Baktık ilişkimiz ciddiye gidiyor ayrıldık diyen Aslışah Alkoçlar, Deren Talu yüzünden ilişkisini bitirmiş olabilir mi?

Gizli Üye
Biliyorsunuz ki baya gündemi sarsan bir cümle kurmuştu Hakan Sabancı ile ayrıldıktan sonra. İlişkimiz ciddiye gidiyordu, biz de ayrılmak kararı aldık demişti.

Sonrasında çok konuşuldu ama altından başka bir mevzu çıktı. Meğer Hakan Sabancı, Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu'ya hayranmış :)
Baktık ilişkimiz ciddiye gidiyor ayrıldık diyen Aslışah Alkoçlar, Deren Talu yüzünden ilişkisini bitirmiş olabilir mi?
Adam bir Sabancı yaniğğ, baktık ilişkimiz ciddiye gidiyor da nedir? :D
Baktık ilişkimiz ciddiye gidiyor ayrıldık diyen Aslışah Alkoçlar, Deren Talu yüzünden ilişkisini bitirmiş olabilir mi?