Bunun ismi Terbiyesizlik değilde ne?

Geçtiğimiz Pazar günü büyük hatalarla dolu Altın Kelebek ödül töreni bitsede yaşanananlar hala dillerden düşmüyor. Bana kalırsa töreni kurtaran Bayülgen'in samimi şakaları ve İrem Derici'nin unutulmaz sahne performansıydı. Geliyorum asıl bombaya Aldıkları ödülle yetinmek bilmeyen üstüne üstlük saygısızlık yaparak ödülü yere koyan ve iade eden Diriliş Ertuğrul birde Bayülgeni dava etmiş. Pes diyorum başka bir şey demiyorum. Siz ne düşünüyor sunuz bu konu hakkında?Bunun ismi Terbiyesizlik değilde ne?

0|1
1622

En İyi Erkek Görüşü

• Ozur dileyip tekrar sahneye davet etmisler ama ekip Okan bizden ozur dileyecek diye israr etmisler o da kabul olmus ama bu sefer de biz cikmiyoruz diyip twitetterden odulu iade ettik diye foto paylasmislar. Sonucta carsamba gun en cok reytingi aldilar dizi tarihinde.

1|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir tarih delisi olarak Diriliş Ertuğrul gibi bir dizi çıkar mı Türkler den hiç zannetmem! Vakit geçirmek için izlenen boş beleş dizilere tekrar tekrar vereceğinize ödülü, şu adamlara versenize. Kaç sezonluk emeklerinin karşılığını sonunda aldılar ama nasıl aldılar? Adamlar sonuna kadar haklı, Leonardo'nün ödülüne döndü bu durum. Okan Bayülgeni de severdim ancak yaptığı şakalar çok yersiz ve basitti. Her altın kelebek töreninde kimsenin alkışlamaya mecali yok gibi birşey oluyor zaten programın tv ye yansıtılmasına bile gerek yok ödülü verip gönderiyorlar. Bu sene de anlamadım birşey anlayacağın

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Sanat mı? , Siyaset mi?, Halkın sesimi?, Düşünür mü? , Yazar mı? Hangis adam bir söylesene? Bunların hiçbiri ne sanatçı, ne yazar , ne şarkıcı ne de düşünür. Vur duvara çıksın sesleri. ! Başka da bir şey değiller.

Sanatçı dediğin Zeki Alasya olur, Metin akpınar olur, Kemal Sunallar olur, Filiz akınlar olur, ediz hunlar olur. Bunlar ne sanatçı ne halkın sesi. Hepsi çöp kutusu ülkeye bir faydaları olduğunu düşünmüyorum. Sanatı da bitirdiler, siyaseti de , müziği de , şairi de.

1|1
    0|1
  • Okan Bayülgen denilen zıpzıp, çok yılışık bir tavır sergiledi törende. Resm bir ortamda ciddi olmak gerekir. Espriler ve şakalar yerinde ve zamanında yapılır.

2|1
    0|0
  • Okan Bayülgen bence çok yetenekli ve iyi birisi. Dirilişi ise hiç izlemedim. Yanımda dizi anlatılınca da sıkıcı geliyor. Kısaca anlatır mısın? Okan Bayülgen ne dedi diriliş dizisine?

1|0
    3|0
    • Bir şey demedi izlemiyorum dedi sadece. Mesele zaten Okan değil Diriliş Ertuğrul büyün ödülleri hakettiğini dile getirmiş.

• ödülü geri vermeleri terbiyesizlik olmuş ama
    orda diriliş ekibine söz vermemeleri de daha büyük bir terbiyesizlik bence

1|1
    0|0
  • acıtmış olmalı..

1|0
    0|0
  • başka derdinmi yok

2|0
    0|0
  • ne beklıyorlardı elmastan kelebek ödülü mü :)

1|0
    0|0
  • Senin orda diriliş ertuğrula karşı yapılan hakaret ve haksızlıklardan haberin yok sanırım. Boş boş konuşuyosun

3|0
    0|0
  • Ne diyorsun ya bir konuşturmadılar bile öyle şey olurmu? Ayrıca okan bayülgende entel olmaya çalışırken aptal olduğunun farkında değil

2|0
    0|0
  • Okanın diziyi kötüleme kaygısı güttüğünü düşünmüyorum. Onun üslubu bu. Daha önce programını birkaç kez izlemiş olan herkes bunu bilir. Engin altan da öyle söyledi zaten

1|0
    2|2
  • Çok zor

1|0
    0|0
  • konusturulmayan asagilanan dalga gecilen tek ekipti dirilisi bir kere bile izlemedim ama yapilan saygisizlikti

1|0
    0|0
  • bulutlar iyiki var diyorum...

1|0
    0|0
  • Gereksiz bir konu, tartışmak hatta buraya taşımak bile saçma.

0|0
    0|0
  • Saraydan talimat alıyorlar kendi fikirleri, eylemleri yok ki aşağılık yalakalar

0|1
    1|0
  • Ben nedense okanin esprilerine hiç gülmüyorum pardon belden aşağı esprilerine olacaktı

0|0
    0|0
  • Okanin ben ta hamina koyim o. c

2|0
    0|0
  • bencede yanlış yaptığı
    bir de kadın bedenin espri olmaz

0|0
    0|0
  • Hshsnsc

0|0
    0|0
  • Abarttılar ya.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 15

• Bence dava etmekle haklilar ödül töreni yerlerdeyse ödül neden yerlerde olmasin hakkedene hakkettigi gibi davranacaksin onlari konusturmuyorlar bir de kendilerini hakli cikarmayi deniyorlar yok ya ob neresi samimi yillardir kendi programinda seks seks diyerek milletin seyine empoze eden birisi mi samimi birisini asagaliyorlar bu mu samimi kaldi ki törende bile onlari asagaladi terbiyeden bahsederken terbiyesizleri göz önünde bulundur bunun gibi hainlerin kime hizmet ettigi belli

1|1
    0|0
  • Bence tam tersi. Bayülgen'in yaptığı çok ayıptı. Hem milleti konuşturma hemde dizileriyle dalga geç. Eğer kısa sürsün istiyorsan zaten o montajlayıp koyduğun videoları kaldırırsın. Herkes güzel güzel konuşmasını yapar talk Show değildi sonuçta. Ayrıca İrem dericiye çok ayıp ettiler. Kırmızı halı heyecanı dediler kimseyi doğru düzgün konuşturmadılar. İrem derici konuşurken MFÖ geliyor sonra konuşalım diyip gönderdiler. Çoooook ayıp hiç profesyonel gelmedi bana. Daha iyisini beklerdim.

1|2
    0|1
  • Cidden saygısızlık 😂

1|0
    0|0
  • Olay çok abartıldı. O adam bir şovmen ciddiyet beklemek ne kadar doğru

1|0
    0|0
  • Bayülgenin samimi şakaları mi? Adam cinsellikten sapikliktan başka bir şey bilmiyor. Ona komedyen demeye bile çekiniyorum. O bildiğiniz sapık!

1|2
    0|0
  • Şaka mı? Bak Okan'ın orada yaptığı şaka değildi de sen şaka gibisin. Kendince şakaydıysa bile bunun da bir kalitesi olur. Adamı izlerken ben utandım, rezil etti kendini.

Adam çıkıp dalga geçiyor, akılsızlarında şaka anlayışına bak sen.

Töreni gerçekten kurtarmışlar haaa ondan böyle saçmalıklarla gündeme geldi. Haha.

0|0
    0|0
  • Asil okan terbiyesizligin alasini yapti, diziyle dalga gecerek. Hürriyetin tüm sucu okana kesmesinden de isin boyutu belli zaten. Iyi oldu. Az bile terbiyesiz adama. Yok neymis yayinda olmasa da o gün tv karsisinda diziyi beklermiş :/ Espriler havada uçmuş gerçekten..

1|0
    0|0
  • Konuşturulmama konusunda haklılar evet ama daha pek çok ödülü biz hakediyoruz demeleri çok komik, kendilerini daha fazla ödüle layık görmeleri çok yüksek bir ego, saçma buldum. Okan bayülgen de sadece o dizinin ekibine değil, tüm gece boyunca yaptığı esprilerle ödül gecesinin kalitesini düşürdü.

0|0
    0|0
  • Konusma yaptirtmadilar adamlara 😂

1|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum ya. Onların derdi beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • bence dirilis ekibi hakli. ayrica ztn yanli bir odul toreni. gereksiz.

1|2
    0|1
  • Bir derdimiz bu kalmisti zaten, hadi oturup dusunelim

0|0
    0|0
  • kusura bakmayında benimde ödülümü öyle verseler bende öyle geri iade ederim resmrn kanal d ödül gecesi olmalıydı törenin ismi ve gerçek tarihimizi anlatan diriliş dizinin en iyi dizi olmasını çekemediler konuşturmadan indirdilerr üstüler adam gibi özür dilemek yerine dalga geçerek özür diledi okan denen herif ne beklenir ki zaten

0|0
    0|0
  • Bayülgenın terbıyesızlıgı altın kelebegın ıcıne sıctı hala nasıl dıger tarafı suclarsın komık

0|0
    0|0
  • Kizim sen doğru seyi izledigine eminmisin. Aldıkları ödülle yetinmeyen ve ödülü yere koyan diriliş ekibine bakmissinda ödül verilirken konusma yaptirilmadan arkaya gonderilmelerine sonra Bayülgen soytarisinin Sibel can'a yaptığı o ''samimi '' yersiz ve hadsiz esprilere bakamamissin !!!

0|0
    0|0
    • Sibel Can hanımefendiye yapılan espiriye Sibel Can hanımefendi dahil herkes, hepimiz güldük. Ağır bir şey de demedi "her sene 35 kilo veriyorsunuz muaazzaam" dedi yani.

• Canim nasıl güldü ki sonrasinda eski esi hakan ural ve kendisi aciklama yapti ve doğru olmadığını söyleyerek eleştirdiler youtube'da da var. Ve her sene 35 kilo veriyorsunuz muazzam gbi de değildi esprisi soyle birseydi ;Gecen sene 35 ondan önce 35 ondan önce 35 halan da veriyor gbi yersizceydi.

Yükleniyor...