Sizce evlilik programları yayından kalkmalı mı?

Bence kalkmalı çünkü artık çok saçmaladılar. Türk aile yapısına aykırı şeyler yapıyorlar.

• Evet
    77%(37)80%(82)Oy Ver82%(45)
  • Hayır
    23%(11)20%(21)Oy Ver18%(10)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kalkmalı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Bunca tepki varken hala devam etmelerine şaşırıyorum. Galiba Rtük üyelerinin hepsinin evinde paralı kanallar var, tvdeki bu programların varlığından habersizler? Başka mantıklı bir açıklaması yok. Ciddi ciddi sırf zaman kaybı. Öğle bülteninin kaplıyorlar yok yere. Eski popüler dizilerin tekrarları verilse keşke yerlerine, ona da engel oluyor itoğluitler. bir aralar ne güzel Avrupa Yakası tekrarı oynardı misal. Şimdi tvyi açsan yüzüne bakacak yayın yok. Paralı yayın kuruluşlarının rtük'e hatır (!) koyması mıdır nedir? Dönüyor bir şeyler bence.

1|0
    0|0
  • evet dıcem ama benım dememın hıc bır onemı yok cunku buyuk kanalların patronları bu yapılan komedıden sonra nasıl para kazanıcakkı

1|0
    0|0
  • Millet kızını TV de Pazarlar oldu. Ki hepsi düzmece şöyle düşün o program kalksa yerine dizi konulacak ve oyuncular ın ücreti olsun bölüm çekimleri set ışık Vs ücretleri az bir masraf değil evlilik proğramındakilere 100 lira verseler tamamdır full dedikodu

1|0
    0|0
  • Kaldırılması için bir sebep yok.

1|0
    0|0
  • Aman bir mecalim var 😑🔫

1|0
    0|0
  • Evet kalkmalı, beyin yıkamak için oluşturulmuş programlar resmen

1|0
    0|0
  • Kalkmalida biz izlemeye devam edersek zor reyting denen zimbirti boyle birsey su ankete katilip evet diyenlerden bile izlemeye devam. edenler var olacaktir.

1|0
    0|0
  • İşte temel nedeni etik ahlak kurallarını bozup gelecek olan neslinin aklını evlilik karı kız cinsellik gibi kavramlardan ibaret olmasını sağlamak amacıyla vardir

1|1
    0|0
  • Esra Erol kalkmasin Pamuk var orda :o

1|0
    0|0
  • Kalkmamali morelim bozuk olunca Zuhal topal izliyom ve gülme garantili :D

2|0
    0|0
  • Yandaş kanallarda yayımlanıyorlar o nedenle kalkmazlae yayından
    Rtüke çok şikayet gelse de bir o kadar da izleyen var. Akp paranın geldigi yerde onur şeref kasmaz

1|0
    0|0
  • h
    geç bile kalindi..

1|0
    0|0
  • kalkmalı.. para karsiligi rol yapiyor zaten çoğu..

1|0
    0|0
  • Kesinlikle. kalkmali

1|0
    0|0
  • tamamiyle gunumuzdeki kadin erkek iliskilerini canli yayinla aktariyolar. olumlu tarafindan bakip ders cikaralim bunca bosanma bosuna olmuyo ruh halimizi duzeltip karsimizdakininde insan oldugunu hata yapabilecegini gosteriyolar.

1|0
    0|0
  • Yerine ne gelecek? kalkmamalı. Arada açıp bakıyorum.

1|0
    0|0
  • Bittabi :)

1|0
    0|0
  • O programların gelmişini geçmişini...

1|0
    0|0
  • saçma saçma şeyler ya

1|0
    0|0
  • Bence hiç televizyon izlenmemeli. Sizi aptallaştırır, ruh sağlığınıza son derece zararlar verir.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 12

• Reytingler düşerse zaten yayından anında kaldırılır.
    Demek ki izleyeni çok, talep var ve reytingi yüksek ki nerdeyse evlilik programı yapmayan ulusal kanal kalmadı.

Ben bu programlara gündüz p*rnosu diyorum. P*rnoya olan talebin de yakın gelecekte azalacağını da hiç sanmıyorum.

P*rno kendi gerçekliklerini yaşayamayanların başkalarının gerçekliğini dikizleme dürtüsünü tatmin etmektedir.
    O yüzden bizim memleket dünyada p*rno izleme konusunda en başlarda geliyor ya.

1|1
    0|0
    • Türk kadınları bu kadar yobaz olmasaydı bizde rahat rahat seks yapar, p*rno izlemekten kurtulurduk.

• @paso-pomba Egemen durumunda olanların şikayet hakkı yoktur. Biz kadınlar şikayet edebiliriz. Ama Erkek egemen bir toplumda yaşadığımıza göre bir erkek olarak senin şikayet hakkın yok.

• Bence gayet eşitiz. Kime göre, neye göre egemen? Egemensiniz o zaman yatırıp.. mi diyorsunuz ne diyorsunuz anlamadım ben?

• Kalsın be gülüyoruz😄

2|0
    0|0
  • buyukler eglenıyoda olan kucuck cocuklara oluyor beyınlerı yıkanıyor kesınlıkle kalkmalı

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kalkmalı

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Niye kalksın ya ordaki insanlara bakıp bakıp halime şükrediyorum 😂😂😂😂😂