Gülben Ergen, eşi Erhan Çelik'ten boşanıyor mu? Sağlıklı boşanma mümkün mü?

Magazin kulislerindeki en son bomba Gülben Ergen'in evliliği ile ilgili kriz olduğu iddiası... Gülben Ergen bu konu ile ilgili Renkli Sayfalar adlı programda mesaj yolu ile sessizliğini bozdu... Ergen cevap verme hakkını "3 oğlu ile ara karne tatilinde ABD gideceğini ve dönüşte bu konu ile ilgili o zaman konuşacağını söyledi."

Artık evliliklerde çok kısa sürede dönüşü olmayan krizler oluyor... Bu durumda elbette en çok etkilenen çocuklar... Belli ki, Ergen şu an bir karar aşamasında eğer sorun çözülemeyecek boyutta ise boşanma hikayesi başlayacak...

Sizce, Boşanma kararında neler etkili olmalıdır? Sağlıklı boşanma mümkün mü?

Güncellemeler:
Eğer zahmet edip tüm yazılanları okusaydınız... asıl sorunun Gülben Ergen'in boşanması olmadığını anlardınız... Bu haberi sadece araç olarak kullanmıştım.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer şiddet, aşırı uç fikir ve kültür farklılıkları, ihanet, kötü alışkanlıkların artması ya da bu durumun karşısındaki kişiyi rahatsız edecek boyuta ulaşması, bencillik ve ortak alanların azalması bir evlilikte mevcut ise boşanma kaçınılmazdır. Bunların haricindeki her şey konuşularak telafi edilebilir neticede bir yuva kolay kurulmuyor günümüzde her ne kadar ünlüler için bunların ki evlilik mi diye düşünsek de onlarda dört duvar arasında büyük sıkıntılar, anlaşmazlıklar çekiyorlardır illaki.. Neticede bizler ailemizin içindeki bireylerle bile zıt kutuplara ayrılabilirken, eşler arasında bu ayrılıkların yaşanması hayli doğaldır. Sağlıklı boşanma sağlıklı, olgun, medeni, kadına her koşulda saygı duyanlar için geçerli bir tanım aksi halde sonucunda yaşamana izin verilmeyen bir birey olarak ismin 15 saniye medyada duyuluyor o kadar.

1|1
    0|1
    • Sorduğumda soruya tek cevap veren kisisiniz

• maaalesef okumayı seven bir toplum değiliz genel olarak :)

• Sadece okumayı sevmeyen bir millet olsak keşke bir de istediğimiz gibi anlarız konuyu hep devamında gelcek kelimeleri pek önemsemeyiz ama en güzel cümleler sonlarda saklıdır :) teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 34

• Yahu bu insanlar sağlıklı boşansa ne olur, çorap değiştirir gibi her gün koca boşayıp değiştiriyorlar.

1|2
    0|1
  • Ya bunların evliliğinden ne olur? Beni ilgilendirmez o ayrı mesele de bu ünlülerin evlilikleri ne zaman sürdü ki sanki.

0|2
    0|1
  • Hayırlısı ne diyim 😂 kaç koca oldu ya 😂 😂

0|3
    0|1
  • Bizim icin bu cok üstünde durulmasi gereken, muhim bir meseleydi cidden. Bana ne Gulben'den bana ne eşinden.. Onlar yasadiklari hayatin sefasini sürüyor sizde gizli modunda hesabini yapiyorsunuz. 😄

0|1
    0|0
  • Banane

0|3
    0|1
  • şaşırdık mı?
    Hayır.

0|2
    0|0
  • Erhan Çelik Trt'de spiker oldu diye baya tepki aldı ya, bunlarınki de numara. Halkı bastırmaya çalışıyorlar. Boşanacakları yok yani.

1|1
    0|1
    • bende diyorum o adam çok tanıdık meğer ise o imiş

• Aman ne mühim, zaten sevmiyorum bu kadını hiç

1|2
    0|1
  • O nasıl oluyor sağlıklı sağlıksız boşanınca iş bitiyor işte

0|1
    0|0
  • Umrumda deel

0|3
    0|1
  • Ne boşsunuz ya

0|3
    0|1
  • Ay boşansın,

0|1
    0|0
  • Bosansin da ben evleneyim bu yakisikli ile 😃

0|1
    0|0
  • Bize ne?

0|3
    0|1
  • Banane

0|1
    0|1
  • Günün sorusuna bak. :/ İyice magazine döndük eheuehuehue.

0|2
    0|0
  • Çok merak içindeydim bu konu hakkında bana ne mk.

0|1
    1|1
  • Banane 😂

0|3
    0|1
  • Sağlıklı bir basonma olur bunlar alıştı bu duruma..

0|2
    0|0
  • Doyamadılar evlenip evlenip boşanmaya

0|2
    0|1
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 31

• Umrumda değil

0|1
    0|0
  • al işte dert bir değil ki, hangisine üzüleceğimi şaşırdım gene

0|1
    0|0
  • cocuklar zaten ilk esten bu adamdan degil bildigim :) yasayacagini yasadi haydi eyvallah diyebilir

0|1
    0|0
  • Beni ilgilendirmez.

0|1
    0|0
  • Hadi ya bunlarda mı

0|2
    0|0
  • Gülben hanımın meselesi bizi çok ilgilendirmez Evlilik kurumu vazifesini yitirdi ise bosanilir bu gayet doğaldır. Kendisinin başarılarıyla ilgili gündem olmasını daha doğru buluyorum. Aile yaşantısı beni çok ilgilendirmiyor. Gülben Ergen Hayranı Olarak Sanat Kariyerinde başarılar diliyorum

0|1
    0|0
  • Bizene

0|1
    0|0
  • çok düzgün birimiydi ki boşanmasını aa yazık boşanıyor diye karşılayayım kişiliği bozuk olduğu için hiç önemsemiyorum

0|1
    0|0
  • Ünlülere es dayanmıyir

0|1
    0|0
  • Hayırlısı

0|1
    0|0
  • Yalamaya döndü bunlar ya.

0|1
    0|0
  • Bunların boşanmaları neden soru halinde sorulur