Kapat

Baktık ilişkimiz ciddiye gidiyor ayrıldık diyen Aslışah Alkoçlar, Deren Talu yüzünden ilişkisini bitirmiş olabilir mi?

Biliyorsunuz ki baya gündemi sarsan bir cümle kurmuştu Hakan Sabancı ile ayrıldıktan sonra. İlişkimiz ciddiye gidiyordu, biz de ayrılmak kararı aldık demişti.

Sonrasında çok konuşuldu ama altından başka bir mevzu çıktı. Meğer Hakan Sabancı, Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu'ya hayranmış :)Baktık ilişkimiz ciddiye gidiyor ayrıldık diyen Aslışah Alkoçlar, Deren Talu yüzünden ilişkisini bitirmiş olabilir mi?Adam bir Sabancı yaniğğ, baktık ilişkimiz ciddiye gidiyor da nedir? :D

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Millet yaşıyor herşeyi bize de laf etmesi mi düşüyor. Boşver kendi hayatımıza bakalım biz onların şartları yeterince iyi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Ya bana ne bundan? Hadi beni geçtim. Sana ne bundan? Kim kimle ne yapıyorsa yapıyor. Sana ne oluyor?

0|0
    0|0
  • uzun süredir bunu merak ediyordum.. gece gözüme uyku girmemişti..

1|0
    0|0
  • Gece hayatından sıkılana kadar evlenmez böyle tipler.

1|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • bunlar kim?

0|0
    0|0
  • ne önemli mesele bu bence TBMM toplanmalı. Birleşmiş milletler karar almalı.

0|0
    0|0
  • Magazin den nefret ediyorum. Banane lan başkasının ne pok yediginden

0|0
    0|0
  • Mantikli😄

0|0
    0|0
  • Kız evlenmeye değil eğlenmeye yönelik ilişki yaşamak istiyor herhalde

0|0
    0|0
  • başkalarının hayatı özelliklede ünlülerin ki hiç ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • Deren tali nasil bisiymis ya

0|0
    0|0
  • Hiç duymadım.

0|0
    0|0
  • bilemeyeceğim

0|0
    0|0
  • hakan sabanci kim?

0|0
    0|0
  • Bana ne bundan?

0|0
    0|0
  • orası zenginler alemii :D

0|0
    0|0
  • Magazin sevmem

0|0
    0|0
  • Bosver saliver gitsinler denize

0|0
    0|0
  • Nasıl bir işsizsn lan sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olabiler

0|0
    0|0
  • Tip olarak yakismiyorlar. Hakan sabanci 174 en fazla, Deren Talu 180 vardir. Neyse banane yaa

0|0
    0|0
    • Çok haklısın, bir ilişkite tek kriter boy olarak yakışmak zaten, başka hiç bir şeyin önemi yok.
      Ne kezbanca bir düşüncedir bu? adam 1.60 ta olabilirdi, tipi gayet iyi ayrıca eğitimli ve çok zengin. uzun olsa ne olacak kısa olsa ne olacak, amma takıntılısınız...

• @husso ayni görüste olmayabiliriz. Saygi duymak lazim degil mi. Biraz saygili olun beyfendi. Bu yasta "kezbanca" gibi söylemleri hic yakistiramadim. Genelde ergenlik caginda insanlarin kullandigi bir terim.

• O kadar çok niteliği olan birini sırf boyu kısa diye kızla yakışmadığını düşünmek kezbanlık bence.

Yükleniyor...