Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın iş yerini basmış! Siz de sevgilinizin veya eşinizin iş yerini basar mısınız?

Bu masumane bir "basma" olayı ama diyelim ki ortada şüpheli bir durum var. Siz olsanız eş/sevgilinizin iş yerini basar mısınız?
Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın iş yerini basmış! Siz de sevgilinizin veya eşinizin iş yerini basar mısınız?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Niyeti önemli hemen birşey çıkarmam.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Su kadından o kadar nefret ediyorum ki gurursuzun teki. Vasıfsızın teki. Esi sevgilisi gibi bir tanim kullanmayin lutfen adi ustunde metres. Simdi bana cikipta cocuklu kadina soylenecek sey mi diye laf kalabaligi yapacaklar hic zahmet edip yazmasinlar. Cocugunu kullanarak piyasa olmus birinin gozumde nokta kadar degeri yok. Hele birisine sirf parasi icin yamaman biri yerin dibindedir zaten. Kendini cok yuksekte zannedebilir orasi ayri. Cocugunu ve cok mustakbel acuncuğunu maşa gibi kullanan biri ne yapsa benim gozumde METRES olacak kalacak.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• Metres bassa ne olur, basmasa ne olur? Koyununda kadınla yakalasa yine boşanmaz Acun'dan.

2|0
    0|0
  • basar basar bunlar basar kanks

0|0
    0|0
  • iyi halt yemiş

0|0
    0|0
  • ne ara fırsat bulmuş geçen miami deydi

1|0
    0|0
  • Basmam. Adabımla gider eşimi almaya giderim.

1|0
    0|0
  • yaptığım iş gereği umarım böyle bir şey olmaz. abaza işçiler ve ustaların arasına ilik gibi bir hatunun girmesi hoş olmaz

1|0
    0|0
  • Bunlar evli degil, kiz da benim yaptigimi baskasi da yapar adami elimden alir diye korkmustur

2|0
    0|0
  • Sirf eglencesine baskin yaparim

0|0
    0|0
  • Benim iş yerimi basana tokadı patlatırım Acun iyi abazaymış

0|0
    0|0
  • Belki de gece gece yanmıştır.

1|0
    0|0
  • basmam

0|0
    0|0
  • Basma adı öyle bir algı yaratıyor ki sankı adamlarıyla gelip iş yerini dağıtmış görüntüsü veriyor

1|0
    0|0
  • para olunca kimse hesap vermiyor, oda sonunu getirmek için basıyorum masıyorum ayaklarına giriyor ama sonunda kaybedeb yine kendi olucak? 90 lı kız acunda 40 üstünde .)

0|0
    0|0
  • Gerekirse evet.

0|0
    0|0
  • Basarım. Ben onun eşiyim ulan!

1|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • acunun sevgılısı nerden türemiş

0|0
    0|0
  • Bazen sadece bastığını zannedersin..

0|0
    0|0
  • hayat bunlara güzel amg

0|0
    0|0
  • Şimdi bu baskinmi yoksa supriz anlamadım 😃

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 49

• Gerçekten emin isem tabi ki baskın düzenlerim. Sonuçta hiçbir kadın aptal değildir. Sadece aptala yatan kadın vardır. Oda anlamalı ki gizli kapaklı bir iş yapamayacağını. Sonrasında zaten kapının önü :)

0|0
    0|0
  • Acuna bu kız yakışmamış,
    zengin adam daha iyisini bulamadı mı asd

1|0
    0|0
  • Bu kadin hic samimi gelmiyo

0|0
    0|0
  • Basarım tabiki.

0|0
    0|0
  • Süpriz yaparım 😀😀

0|0
    0|0
  • Şu kadın kadar sinsi birisi daha yok çok fazla yapmacık

0|2
    0|0
  • Eski sevgilim telefonlarımı açmıyor, mesajlarıma cevap vermiyordu. Ben de okul için başka şehirdeydim. Atladım otobüse gittim iş yerine bütün esnafa rezil ettim geri döndüm 😄

1|0
    1|0
  • Kavga için basmam ama seyma subaşı gibi güler yüzle gider ziyaret ederim tabi

0|0
    0|0
  • Pek uygun düşmez

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Basmam

0|0
    0|0
  • Basarım ama supheleniyorsam :D

0|0
    0|0
  • Hadi ordan şeyma yılanbaşı.. İğrenç karı acunun umrunda değil. adamın sezen diye bir sevgilisi var. buda kendi kendine bişeyleri ispat etme çabasında işte zavallı metres👊

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • O değil kadından çocuğu var ama hâlâ sevgililer ajdjs.
    Yani şüpheli bir durum görürsem basabilirim

0|0
    0|0
  • basardim

0|0
    0|0
  • Basabilirim

0|0
    0|0
  • Reklam bunlar

0|0
    0|0
  • basarim da Acun başka biriyle evli değil mi bu Acun da bir evlenip bir bosaniyor 70 yaşına geldin artık

0|0
    0|0
  • Bu karı niye unlu oldu anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    29
Yükleniyor...