    0|0
  • Dikilmiş döt dikiş tutmazmış ondandır

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • İyimis

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 19

• Iyygg iğreniyorum bu kardashianlardan ya.. Yanlız çıplak değil ki altı neden orayı karartmışlar anlamadım

0|0
    0|0
  • Yabancı ünlülerden ne bekliyorsunuz soruyorum ne? hepsi aynı. insan kendine kıymetli olmalı kendini kıskanmalı. Orasını burasını açacaksa bir tek eşi olmalı. Kocasıda adammı ki baksana karısını herkesin görmesinden zevk alıyor.

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi.
    Bize laf düşmez..

0|1
    0|0
  • Para tatlı geliyor

0|1
    0|0
  • Soyunarak para kazanıyor garibim arap prensinede arkadan vererek aldı bir milyon doları

0|0
    1|0
  • Iğrenç bir vücut

1|0
    0|0
  • Kesınlıkle vardır.

0|1
    1|0
  • Sevmiyorum zaten o kadını

0|0
    0|0
  • İtici bulan bir tek ben miyim :(

1|0
    0|0
  • bu kadınin babasinin türk oldugunu biliyor muydunuz?😏

0|2
    3|1
    • bu kadının babası robert kardashiandır ve ermenidir ayrıca bu kadın türklerdende nefret ediyo neyden bahsediyosun sen

• Osmanlı sınırları içinde yaşamış herkesi Türk mü sanıyorsun?

• @abelsford cahilin teki boşver laf anlatma

• Cok abartiyorlar

0|0
    0|0
  • İğrençler

0|0
    0|0
  • tercih meselesi

0|1
    0|0
  • O da ondan para kazanıyor.

0|1
    0|0
  • Harika bir disi, her erkek üstünden gelemez

0|3
    2|0
  • Herhalde.

0|0
    0|0
  • Ucuzluk tabii ki.

0|0
    0|0
  • Kimse özenmez.

0|0
    0|0
  • Erkek beyni şöyle calisiyor canim bak : popo var mi var, gogus var mi var , gosteriyor mu evet , o zaman guzeldir.

0|1
    0|1
    • Erkek beyniyle alakalı bir durumdan bahsetmemisler burda. Sadece bu kadın denilen mahlukatlarin iğrençliğinden bahsetmişler.

• @SenturkDogan cok igrenc kadin ve erkekler var insanlarin ne yaptigi degil bizim ne kadar dogru oldugumuz onemlidir.

• Herkes kendisine bakmali. orası öyle. Ama konuyla ilgili Siz benim ne demek istediğimi anladınız.

Yükleniyor...