Metrobüste ünlü olduğunuzu taciz edilerek anlasaydınız ne yapardınız?

Başlık karışık oldu değil mi?
Ceyhun Fersoy, metrobüste yanındaki kadın tarafından sürekli ellenip tacize maruz kalınca, ''ne yapıyorsunuz siz?'' Diye soruyor. İlgiyle sizi izliyoruz" cevabıyla, Okmeydanı durağında metrobüsten inen oyuncu, hüngür hüngür ağlamış.
Metrobüste ünlü olduğunuzu taciz edilerek anlasaydınız ne yapardınız?Ünlüler gerçekten de sürekli taciz edilmiyor mu sizce de? Hayranınım deyip yapışıyorlar adamlara/ kadınlara.

3|1
66|94

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adam çok efendi ve hiç de ünlü gibi gözükmeyen, şımarık ya da egolu olmayan bir oyuncu. Baksana ya ne kadar içten davranmış. Normal bir ünlü metrobüse bile binebiliyor mu acaba.

4|3
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok ünlüyle karşılaşıyorum ve hiç ikinci kez dönüp bile bakmıyorum buna en sevdiğim oyuncular bile dahil. Onlarda sizin bizim gibi insan sonuçta böyle bakıyorum

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 93

• Açıkçası öyle dikkatimi çekmiş ve birçok kişinin de hayranlık derecesinde bir ünlü de olsa ve daha da ötesi bu dünyada tanınan ünlü bile olsa sadece dikkatimi çektiği için o an bakar ve belki de biraz şaşırırım o kadar. Herkesin de en fazla böyle yapmasın da yarar var. Bu şekilde taciz edenlerin de kadın ya da erkek alması gereken bir ceza olmalı kesinlikle...

0|0
    0|0
  • ben unlulerin kamu mali olmadigini dusunuyorum sjhsjjh ayrica metrobusu hic taciz etmek amacli kullanmadim. genelde a noktasindan b noktasina gitmek icin kullaniyorum.

4|1
    0|0
  • Bu yüzden istemem ünlü olmayı.. Bir de yıllardır kadınların çektiği sıkıntılara katlanmak zor gelecektir. :(

1|0
    0|0
  • metrobüsde öğlen saatlerinde bir teyze yanıma gelip "hangi dizideydin sen çıkaramadım" dedi. ne dizisi teyze karıştırıyorsun falan desemde ikna edemedim bir türlü, şaka yaptığımı zannetti ve işin komik tarafıda resim çekindi 😊
    toplum olarak meraklıyız ünlülere ki kaç tane ünlü insanla sohbetim oldu ve bir tanesiyle bile resim falan çekinmedim

1|0
    0|0
  • İlk defa böyle bir şey gördüm.

0|0
    0|0
  • Ben olsam birazdaha sert çıkabilirdim, gençlik bende çok taciz edilirdim, laf atanlarmı dersiniz üzerime atlıyanlarmı derainiz korunmaya çalıştıkça başına geliyor insanın

0|0
    0|0
  • çeşmede bir ton ünlü vardı tanımazdım bile. Yanimdakiler aha su kisi falan ünlü bu kisi falan ünlü demeselerdi tanimazdim bile. Tanısam da gitmezdim zaten. Hayatim boyunca tanimadigim birinin yanina ateş istemek ve adres sormak disinda bir amacla yaklasmadim yaklaşmam

0|0
    0|0
  • Var öyleleri de ünlüsü ünsüzü yok bu işin? Kadın sapıksa her türlü niyetini belli ediyor zaten.. Ben iftira atacak diye hemen kaçarım :D

0|0
    0|0
  • Birde düzgünce yazabilseydin

0|0
    0|0
  • ılgınc bır olay unlu olmak lazım kanks

0|0
    0|0
  • Elleyeni ünlü de olsam boş çevirmem.. Hüngür hüngür ağlamak mı? Yok daha neler?

0|1
    0|0
  • Kişisel ve özel hayatları rahatsız eden çok Dur diyen yok ama zamanla ya kabullenip ya da alışıyorsun ama en kötüsü soğuyorsun insanlardan.

0|0
    0|0
  • Yok artık

1|0
    0|0
  • Ünlü olmak da başka türlü sıkıntı, bir süre bunu çektim, sosyal medya bile kullanamıyorsun

1|0
    0|0
  • çok ayıp ediyorlar

1|0
    0|0

• Reklam kokan hareketler bunlar.

1|0
    1|0
  • bu ülkede taciz tecavüz meşru artık problem nerde?

1|0
    0|0
  • Guzel reklam

0|1
    1|0
  • bu kim yaa tanımıyorum bile

1|0
    1|1
  • :D hahahah ellenince ağlayan bir erkek :D
    ne diyim hayaller hayatlar, millet arar buda bulmuş bunuyor :P

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    73

Kızlar Ne Diyor 65

• yanına yaklasıp resım cekılmeye utanıyprum kadındaki rahatlık olay

3|1
    1|0
    • ota resim çekilmeye utandığından olacak ki başka yerleri çekiştirmiş :D

• Ülkede nefes alan her canlı sorun teşkil ediyor zaten cinsiyet fark etmeksizin.
    Ağlamaz, direkt pençelerimi geçirirdim ben heralde.

0|0
    0|0
  • Metrobüse binmesi yeterince ünlü olmaması falan değil kendisini insanların yerine koyuyor ya da araba yerine metrobüsü tercih ediyor o yüzden karışma gibi bir lüksümüz Yok ve kadına gelince yaptığı durum yanlış ünlü diye hayranı diye taciz etmeye hakkı yok (belki de bu yalan haberdir belli olmaz) bu herkes için geçerli cins ayrımı yapmayalım lütfen! Bence bir hastalığı var ki bunu yapıyor baksanıza kız mini etek giydi diye çenesine tekme atıldı haketti mi? Hayır. Çünkü adam hasta! Bir başkası olsa bunu yapmaz banane giyerse giyer deyip kenara çekilir. Kimse kimsenin ne giydiğine karışamaz annesi babası değilsiniz sonuçta. Ve ne bir erkeğin nede bir kadının taciz edilmesi bir suçtur! Maalesef aptal bir kanun çıktı ne yazık ki Türkiye de insan olmayı beceremiyoruz...

0|0
    0|0
  • Ünlüye karşı fazladan cesur davranan insanlar var cidden.

0|0
    0|0
  • Terbiyesizlik anasini satim, cinsel istismarda bulunan herkese adam akilli ceza verilsin artik skicem ulkesini ya

0|0
    0|1
  • sonra ünlüler neden metrobüse binmiyolar sonra egoist oluyolar resmen bazi insanlar firsattan yararlaniyor

1|0
    0|0
  • Öff tamamen reklam ya 😂

0|0
    1|0
  • Ben erkek olsam hiç bu yüzden ağlamam beni taci eden karıyı... yaparım 😈

0|0
    1|0
  • Gündeme gelmek için bir senaryo.

1|0
    1|0
  • Yazık adama.

0|0
    0|0
  • sapık kadınlar

0|0
    0|0
  • ağlamış mı :) kıyamam be

0|0
    0|0
    • bu da elleyecek belli. fantazisi var. taciz edip zayıf düşmesini bekliyor ağlaması onu tatmin ediyor 😂😂

• @Zehirliaşk evet ağlayan erkekleri severim.

• Ağlama kismi abarti

0|1
    0|0
  • Ayak üstü kadının yaptığına bak ya

0|1
    0|0
  • Ünlüler hep taci ediliyor. Nasıl olsa hayranıyom der işiin içinden çıkarım diye rahatça orasına burasına elliyebiliyorlar.

0|0
    0|0
  • aynen ya. terslenince de havalı diyorlar.

1|0
    0|0
  • bende tacize uğradım allah belasını versin bütün uçkur beyinlilerin.

1|1
    0|2
  • tam terside oluyordur. Ki pes yani gorgusuzluk mu diyim dusuncesizlik mi diyim bilmiyorum. Ne gerek var.

0|0
    0|0
  • neden ağlıyor ki saçma

0|1
    1|0
  • Gerçekten çok iğrenç

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    45
Yükleniyor...