Ricky Martin Kürt kökenli İsveçli ressam sevgilisi Jwan (Civan) Yosef ile nişanlandı ne düşünüyorsunuz (resimli)?

Gizli Üye
Ricky Martin Kürt kökenli İsveçli ressam sevgilisi Jwan (Civan) Yosef ile nişanlandı ne düşünüyorsunuz (resimli)?

Yaşasın aşk!
Aşk aşktır!
Mutluluklar dilerim!
Çatlasın kızlar!
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Ricky Martin Kürt kökenli İsveçli ressam sevgilisi Jwan (Civan) Yosef ile nişanlandı ne düşünüyorsunuz (resimli)?