Rüzgar Erkoçlar artık sevgilisini gizlemiyor. Sizin bu konuda görüşünüz nedir?

3,5 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı olan Rüzgar Erkoçlar, uzun bir süre gözlerden uzak yaşamayı tercih etmişti. Artık sosyal medya hesaplarından sevgilisini bile gizlemiyor cinsiyet değiştirip ameliyatla erkek olan oyuncu Rüzgar Erkoçlar, birlikte göründüğü kadınlar için önceden"Arkadaşım", "Kalbim boş" gibi açıklamalarda bulunuyordu. Artık sevgilisini gizlemiyor sosyal medyadan birlikte oldukları fotoğrafları paylaşıyor. Yaklaşık bir ay önce Beyoğlu'nda bir meyhanede eğlendiği aşkıyla fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Rüzgar Erkoçlar artık yeni fotoğraflar paylaşmaktan da çekinmiyor. Snapchat hesabından sık sık sevgilisiyle fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor.Rüzgar Erkoçlar artık sevgilisini gizlemiyor. Sizin bu konuda görüşünüz nedir ??Rüzgar Erkoçlar artık sevgilisini gizlemiyor. Sizin bu konuda görüşünüz nedir ??Rüzgar Erkoçlar artık sevgilisini gizlemiyor. Sizin bu konuda görüşünüz nedir ??

0|0
1523

En İyi Erkek Görüşü

• erkek olmak kolay değil. saçlarına şimdiden ak düşmüş garibin

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden lgbt bireyleri bukadar cok konusuluyor? Ne var bunda o simdi bir erkekse tabikide sevgilisi olacak diger erkek unluler nasil sevgililerini saklamaktan cekinmiyorsa hatta evleniyorlarsa ruzgarda aynisini yapmakta ozgur bir insanin cinsel kimligiyle boyle medyada olmasi cok aci ve igrenc bir durum birde yazmissin 3.5 yil once ameliyat olan diye bu anormal biseymi neden vurguluyorsun adam zaten kendini hic kiz gibi hissetmemiski hayatina kiz ve lezbiyen olarak devam etseydi o zamanda lezbiyen diye assalayacaktiniz iliskileri goz onunde olamayacakti iste insan hep kusur arar onu ortaya cikarir b*k varmis gibi bu geri kafali zihniyetle zaten bu ulke gelismez bir yandan gerileriz osmanli devleti olmamiza az kaldi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• belki kız eşcinsel ya arkadaşım bunlardan hem bize ne kim kimin payına iş oluyorsa kendi payının a m koyım :D

0|0
    0|0
  • Kız güzel yalnız :D

0|0
    0|0
  • Ne midesiz insanlar var ya

0|0
    0|0
  • Bisey dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Mutlu olsunlar

0|0
    0|0
  • Gece rüzgar yapamaz bu

0|0
    0|0
  • Neden gizlesin

0|0
    0|0
  • Sakal yakışmış hahaha :)

0|0
    0|0
  • bunlar kim yaw bizene milletin sevgilisinden biz kendimize bakıp ta iş göremiyoruz bizene bunlardan :)))

0|0
    0|0
  • banane onun hayatından

0|0
    0|0
  • Bizene

0|0
    0|0
  • Adam daha iyilerini hak ediyor kız çirkin

0|0
    0|0
  • alan memnun satan memnun.

0|0
    0|0
  • hey allahım buna bakan kızda var. normalde 40 kıyaslama yaparlar adamın sahte şeyine bile varan var.

0|0
    2|0
    • sana yok ona var işte naparsın.

• Aşk aşktır cinsiyeti olmaz! bir eşcinsele bunu söyleyemezsin sen! Eminim bilirsin. Sizin sevgi anlayışınız iki bacak arasında olur. Anne diyerek empati yaptım çünkü o seni yetiştiren kadın.

• @Lolıtal neyse tartışmaya hiç gerek yok. her insanın fikir ve görüşlerine saygım sonsuz. ama ben sapık biri değilim. bu yüzden 2 bacak arası sözün beni etkilemiyor.

• Kız demek ki farkli biseyler denemek istemis.

0|0
    2|0
  • Hala tek ihtiyacımız olan şey sevgi, fotolardan bunu anlıyorum :)

1|0
    0|0
  • Kesin o da tramessidir

0|0
    0|0
  • dünyanin civisi çıkti arkadasim bu ne iğrençlik

0|0
    1|0
  • Kizgen fistik erkek ken yakisik li nasil birsanssa artik nediyim aalhindan bela...

0|0
    0|0
  • kızın niye bergen gibi hep gözü kapalı :) odamı sorunlu ajaba?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 14

• adam cinsiyet değiştirdi ben bir sorun görmüyorum bir garipseme var ama alışkın değilim sonuçta ama bunun dışında mutlu olsun böyle olmalı.
    Cinsiyet açısında ne hissediyorsan git onu ol arada bir yerlerde kalmak kötü.

1|0
    0|0
  • Yüzü aynı erkek gibi olmuş :D

0|1
    0|0
  • Kız lezbiyen o zaman 😂

0|0
    0|0
  • ne yorum yapsak da boş

0|0
    0|0
  • Banane

0|0
    0|0
  • Çocuk daha güzel diye bir şey yazayım dedim asfdsf bu sözude gerçek yaptılar ya tuü ya da kız daha mı yakışıklı deseydim asfsfs

0|0
    0|0
  • offff bu seni beni bizi niye ilgilendiriyor ya bende eşcinselim güzeliim napıcaksın

0|0
    0|0
  • Gizlemesi için hiçbir sebep yok, artık bu konuda daha rahat hissetmesine sevindim.

0|0
    0|0
  • Gizlemesini gerektirecek bir durum yok.

0|0
    0|0
  • Beyler siz hala cok yanlizim die dovunup durun

0|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok kizken güzeldi erkek oldu bir o kadar yakisikli. seçilmiş bu seçilmiş 😂

0|0
    0|0
  • iyi ediyor

0|0
    0|0
  • Garip

0|0
    0|0
  • Maşallah Allah bozmasın bu insan kızken güzel erkekken yakışıklı olmayı becerebildi daha ne diyimki

0|0
    0|0
Yükleniyor...