Leonardo DiCaprio'dan böyle bir imza almış olsaydınız, siz de tepkili olur muydunuz?

Leonardo DiCaprio'dan böyle bir imza almış olsaydınız, siz de tepkili olur muydunuz?

Leonado DiCaprio kendisini saatlerce büyük bir hevesle bekleyen hayranlarının uzattığı kağıtlara imza yerine çizik attığı fark edilince sosyal medyada fena eleştirildi.

Evsizlerle ilgili bir sosyal sorumluluk projesi için İskoçya’nın başkenti Edinburg’a giden Leonardo DiCaprio hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. 42 yaşındaki star ilk kez ziyaret ettiği İskoçya'da hayranlarından büyük ilgi gördü.

Leonardo DiCaprio, öğle yemeği yediği mekanın çıkışında kendisini bekleyenlerin imza ve fotoğraf isteklerini geri çevirmedi. 20 yıllık şöhreti boyunca imza dağıtmaktan sıkılmış olacak ki uzatılan kağıtları karalayıp yoluna devam etti.

Kağıtları karamakla yetinen aktör, sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Haha 😂 adam yorulmuş demek ki sürekli imza atmaktan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• adamın suçu yok en az 250 kişi gelmiştir oda en iyi ihtimaldir. Tahminimce 500-600 kişi gelir oda hızlı olmak zorunda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bencede biraz hak etmiş eleştirileri.

0|0
    0|0
  • Sahte belge duzenleyip adamin imzasinin kullanilmayacagi ne malum?😝

0|0
    0|0
    • Yapma. O kadar akıllıdır bu adam :)

Noterden bile ayarlayabiliyorsun Türkiye'de. Bu benim orjinal, resmi evraklarda kullandığım imzadır diye. O imza yoksa geçerli olmuyor yani, anladın?

İmza var imza var.

• Yani tamam da imza alinca millet ne oluyor?😄 sacmaliktan baska birsey degil

• gittikçe tipsizleşti

1|0
    0|1
  • Haha adam haklı bıkmış demekki, kimbilir sırada kaç kişi vardı

0|0
    0|0
  • yakısıklım yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• O da haklı.

0|0
    0|0
  • İmzası öyledir belki hahah

0|0
    0|0
  • Ayıp etmiş.

0|0
    0|0
  • orda boş not defterine atmış adam, kalem yazmıyordu mürekkebi getirmek için...

0|0
    0|0
  • en iyisini yapmış o kadar adama imza atmakla ne uğraşacak

0|0
    0|0
  • Beklemezdim gerçek imzasını atsa nolcak sanki?

0|0
    0|0
  • Hahahah abi o ne yaa :D

0|0
    0|0
  • Yanlis bir tutum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Bu adamı tanımıyorum bile ki.