Phineas and Ferb çizgi filmi gerçek hikayesinin yaşanmış bir olay olduğunu biliyor muydunuz?

Evet, sanırım herkes günümüzde Disney Channel'ın en sevilen çocuk dizisi Phineas ve Ferb'ü biliyor. Peki size bir şey söylesem inanacak mısınız? Yani, Phineas ve Ferb'ün gerçek hikayesini... Phineas doğduktan sonra anne ve babaları ayrılmış. Anneleri 1 yıl sonra başka bir adamla evlenmiş ve Ferb olmuş. Fakat Ferb'ün beyninde bir sorun çıkmış ve bu yüzden az konuşuyormuş. Candace ise şizofrenmiş. Bu yüzden hep Phineas ve Ferb'ün icatlar yaptığını görüyor, ama annesi bunları göremiyormuş. Annesi Candace'ın bu hastalığından üzüldüğü için onu bir doktora götürmüş. Doktorun adı ise Dr. Doofenshmirtz'müş. Doktor ona ilaç vermiş. Ama Candace ilacı fazla kaçırmış. O kadar çok fazla içmiş ki bir gün elinde günlüğü ile yatağında ölü bulunmuş ve her gün yaşadıklarını günlüğüne yazıyormuş. Annesi de günlüğü alıp okumuş. Okuduktan sonra günlüğü Walt Disney'e vermiş ve bir dizi yapmalarını istemiş... Evet belki de çoğunuz bunu bilmiyordunuz ve inanmazsınız ama gerçek bir olay! Ayrıca Perry, Jeremy, Stacy gibi kişiler dizinin tutması için süs sanırım... Okuyanlara teşkkürler yorumları bekliyorum. :)

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Enteresanmış keyifle izliyordum...Teşekkürler sanada zahmet edip paylaştığın için.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ilk defa boyle bir cizgi film duydum o.O

1|0
    0|0
  • of ne sıkıcı bir hikaye :D

0|0
    1|0
  • İlk defa duyuyorum vallaha okul yüzünden çizgi film piyasasını takip edemiyoruz tabi :(

1|0
    0|0
  • Böyle bir çizgi filmmi vardı yaa...

1|0
    0|0
  • O cizgi film gercekten alıntı pskolojisi bozuk bir kız hayali seyler goruyor ve kardesini annesine sikayet ediyor

1|0
    0|0
  • öyleyiiz ama aynı bölümler var
    ama ben jetixciydim

0|0
    0|0
  • Ormitörenk Parry candır.

0|0
    0|0
  • Vay be. Nelere bak nelere. Dünyadan bihaber yaşıyormuşuz kardeş.

0|0
    0|0
  • 5 yasindaki kardesim izlemiyor ben izliyorum :)

0|0
    0|0
  • yok izlemem

0|0
    0|0
  • tabi biliyordum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• siyaset meydanı nı izlemekten onlara vakit bulamıyorum .

0|0
    1|0
  • Eneeem Erica Mohn Kvam yerim la ben onu ^^

Bilmiyodum öğrendim sağol

0|0
    1|0
  • itiraf ediyorum izliyorum ve çok seviyorum..

0|0
    0|0
  • Perry vardı çok izledim :)

0|0
    0|0
  • çok yaratıcı bir çizgi dizi :)

0|0
    0|0
  • izliyorum ben :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyordum öğrendim duymayanlar duymayanlara söylesin