Sen kızınla yasıt biriyle sevgili olurmusun?

Sen kızınla yasıt biriyle sevgili olurmusun?
Acun ılıcalının kızı banu ılıcalı 1990 dogumlu ve evlilik dısı cocuk yaptigi seyma subası da 1990 dogumlu banu ılıcalının dugununden bir kare ben olsam babamla gorusmem bile bide dugunume cagircam.

1|2
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar şerefini 3 kuruşa satanlar

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Olmam hoş değil.

1|0
    0|0
    • Bencede ne kadar guzel olsada kızı gelir aklına ayni tarihte dogmus ya igrenc

• Asla

1|0
    0|0
  • allah korusun istemezdım

1|0
    0|0
  • O kızın altındaki araba sende olsa öyle bir baba tarafından yetiştirilsen sende rahat davranırsın burada önemli olan o midesini ziktiğiminn kızı acur mudur acunmudur nedir şöhret va para uğruna yatması değilmi

0|0
    0|0
    • Hicte rahat olmam benle yasit ya dusunsene uvey annen senle yaşıt bence hic hos degil

• Bize göre değil onlara göre hoş

• Oha diyorum

0|0
    0|0
  • Ben olurum. Çünkü görünüşe göre 40 yaşına 50 yaşına kadar hayatıma kimse girmeyecek, gönlüm ruhum hep 21 yaşında kalacak. Kimseyi de umursamam aman şöyle böyle diye :D

0|0
    0|0
  • Par para para nelere kadir işte

0|0
    0|0
    • İgrenc bence kızi ile yasıt ya ne bilim para bile olsa insan kendi yasitinda guzel birine bakar

• Paranın dili dini yok herşey ortada ali ağaoğlunun üniden manitası varsa aziz başkanın ikinci sşi kızlarından küçükse para işte

• kizlar neden babalari yasinda erkeklerle sevgili oluyor, asik oluyor?

0|0
    0|0
  • Baban acun olursa 18 liğe bile bişey demezsin bırak şimdi 😄😄

1|0
    0|0
  • bize ne? kime ne? ona ne? bana ne? sana neeee?

1|0
    0|0
    • Bananede tuhaf geldi ne bilim kendi kızıyla yasit sevgili ustune cocuk

• Doguda zorla seyma kendi istegi ile evli bile degiller kac tane cocugu var acunun acaba banu ile ilgilendimi babalık yaptimi ki benim oyle babam olsa utanirim

• yapicak bisey yok herkes kendi ustune dusen gorevi yapmiyo

• money is the money

0|0
    0|0
  • eğer kızı soldaki ise karısı daha genç görünüyor
    hangisi karısı?

0|0
    0|0
    • Sarı olan sevgilisi iste esmer olan kızü

Kızlar Ne Diyor 1

• Şu şeymadan rahatı yok ya şimdi amerika da geziyor kızıyla oh miss tatil de biz de sürünelim

1|0
    0|0
Yükleniyor...