Kapat

Kişilik olarak en sevdiğiniz ünlü kim neden?

Karakterini kişiliğini davranışlarını en çok beğendiğiniz ünlü, şarkıcı, oyuncu kim?

0|0
30|18

En İyi Kız Görüşü

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 29

• oyuncular adi ustunde karakteri gercek mi bilemem guvenmiyorum sevmem bu yuzden hicbirini

0|1
    0|0
    • Şarkıcılarda var

• tv karsisina cikmis insanlara guvenmiyorum. farklilastiriyor insani unluluk bu yuzden sevdigim bir unlu yok olmadi da hic

• Mustafa Ceceli

0|1
    1|0
  • yıldız tilbe

0|0
    0|0
  • Hiçbir ünlü nün karakterini bilemem. Fakat Ahmet Kural i baya seviyorum. Beyaz Show da doğum gününün 10 Kasım olması nedeniyle asla o gün kutlamadigini ogrenmistim hoşuma gitmişti

0|0
    0|0
  • Aslında baya var ama bunlardan biri Lana Del Rey.
    Hayranlarına çok saygılı ki bunu bir videoda görmüştüm: Hayranı Lana'yı görünce mutluluktan ağlıyor ve sarılmak istiyor. Korumalar kızı tutup uzaklaştırmaya çalışıyorlar falan. Lana korumalara kızıyor, 'Dokunmayın ona.' falan diyor. Geliyor hayranına sarılıyor gülümseyerek ve ağlamamasını söylüyor.
    Nitekim buradan Lana'nın kendini bir b*k sanan bir ünlü olmadığını anlayabiliriz.

0|0
    0|0
  • kenan ışık aslı enver

0|0
    0|0
  • Cüneyt arkin..

0|0
    0|0
  • Haluk levent. Cok yardimsever bir insan. Bir suru unlu yardim yapiyo ama o bir farkli geliyo onun yardim ettigi kisilerle arasinda bir bagi oluyo. Hatta elfida sarkisida yardim ettigi ama kurtarilamayan lösemili bir cocuga yazilmis.

0|0
    0|0
  • İrem derici, doğal samimi daha ne olsun maske yok

0|0
    0|0
  • İlker Kaleli

0|0
    0|0
  • Sunucu zahide yetiş

0|0
    0|0
  • Serenayss

0|0
    0|0
  • Serenay Sarıkaya

0|0
    0|0
  • Aleyna tilki geçiyor

0|0
    0|0
  • Şener Şen

0|0
    0|0
    • Neden peki

• Zaten filmlerine hayranım. Oyunculuğu mükemmel. Röportajlarını da takip ederim. Çok sempatik, mütevazi ve iyi biri. Resmini görünce bile mutlu oluyorum:) Allah sağlıklı huzurlu omur versin.

• Nejat İsler

0|0
    0|0
  • Harun Tekin

0|0
    0|0
  • İrem derici bana çok samimi geliyor 😀

0|0
    0|0
  • unlulerin kisiliginu tam olarak nerden bilebilirim

0|0
    0|0
  • Cetin tekindor bana cok asil gelitor

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0
  • Acun ılıcalı.. bayılıyorum o adama cok sempatik gelıyor

0|0
    0|0
    • Gerçektenmi zararsız bir tip ama ben bir türlü sevemedim söyle samimice :)

• Beni çekiyo şahsen öyle karşı cins hayranlığı değil yani bir abi gbi. Gercek hayatta tanışsaydık eminim iyi anlaşırdım

• Bencede anlaşırsin bazı insanları kan çeker derler, kan gurubu kişilik elektrik hepsi etkili :)

• Kemal sunal

0|0
    0|0
  • baran akbulut

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Hiç kimse

0|0
    0|0
  • Sıla

0|0
    0|0
  • Aklıma hiç öyle biri gelmedi. Hiçbirinin gerçek yüzünü bilemiyoruz sonuçta. Ben yakından tanıdıgım insanları bile samimi bulmam genelde bir de tvde gördüğüm insanın kişiliğine hiç güvenemem :D

0|0
    0|0
    • İnsanlara biraz guvenmelisin

• Elimde değil güvenmiyorum. İstiyorum ama olmuyo :D

• Mustafa Ceceli tabi ki de adamım benim ya.

0|1
    1|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...