"3 günlük benzin paramla defileye çıkarsın!" 3 günlük benzin parasıyla yapılabilecekler listesi hazırlayalım mı?

Kız kavgalarını severiz, hele bir de iki eski manken arasındaysa tadından yenmez. Yaratıcı laf sokuşturmalar havada uçuşur. Misal, Şebnem Schaefer'ın ( soyadını yazmak çok zormuş) Deniz Akkaya'ya "Tuvaletine dön!" demesinin karşılığında Deniz de ona "3 günlük benzin paramla defileye çıkarsın" diyor. O kadar benzinle nerelere gidiyor, ülkeyi mi geziyor yoksa Şebnem'e ucuza çıkarsın mı demek istiyor bilemedim.
Kız kavgalarını izlemek güzel de, biz acaba benzin paramızla sevdiklerimize değişik şeyler yapabilir/ yaptırabilir miyiz? Malum, benzin fiyatı ucuz değil. Özellikle İstanbul gibi bir yerde araç kullanıyorsanız, 3 günde iyi benzin harcarsınız.

Aracı olmayanlar da hayallerini konuştursun mu?

2|0
2828

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar birde topluma örnek olacak;
    Ağızlarından çıkan her kelime toplumun ağzında sakız oluyor gençlerimizde buna göre şekilleniyor, şimdi çık sokağa çocukların konuştuğu kelimelere dikkat et büyük çoğunluğu diz ya da film karakterlerinin ağzıyla konuşuyor...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Deniz Akkaya nerde diğeri nerde bazen büyük balığa taş atmamak gerekir milletin ağzına düşerse sonra örnek Şebnem

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Benzine 15 mazota 10 kuruş zam gelecek bu gece.3 günlük benzinde baya bir para yaıyor artık :)

1|0
    0|0
  • Kadınların birbirleriyle atışması ve o atışmalarındaki sertlik çok keskin gerçekten... İkiside birbirine laf çakmaya çalışmış ama neticede deniz akkayanın ki daha sert ve ağır olmuş. Peki Akkaya 3 günlük benzinle demiş... peki bu bitmeyen benzinle nasıl olacak o iş, adamlar iddialı :/
    https://www.youtube.com/watch?v=Fv25F2hvcc0

0|0
    0|0
  • Benzin çok pahalı ben nükleer motorlu araç yapacam uranyum vs bulmak daha ucuza gelir

0|0
    0|0
  • bunlar hiç aç kalmamış!

1|0
    0|0
  • Tam da benzin ve motorine zam gelmişken manidar bir tartışma olmuş.

0|0
    1|0
  • Hayallerim büyük değil.

0|0
    0|0
  • kilometrede ne kadar yakıyor ki deniz akkaya

0|0
    0|0
  • sevmiyor bu tarz muhabbetleri...
    kendilerini övmek isterken git gide ucuzladıklarının farkında değiller..

0|0
    0|0
  • Bunlarin bindikleri aracin motoru 6000cc ve uzeri olunca birgunde 1000tl yakit yakmalari normal.
    Bizim takayla ne kiyasliyon:)

0|0
    0|0
  • Yeni bir telefon demek

0|0
    0|0
  • Garip bir durum

0|0
    0|0
  • O paralarla keske beyin nakli yapsalar.

1|0
    0|0
  • ben haftalık 100lira mazot harcıyorum

0|0
    0|0
  • böyle servet avcısı eşim olacağına hiç olmasın daha iyi bence.

0|0
    0|0
  • Anlaşıldı dedikodu yapacak bir şey kalamdı saçma sapan şeyler yapıyorlar gündem olsun diye

0|0
    0|0
  • ben hayal olarak uçan araba düşünüyorum o yüzden benzinle mazotla işim yok dsad

0|0
    0|0
  • gereksiz insanlar

0|0
    0|0
  • 3 günlük benzin paramla su bile alamazsın.. Bikere ben benzin kullanmıyorum 😂😝

0|0
    0|0
  • Günlük yakıt parası 10 TL, 3 gün 30 TL. Bir bok yapılmaz.

0|0
    0|0
  • Benim araba 3 günde 100 tl yakar
    Akkayanın ki km de 10 tl yakıyor demkki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 27

• Deniz Akkaya kadar polemikle kavgayla gündeme gelen kimse yok ha var o da demet akalın 😂😂 bu ikisi ülkenin başında illet gibiler kaç kişiyle kavga etti bu akkaya dengesiz kadın 😂 😂

0|0
    0|0
  • :) bir ara bir kadın da senin maaşın benim bir günlük benzin depomu doldurmaz demişti. Herhalde kadın helikopter kullanıyor diye düşünmüştük.

0|0
    0|0
  • Deniz Akkaya'yı hiç sevmiyorum, araban batsın yani neyin havası.

0|0
    0|0
  • Bu yakit parasi da moda oldu...

0|0
    0|0
  • O benzin parasıyla köşeyi döner insan.

0|0
    0|0
  • 3 günlük benzim paramla 3 gün işe gidip gelirsin. 3 gündenereye gideceğim ki :D

0|0
    0|0
  • Nerde harcarsa harcasın güzel laf söyledi benim karı iste bayılıyorum aslan kadınlarına

0|0
    0|0
  • LPG bizim ki benzi ne kadar onu bile bilmiyorum hayaller pert :)))

0|1
    0|0
  • bir arabammmm bile yok 😭😭😭😭

0|0
    0|0
  • bu "sanmıyorum 2.500 liranın benzim parama yetebileceğini :/ " olayına dönmüş.

0|0
    0|0
  • Arabam yok dermisim

0|0
    0|0
  • Sahi benzin demisken belimi buktu benzin :(

0|0
    0|0
  • Reklam sadece

0|0
    0|0
  • bak ben bu kavgayı bilmiyordum niye kavga etmİş kız bunlar :D