Kapat

Sizce Rihanna mı daha zengindir Acun mu?

Sizce Rihanna mı daha zengindir Acun mu?

0|0
32|38

En İyi Erkek Görüşü

• rihannanın kilodu acundan pahalıdır

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rihanna. Dunyanin en cok stream alan sarkisina sahip ve bir konserine ne kadar kisi geliyor biliyor musun. Toplam 13 konserine gittim bu yaz ve trilyonlarca para topladi. Kendi sireketi var. Puma ya tasarimlari var bu sene datti 4 milyon tane ayakkabi kiyafet en ucuzu $80 Mb ye ayakkabi tasarladi $750 o da en ucuzu. Arka sahne de $15.000 verirsen yarim saat bulusabiliyorsun ve toplam da 218 kisi bu yil o parayi verdi. Ve daha neler neler...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 37

• hangisi daha cok milletin hakkını yiyorsa o.

3|1
    1|0
  • Zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış

3|1
    1|0
  • Acaba neden umurunuzda.

0|0
    1|0
  • Ağzımı yoramam...

0|0
    1|0
  • Zenginin paarasi fakirin çenesinimi yorsun şimdi 😎😂😂

0|0
    1|0
  • Rihanna

0|0
    0|0
  • Rihanna

0|0
    0|0
  • acun

0|0
    0|0
  • Dolar uçtuğunA göre rihanna

0|0
    0|0
  • Acun

0|0
    0|0
  • La tabi Rihanna kadın efsane olarak gösteriliyor =) Ülkesinde Rihanna günü diye bir gün var artık takviminde =))

0|0
    0|0
  • Rihanna...

0|0
    0|0
  • rihannanın ossuruğunun kar tanesi olamaz acun

0|0
    0|0
  • Acun:/

0|0
    0|0
  • Hayır , BEN.

0|0
    0|0
  • Acun daha zengindin neden rihanna sadece şarkıları ile para kazanıyor ama acunun 2 - 3 tane programı var

0|0
    0|0
    • 1988 doğumlu Rihanna, dünyanın en popüler şarkıcılarından biri. Hem sahne şovlarıyla hem şarkırıyla "para basıyor." Reklam yüzü olduğu ünlü markaları saymıyoruz bile. Barbados'ta dünyaya gelen Rihanna, müzik dünyasında kariyer yapmaya daha küçük bir kızken karar verdi. Sırf bu amacla 16 yaşındayken ABD'ye taşındı. Emekleri de karşılıksız kalmadı. Rihanna'nın net serveti 140 milyon dolar.

• @uaslan22 ben acunun daha fazla serveti oldugunu bılıyordum öyle okumustum bıyerden demek kı yanlıs bılgiye sahıp olmusum tesekkur bu arada bilgi için

• Rihanna tabi cahil cahil konusmayin sjsjs

0|0
    0|0
  • Acun

0|0
    0|0
  • rihanna

0|0
    0|0
  • Rihanna dünya starı acun sadece türkiyede tanınıyo sence

0|0
    0|0
  • rihanna tartısmak gereksız

0|0
    0|0
  • Mahmut Tuncer :)

0|0
    0|0
  • ben...

0|0
    0|0
  • Rihanna ne gibi yatırımlar yapıyor bilmiyorum ama acun iş adamı oldu çıktı. Güzel yatırımlar yapıyor

0|0
    0|0
  • ya bu soru nedir böyle acun Rihanna kadar kazanabilir mi iyimisiniz siz yaptığı yatırımı işi Vs geçin sadece 1 konserinden 8 trilyon kazanan bir kadından bahsediyoruz

0|0
    0|0
    • Ama acunun kanalı var geliri o uyurken bile var yani o yüzden sordum ayrıca rihannanın bir konserinden 8milyon kazanması imkansız

• yok ya imkansız mi digital platformu kullanıyor seyirci öyle bizde ki gibi 10 bin kişi falan gitmiyor tarkan bile anca yani

• Rihanna.

0|0
    0|0
  • Ben. 😃

0|0
    0|0
  • Rihanna

0|0
    0|0
  • aliagaoglu 😂

0|0
    0|0
  • şimdi bu aynı Real Madrid mi güçlü Kasımpaşa mı güçlü gibi bişey olmuş

0|0
    0|0
    • Acunun kanalı var

• acun yerel yayın milyoneri rihanna dünya milyoneri 1988 doğumlu Rihanna, dünyanın en popüler şarkıcılarından biri. Hem sahne şovlarıyla hem şarkırıyla "para basıyor." Reklam yüzü olduğu ünlü markaları saymıyoruz bile. Barbados'ta dünyaya gelen Rihanna, müzik dünyasında kariyer yapmaya daha küçük bir kızken karar verdi. Sırf bu amacla 16 yaşındayken ABD'ye taşındı. Emekleri de karşılıksız kalmadı. Rihanna'nın net serveti 140 milyon dolar.

• ayrıca acunun serveti 50 milyon TL Rihanna'nın serveti 140 milyon DOLAR dolar 3.50 tl günümüzde hatırlatayım...

• Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 31

Yükleniyor...