Kapat

Vatan icin neler yaparsınız?

Vatan icin ailenizi, dostunuz, karnızı ve çocuğunuzu karşınıza alır Mısınız?
Evet Yen'i bir dizi çıktı #vatanımsensin diye. Bilmeyenler icin şöyle bir özet yapıyım bir adam 7 yıl ortalıktan kayboluyor ve herkes onu şehit biliyor Türk askeri. 7yıl sonra ortaya çıkıyor ama Yunan ordusunun yanında oluyor ama bu bir görev casusluk görevi duşmanın yanına giriyor ki onu zayıf noktasını öğrenmek icin herneyse ama bu adamı herkes vatan hayini biliyor hatta doğruları ailesine bile demiyor ailesine soğuk felan felan size tavsiye ederim çok beğendiğim bir dizi ağlaya ağlaya baktığım bir dizi gurur verici hatta atamın izinde gidenler icin tavsiye ederim tabiki atamı düşman gibi görenler icinde tavsiye ederim sonuçta belki beyniniz aydınlanır ve Mustafa Kemal Atatürk'ün ve Osmanlı'nın yaptığını görürsünüz. Neyse sorumuza gelince sizler vatan icin böyle birşeye kalkışır Mısınız? Vatan icin neleri göze alırsınız, neler yaparsınız?

0|2
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• vatan icin suanda 12 ay askerlik yapiyorum ")

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herşey yaparım canımı bile verebilirim

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Vatanım için canımı feda ederim!
    Şehitlik kutsaldır..

Diziye bir kaç dakika baktım..
    Fakat beğenmedim!

Zaten Diriliş'le alay eden bir yayın organından "Yunan Sevgisi/Kardeşliği" başka bişey beklenmezdi..

Uğruna canlar verilen vatanına sığamadığı için "Yunan Komutan'ın konağında kalan bir Türk Ailesi"
    Ne kadar masumane değil mi?

Ulan Ecdadımız toprağa girer de "Yunan komutanın konağında" kalmaya tenezzül etmez..

Amacı belli bir dizi..

Beğenmedim..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • vatan icin sirtimi kasirim

0|1
    0|0
  • Askerligimi yaptim yetmez mi?

0|0
    0|0
  • bundan bir 5 sene önce falan sorsan çok farklı yanıt verirdim ama şu an da hiç bir şey yapmam

0|0
    0|0
  • Alırım Vatanım elden gittikten sonra ne Ailem kalir nede sevdiklerim.

0|0
    0|0
  • vergi verırım

0|1
    0|0
  • Vatan icin can alir can veririz

0|0
    0|0
  • Vatan bana hiçbir şey vermedi. Benim de ona verecek bir şeyim yok

0|1
    0|0
  • canimdan baska kaybedicek biseyim yok...

0|0
    0|0
  • az biraz gercek tarihi okyun derim kurbaganin kuyunun icinden baktigi gibi bakiyorsunuz gok yuzune siz. sadece gordunuz yerin farkindasiniz gercekleri ogrenince benim gibi kimin ne halt oldugunu ogreniyorsunuz ama bunu size kac kere desekde gene aynisini yapiyorsunuz yorum atanlara ne kdr laf etsemde ogrenmiyecekler onun icin atmyin cvp vermicm

0|0
    0|0
  • Dış güçlere karşı yedirmem

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...