Bazı ünlülerin güzellikleri fazla abartılmıyor mu?

Örneğin; Barbara Palvin, Adriana Lima kusursuza yakın güzellikte olmamalarına rağmen insanların dilinden düşmüyor hatta "victoria secret melekleri" olarak konuşuluyor bazende, halbuki melek denilecek kadar saf ve duru güzellikleri de yok. Hatta bazıları o kadar abartıyor ki, dünya güzellik listesine bile alıyor bunları. Bence dünyanın en güzel kızı Yunanistan göçmeni bir Türk ve internet başından ayrılmayan bir asosyal ;)

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bin çüküm olsa
    Adrianaya bir tane vermem
    Uyuz it gibi karı

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kusursuza yakın değiller demişsin bu göreceli bir durum ancak şu bir gerçekki victoria secret mankenleri de estetikle o kadar müthiş görünüme sahip oluyolar :) Bence estetikle onlar kadar güzel olabilecek bir sürü insan var ancak sonuca bakarsak onlar yine de çok güzel :D

0|0
    0|0
    • Estetik olsalar bile makyajsız sıradanlar. Hem estetiksiz hem makyajsız çirkinler.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazı değil bir çok ünlüyü yüzyüze görseniz sıradan (kötü değil belki ama okulda, işte gördüğümüz arkadaşlarımızdan güzel değiller)
    Onları farklı kılan isimleri, ünvanları

0|0
    0|0
  • para olunca çare bitmiyor. Zengin olup ta 1 tane tipsiz genç ünlü görmedim ben :D Hepsi makyaj ve estetik güzeli

0|1
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum. Makyajsız halleri güzel değil hiçbirinin

• Evet abartıyorlar

0|0
    0|0
  • hahha cok guldum ulan be neyin kafasi hodri meydan cik goster guzelligini belliki ilgi ariyon tipki unluler gibi kendini kandirma.

0|0
    0|0
  • kıskançlığın bukadarı. com

0|0
    0|0
    • Hahah çok kıskanıyorum ölüyorum kıskançlıktan

• vücutları güzel olunca tipe bakılmaksızın abartılıyor

0|0
    0|0
  • O guzelde sensin galiba :))

0|0
    0|0
  • ya hep makyaj :/

0|0
    0|0
    • Makyaj yasaklansa da herkesin gerçek yüzü ortaya çıksa :D

Kızlar Ne Diyor 18

• Barbara çocuk gibi geliyor bana...

1|0
    0|1
  • abartılmıyor :D

0|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • valla ben bazen victoria secret fashion show yazıyorum izliyorum bencede insalığın üst modeli gibiler :) Ya ama para kazandıkları şey zaten güzellik böyle olmalarıda normal

0|0
    0|0
    • İnsanlığın üst modeli ne alaka? Sizin gibiler de işte malesef insanlığın alt modeli

• GERİZEKALI

• Şimdi Allah var barbara çok güzel ama Kendall Jenner , Gigi Hadid ve Hailey Baldwin 3 lüsü harika. FAVORIM😂😂

0|0
    0|0
    • Barbara çok güzel değil. Otobüse binsek, yolda yürüsek milyonlarca göreceğimiz bir tip..

• Saçmalıyorsun şu an bence yalnış anlamada 😊

• Estağfurullah ne yanlış anlıcam

• Aynen

0|0
    0|0
  • Bu iki kadının da güzel olduğunu düşünüyorum. Olay şu ki bence bu bayanlar ideal kadını yaratmak için reklam piyasasının bize sunduğu yaratıklar. Para kazanıyorlar mı evet, popülerlikleri var mı evet, abartılıyorlar mı evet.

0|0
    0|0
  • Koyun sürüsü bunlar

0|0
    0|0
  • Barbara çocuksu kız seven erkeğe ideal da Adriana çirkin be

0|0
    0|0
  • Yani senmi

0|0
    0|0
  • Bwncede

0|0
    0|0
  • Hak yeme şimdi adriana lima miranda kerr bunlar çok güzel bayanlar

0|0
    1|0
    • Adriana lima ortalama bence çünkü makyajsız hali gözlere ziyan. Miranda kerr ortalama üstü. Barbara palvin güzel değil zaten.

• Peki senin güzellik tanımlaman nedir? Kim çok güzel sence?

• Ya ben açıkçası hiçbi kıza güzel demem sevdiğim insanlar hariç ama bunların güzel olmadığını tüm samimiyetimle söyledim yanlış anlaşılmasın kıskançlık filan değil.

• reklam yapıp yüceltwn sizsiniz

0|0
    0|0
  • Adriana Lima abartilmiyor gerçekten güzel bir kadın. Barbara palvin abartiliyor.

0|0
    0|0
  • o makyajı çıkar sokakta görsen suratına bakmazsın

0|0
    0|0
  • Kesinlikle abarti

0|0
    0|0
  • Bence de öyle 😂

0|0
    0|0
  • Bravo yaa aynen bak benimle ayni düşünen de varmış:))) dediğin gibi amaninda bir saflik duruluk güzellik yok elbette hoş kadinlar ama, canim bunu kimseye anlatamazsin hemen sana kıskanc damgasi vururlar bu erkeklere gore nefes alsin yeter olunca tabi o kadinlara taparlar

0|0
    0|0
    • Gerçek hayatta söylersem kıskanç damgası vurmazlar çünkü o kadınlardan çok daha güzel olduğumu düşünüyorum. Bu arada teşekkürler :)

• Rica ederim

Yükleniyor...