Sibel Can'dan oğluna 150 bin liralık mezuniyet hediyesi! Siz, sevdiklerinize en fazla kaç liralık hediye aldınız?

Parayı veren düdüğü çalıyor. Sibel Can da oğlu Engincan'ın başarılarını 150 bin Tl'lik saatle kutlamış. Size 150 bin tl'lik hediye alan sevdiğiniz oldu mu? Daha mantıklı soru; bir saate ya da herhangi bir hediyeye bu kadar para verir miydiniz?
Sibel Can'dan oğluna 150 bin liralık mezuniyet hediyesi! Siz, sevdiklerinize en fazla kaç liralık hediye aldınız?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bu zenginlik nasil bir sey ya ufacik saat ya millet kredi cekip 150.000 tl ev aliyor o borcu da 10 yil sonra anca bitiriyor vay beee

4|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Miami'de okuyordu galiba.. Zaten giydiği ayakkabı lauboutin 15.000, takım elbise gucci olsun 30.000, arabası lamborghinidir 2 milyon da o de, eminim evinde bir saat koleksiyonu da vardır zaten ve o hediye de oraya bir renk katmıştır sadece.. Kazanan onlar, harcayan onlar sonuçta, lafını etmeye bile değmez. Relax.. 😊

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 183

• Ben sevdiklerime pahalı ve gösterişli hediyeler almam. Markalı şeyleri onlara layık görmem.
    Ben sevdiklerime el emeği göz nuru hediyeler yaparım. Çünkü, gerçek hediye içinde emek olandır! Etiketi olan değil...

4|1
    0|0
  • Elbette hayır. Bir saate 150.000₺ vereceğimi sanmıyorum. Gerçekten çok para yatıracağım tek şey bu tür battlestationlardır:

images.akamai.steamusercontent.com/.../

Ya da bir ev stüdyosu, Allah izin verirse yapmayıda düşünüyorum :) :

s-media-cache-ak0.pinimg.com/.../...3c17a79c5f.jpg

ki bunlarda 50.000₺ yi geçmez.

0|0
    0|0
  • almaya alsın hiç sorun değilde ülke için hiçbir işe yaramayan insaların bukadar zengin olmasını gözümüze sokmaları canımı sıkıyor tek, boş boş insanlarda çok para var yahu

3|2
    0|0
  • 50 euroluk 100 euroluk.
    Benim kazandığım para 1 ay sonunda,1 aylık emeğin parası, ben onun gibi 1 günde tek konserle 150 bin tl kazanamıyorum ;)
    Dünyada bir sürü insan açken 1 saate 150 bin tl vermezdim kimseye de hediye etmezdim, çünkü çevremde 150 bin tl lik saati hakkeden insan yok!

0|1
    0|0
  • saat alacağına pantol alsın şu donsuza

im.haberturk.com/.../galeri_300x300.jpg

2|2
    0|0
  • bu kadar para içinde bende yüzsem bende alırım harcarım ha yaparmıyım yapmam daha iyiyerlere harcarım hem bir saate bu kadar para vermem zengin olsanda vermiyeceksin bunlar sadece gösteriş başka bir şey değil ben her zaman derim bu türk insanında 1gram bile beyin yok diye

0|0
    0|0
  • Bir saate 150 bin lira veriliyorsa o saatin zamanı durdurma, 🔛 ileri - geri alma özellikleri olması gerekir. Yoksa o kadar para verilmez

1|0
    0|0
  • 2 acun programıyla o parayı kazanıyor zaten, kadına koymaz o para.. Zaten zengin. Kimler para kazanıyor bu ülkede, gel de yanma..

1|0
    0|0
  • 150 bin tl lik saat mi? Şu ülkede 1.300 e geçinmeye çalışan garibanlar ne yapacak yahu. Gerçekten zenginin çok zengin fakirin de çok fakir olduğu bir yerde yaşıyoruz.

2|0
    0|0
    • İstanbul'da milyoner sayisi inanilmaz duzeyde zaten. milyoner sayisi kadar da gayrimenkulu milyonlar edenler var.

• Vijdansizlar ya bir saate 150 bin vermişler. Ulan bana 50 bin verseler milyon yaparim onu :) en fazla alacagim hediye 100 200 TL olur ama daha olmadi

0|0
    0|0
  • Sibel Can'ın oğlu degilim
    benim hiç mezuniyet hediyemde olmadı..
    ama kazanırsa insan veriyor demekki hediyeye o kadar para
    bilemiyorum

0|0
    0|0
  • :D bence gereksiz bir saate okadar para bayılcagına :) o parayla kac yetim cocugu sevindirirdi :) hepsine bin lira harcasa
    150 tane cocguu sevindiridi.
    onu gecti 150 bine ara alsa daha iyi saate okdar para gereksiz

0|0
    0|0
  • hayat çok acımasız

4|0
    0|0
  • hediyenin ne olduğu önemli bu parayı vermek için, arabaysa evet veririm :)
    ama bir saatte ne olabilir ki 150.000 TL etsin :)

1|0
    0|0
  • Sibel can kadar kazansa herkes verirdi kimse kendini kandırmasın şimdi burada :D o kadar para kazanıp hala senegalli sokak saatçilerinden hediye alacak değildi dimi? Size ne elalem parasını nasıl harcamak istiyorsa öyle harcasın size ne?

1|0
    0|0
  • Normal. Ağzınızı açarak izlediğiniz O ses Türkiye'den dünyanın parasını götürüyor. Oğluna bir saat almış çok mu? Babası da babadan zengin. Mafya ayakları da var. Az bile.

1|0
    0|0
  • 150 bin liraya saat alan kadın trilyonluk ev ve araba alıp çok lüks bir hayat sunabiliyorsa normal karşılamak lazım beni hiç mi hiç ilgilendirmez o saatin fiyatı şahsen ben çok zengin olsamda parayı mantıklı kullanırım o fiyata yeni bir araba alırım var ise yeni bir ev oda var ise yeni bir iş imkanı ya da başka mantıklı bir şey ama zevk bu tartışmanın mantığı yok.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı kanks

0|1
    0|0
  • Ulan 150 bin liraya ben şeker fabrikası kurardım ya

Ah ulan felek
    herkese felek, bize kelek

0|1
    0|0
  • Ülkede 3 paralık insanlara 5 paralık değer veren çok olduğu sürece bunlar hep yaşanır.

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    163

Kızlar Ne Diyor 159

• 150 bin liralık hediye olur. Paran varsa niye sevdiklerini bu parayla mutlu etmek için bir hediye almayasın. Ama 150 bin liralık saat olmaz. Akrep ve yelkovan ikilisi 150 lira etmez. O kadar para verip saat alsam paramla rezil olmuş gibi hissederim kendimi.

0|0
    0|0
    • Yanlış düşünüyorsun ona bakarsan o pahalı pırlanta lar la bunun arasında ne fark varki kızların pırlantası Erkeğin saati eşit bence

• Cimrilik değil mantıklı düşünme. Ederi kadar para verilir bir şeye.

• Peki kalan paralar nolcak ya benim kafamda paran varsa yiyeceksin mantigi var seninkinde farklı :) o yüzden farklı düşünüyoruz ikimizde birbirimizi gayet iyi anladık bence

• Ulkemin gereksiz ettigi unluler. Kendi ellerimiz ile haketmeyen insanlari unlu edip zengin ederiz sonrada onlarin zenginliklerine konusuruz.

0|1
    0|0
  • Bence en kaliteli hediye, maneviyatı yüksek olan hediyedir. Sibel Can'ın oğlu, bu hefiyeye değer verip asırlar boyu saklarsa demek ki hediyenin maddiden çok maneviyat taşıdığını varsayabiliriz ki umarım öyledir. :)

1|0
    1|0
  • Bunlar da ne birikim yapar, ne bişey. Sonra yıllar geçince fakirlikten sürünürler. Gereksizlij abideleri.

0|0
    0|0
  • Zenginlik arttıkça marjinal fayda düşer diyor bizim iktisatçı hediyenin fiyati değil maneviyati önemli benim için, renkli kağıda yazılmış küçük bir not bu saate bedel olabilir bazen

0|0
    0|0
  • Görgüsüz pislikler hepsinden nefret ediyorum 😂

1|0
    0|0
  • 20 liralık şey de tamamen aynı işlevi görürken 150 bin lira vermek bilemedim nasıl bir şeydir.

3|0
    0|0
  • 12 tlkik lahmacun

0|1
    0|0
  • Ünlü, dünya para kazanıyor diye herşeyin en pahalısını almak, vermek bana göre gereksiz. Ben olsam çok para kazanıyor bile olsam aynı zamanda ünlü de olsam çocuklarımı bu tarz pahalı hediyelerle şımartmazdım. Gerçi şımarma yaşı da çoktan geçmiş ama yine de bu denli pahalı bir hediye gereksiz geldi bana. Pahalı olan şeyler her zaman sevginin boyutu değildir bence.

0|0
    0|0
  • Parasi olan yapıyor Ama ben bu kadar zengin olsam bir saate bu kadar para vermem bir ev parası yazık günah ya 😭 Ev alırdım oğluma yatırım olsun diye saat nedir

1|1
    0|0
  • 15 tl ya 150 bine saat mi alinir bir ev falanbolaymis araba saat ne ya 5 tl lik saatte zamani gosteriyo napiyo saat ekmek mi kizartiyo

0|0
    0|0
  • Sevginin parayla ölçüldüğünü sanmıyorum kendi yaptığım hediyeyi de verebilirim

1|1
    0|0
  • İnsanlar başkalarının yaşamına ne kadar meraklılar

2|0
    0|0
  • Bu kadar pahalısını almadım en azından.

0|0
    0|0
  • İsraf yaaa bir saate o kadar parayi verirler ama bir fakire yardim etmezler

3|0
    0|0
  • Parası var ki veriyor onun hesabına girmem şahsen.

0|0
    0|0
  • Çok tipsiz ya o saat bile işe yaramıyor 😄

0|0
    0|0
  • Hayatta vermem

0|0
    0|0
  • ben istemem şahsen bana 150 bin liralık saat alsın annem bana onu alıcağına tatile flan göndersin o saati ben taksam noolcak takmasam noolcak

0|0
    0|0
  • Gereksiz tamam çok paran varda ne gerek var bu kadar vermeye görgüsüzlük diye düşünüyorum.

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    139
Yükleniyor...