Kapat

Beren Saat'in Kenan Doğulu'yu komik bulması akla "kadınlar, güldüren erkekleri sever!" tabusunu getirmiyor mu?

Kadınlar, güldüren erkekleri sever mi, yoksa bu sadece komik beylerin kendilerini avutma çabası mı? Bu duruma son noktayı Beren Saat koymuş gibi görünüyor. "Kenan Doğulu yu komik buluyor musunuz?" sorusuna "Eh! 5 senedir birlikteyiz, tabii ki" diyerek erkeklerin komik olmasının bir ilikşkiyi yürütmedeki etkenlerden biri olduğunu düşündürmüyor mu?

Beren Saat'in Kenan Doğulu'yu komik bulması akla Beyler, sizce kadınlar güldüren erkekleri mi sever?
Kızlar, sizi güldüren erkeklere aşık olma potansiyelimiz daha mı yüksek?

2|0
94|67

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar güldüren erkekleri sevmezler. Kadınlar hoşlandıkları erkeklere gülerler.

5|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 66

• şunların hayatını ne takip ediyorsunuz ya.

2|1
    0|0
  • Belkide tam tersi, kadınlar sevdikleri erkeği komik ve sempatik bulurlar

1|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle.

0|0
    0|0
  • sonuç itibarı ile
    kadın ve erkek birlikte eglenebilecegi birisi ile birlikte olmak ister
    yoksa zaten hayat yeterince ciddi ve sevimsiz.

0|0
    0|0
  • Kadınlar, güldükleri insanları sevmez; sevdikleri insana güler.. ;)

#Vesselam

2|0
    0|0
  • Komik olmak iyi de kadını kıskanmaması kötü. ailesi frenliyor bereni

0|1
    0|0
  • hikaye. sevdikten sonra osuruk melodisine bile gülerler sevmezse dünyanın en komik insanı ol yine itici bulurlar.

1|0
    0|0
  • komik paralı!

0|0
    0|0
  • Erkeklere tavsiyem,
    Kadını yatakta güldürmeyin yeter.

0|0
    0|0
  • Yalnız erkekler bunu reddederken kızların nerdeyse alayı dogruladı. Simdi akla bir kac soru daha geldi. Yorum atan erkekler komik olmayan erkek kismindan mi? ya da yorum atan erkekler kadinları tanimayan erkek kismindan mi? Bir de Beren Saat guzel degil diyen erkekler kıçımı mı yesin mi?

0|0
    0|0
  • Her komik olan erkegi adam yerine koyup sevseydik o kadar kisi ask acisi cekmezdi degil mi? Tamamen karakter meselesi bu. Adamin gozu disarda degilse demek ki

0|0
    0|0
  • sevmeye bahane arıyomuş

0|0
    0|0
  • Bu her zaman öyleydi. bu yüzyıla has birşey değil. Peygamberimiz de hadislerde kadınlarla şakalaşmamızı hatta cinsel ilişki öncesinde dahi ön Sevişmede şakalaşmayı buyurmuşlardır. kadınların fıtratında bu var. gülmeyi sevmek onları güldürmek bize düşen bir görev

0|0
    0|0
  • kadınlar gülmek istedikleri beylerin bakışıyla bilr gülerler ama diğer türlü ağızda kuş tutsa farketmez

1|0
    0|0
  • Beren Saat önceki ilişkilerinde gülemiyor muymuş.
    Evet kadınlar eğlenceli erkekler ile hoş vakit geçirebilirler. Ama öyle bir tabu yok. Kadın da erkek de, hoşgörülü, saygılı, akıllı olmasını ister.

1|0
    0|0
  • Kadinlar komik yakisikli Seksi centilmen uzun boylu kasli maddiyati saglam karakteri duzgun

Erkek severler 😂

1|0
    0|0
  • tabikide örnek çocuklar duymasındaki meltem karakteri. harika ötesi bir kocası varken erkek bile denmeyecek birine evet diyerek boşanması mesela

0|0
    0|0
  • Kadinlari 1 kaliba sigdirip beren saat dunyada ki kadinlari temsil ediyormuscasina birsey olmus bu yazdigin.

Kimi guldureni, kimi aglatani, kimi soveni, kimi doveni sever 😄

0|0
    0|0
  • Yahu o adamlar ünlü diye onların her yaptığını milletin tabusuymuş gibi yansıtamayız o öyle diye herkes öylemi olacak şu ünlüleri hiç sevmiyorum zaten

0|1
    0|0
  • Severler

0|0
    0|0
  • Kadınların %80i parayı sever, %20 side karşısında ki kişiyi :) beren saatin paraya ihtiyacı pek olmadığı için gayet tabi Kenan Doğulu ile birlikte. Ama sadece komik olmak değil ya burda konu bence

0|0
    0|0
  • her kadın farklıdır

0|0
    0|0
  • Bir insanı güldürebilmek zeka işidir. zeki bir insan ise bir ilişkiyi yürütmesini bilir.

1|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • Parası olan erkeğin yanında gülmeyecek kadın tanımıyorum. İtiraf edin herkesin bir fiyatı vardır.

0|0
    0|0
  • cem yılmazın geçmişte birlikte olduğu güzelleri sıralarsan, bunun bir tez olmadığını anlarsın ;)

1|0
    0|0
  • Cem yılmaz daha komik 😏😎

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • parasi plan sevilir bu devirde

0|0
    0|0
  • kadınlar kendilerini güldüren kabarık cüzdana sahip erkekleri severler. d

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    36
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 93

• o zaman şaklabanları daha çok severdik..
    üstelik bunu yanlış algılayan erkekler, yersiz saçma salak espirilerle daha çok itici oluyor..

0|0
    0|0
  • Ben sulu erkekleri sevmem ama sadece beni güldürmeye çalışması, benim için çaba harcadığı anlamına gelir. Bu da hoşuma gider haliyle.

0|0
    0|0
  • Kenan Doğulu çocukluk aşkıymış ama herkes çocukken bir ünlüye hayran olur o da onu beğeniyormuş. Yani dışını sevmese komik diye evlenmez saçmalık.

0|0
    0|0
  • Tabiki beni güldüren erkeğe aşık olurum.

0|0
    0|0
  • Bence kenanı çok sevdiği için her yaptığı komik geliyor 😂

0|0
    0|0
  • çok önemli bir kriter bencaağğ.

0|0
    0|0
  • Kenan doguluda yaslandikca genclesiyor.

0|0
    0|0
  • Pek bulduğunu sanmıyorum. Kivirmis. Ancak zeki adamlar hem güldürür, hem kendini sevdirir.

0|0
    0|0
  • Kadınlar sevdikleri erkeklere gülerler.

0|1
    0|0
  • Güldürenleri seviyoruz acı çektirenlere aşık oluyoruz bence böyle. İstisnalar kaideyi bozmaz

0|1
    0|0
  • ben o teze katılmıyorum, beni güldüren erkekleri pek sevmem ciddiyetsiz buluyorum

0|0
    0|0
  • Albeniside olacak komik diyip geçmeyin bana bazan itici de geliyor

0|0
    0|0
  • Bu bir tabu değil, olsa olsa önermedir. Tabu bambaşka bir şey.
    İnsan yanında gülüp eğlendiği birisini ister. Kadın ya da erkek ayrımı yok. Beraber güzel vakit geçirmek her ilişkide önemli bir ölçüttür bence.

0|0
    0|0
  • Benim sevdiğim çocuk da komik ama daha çok olgunluğunu seviyorum. Bazen 5 yaşındaki bir çocuk kadar neşeli bazen de 70 yaşındaki biri kadar olgun yeri geldiğinde de kendi yaşında oluyor

0|0
    0|0
  • Hayir sevdigim erkege gulerim

0|0
    0|0
  • Evet ben beni güldüren erkeği severim ama aptal birini değil hem zeki olmalı hem de güldürmeyi bilmeli açıkçası tip den önce zeka olmalı yakışıklı ama mal biriyle asla...

0|0
    0|0
  • Her zaman kaliteli espriler yapan erkekleri beğenirim. Sanırım sebebi aklımdaki espri yapma yeteneği olan erkeklerin zeki olduğu kanısı. 😊

0|0
    0|0
  • Aynen oyle yoksa Kenan'in neyine asik olabilirdi ki:)

0|0
    0|0
  • Gülmek ve güldürmek mutluluk belirtisidir zaten.

0|0
    0|0
  • çok degil

0|0
    0|0
  • daha erkekler ağlatan erkeklerden hoşlandığımızı sanıyorlar

0|0
    0|0
  • Ben daha çok ciddi kişileri seviyorum sanırım.

0|0
    0|0
  • Birlikte gülmeyeceğim adamı nabiim 😒

0|0
    0|0
  • Evet komik olmalı, çok önemli bir şey bu 😄

0|0
    0|0
  • Güldüren erkekleri severim

0|0
    0|0
  • Güldüren erkek ondedir

0|0
    0|0
  • Komik ve şaklaban tipleri sevmem. Odunsular daha iyi

0|0
    0|0
  • Benim aklıma beren saatin hdpli olduğunu getiriyor. Terorist ya.

0|1
    0|0
  • kadınlar kendini güldüren erkeklere güler geçer sadece

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    63
Yükleniyor...