Arda Turan'ın Ebru Şallı'ya yürümesine ne diyorsunuz?

Ebru Şallı'nın instagram ve twitter hesapları hacklenince, bütün konuşmalar ortalara dökülmüş. Arda Turan ile baya samimi oldukları ortaya çıktı :) Ufak ufak yürümüş Arda, karşılıklı flörtöz durum söz konusu. Gerçi genç, bekar, güzel insanlar. Ne diyorsunuz bu duruma?
Şok olmuşlardır ya!

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sadece arda yurumemis. Karsilikli kosmuslar iste:) iste bunlar hep seks.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 166

• Arda bile foto at diyor mk. Ne hallere düştük :D

5|3
    2|0
  • Berbat konuşuyor ikisi de, bence fake! Yani öğeyi denetle yapılıyor mu bilmiyorum ama. Hackleyen kişiler mutlaka oynadı bu konuşmalarla. Böyle yazamaz arkadaş bu seviyedeki insanlar. Bunu normal insanlar yazmıyor, nasıl bir yazış türüdür o? Acayip kötü bir Türkçe.

3|0
    0|0
    • niye sanki unlu olunca yuksek seviyede mi oluyorsun sanki hukuk mevzunu biri top atiyor diyeridi orasini burasini gosteriyor

• @evet27 Bilmiyorum ben güzel kullanırlar diye düşünüyordum. Bir şeyler paylaşırken uyuyorlar her kurala. :D Ama özelden ergenler gibi konuşuyorlarmış. Çoğu böyledir belki de, bu doğruysa. :D

• onlarda insan ama ne demek istedigini anliyorum

• `Canim cekti evdeki kiza yaptirdim fena olmadi`
    yuh : ))) !
    `Ben yaparim sana`, `ben daha guzelini yaparim` gibi bir reaksiyon beklemis belli :D
    Saka bir yana serbest muhabbet etmisler iste ne guzel.. ikisi de pozitif, seffaf ve hayata guzel ve iyi enerjiyle bakan kisiler..

Flort etmisler demek aslinda bizim entrika koklamayi sevmemizden kaynaklaniyor

2|0
    0|0
  • Ünlüler bile kekkorok gibi mesajlaşıyormuş ya la

4|1
    0|0
  • ben konuşmalardan ''zaten seviştik ama sevişmemizi özledik'' enerjisi alıyorum.
    ben de özlenilen sevişmelere aynı tondan yürürüm de oradan biliyorum.

1|1
    0|0
  • Arda'nın topla ilgilenen bir hatuna yürümesi anlaşılabilir. :) Bundan sonra " foto at" mevzusu için savunmam"" Eee ne var yani Arda bile istiyor"" olacak :) hanımlara duyurulur. :)

Bu türlü özel konuşmaların yayınlanması son derece çirkin. Arda veya Ali önemi yok. Buna biz bu gün tepki göstermez ya da prim vermessek bize yapıldığında da söyleyecek bir sözümüz olur. Kim hangi amaçla yaptıysa yapsın, suç işlemiştir. Gereken yapılmalıdır.

0|0
    0|0
  • ismi ebru olan kariya güvenilmez

4|3
    0|0
  • ebru salli da masallah konusmadigi adam yok orsbunun.

2|1
    0|0
  • tek derdimiz bu olsun diyorum
    yahu ne ebru şallı arda turanmış kaçıncı soru bu
    isteyen istedigini yapar ünlü diye robotmu olacak

0|0
    0|0
  • Yazım şekli ve Türkçe'yi katletmesinden anlaşıldığı üzere fake değil, kesin Arda bu.
    Fakat anlamadığım, arkadaş İspanya'dasın, bu nasıl bir yokluktur da 39 yaşında kadına asılıyorsun ya?
    Bknz: Antrenman ve maçtan önce Yasin okuyup, Instagram'dan dualar paylaşıp, gizliden ablası yaşındakilere asılan genç Arda ve maceraları.

0|0
    0|0
  • Bir an ks de yazışıyolar sandım

2|1
    0|0
  • Türkçe katilleri...

1|0
    0|0
  • bu ünlüler kadar pislik insanlar yok

4|0
    0|2
  • Yürümek hafif kalir :d bence tempolu adımlarla ilerlemis

1|0
    0|0
  • Ebru arsaya yürümüş

2|0
    0|0
  • Arda çocukken Ebru Şallı, Ebru Şallı'ydı yani Arda bu kadar mı düştün kardeşim?

1|1
    0|0
  • Kiminki kime girmiş. Kiminkini kim almış ilgilenmiyorum. Ülkede binbir türlü sıkıntı varken milletin zevk şeyini konuşacak değilim

1|0
    0|0
  • 😂😂😂
    İphone kullananların yaşadığı gülücük emojisini yapabilme mücadelesi.
    Ebru şallı var karşısında tabi ki foto ister insan.

1|0
    0|0
  • Herseye de inanmayin. Bu tipik berkecanla nazlcanin ergen konusmalari.. zilliyi bilmem de ardanin uslubu da bu değil. site de magazin görmeyedursun. Hemen populer yapiyor

0|0
    0|0
  • Aradya bak sen :D mırc abazaları gibi :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    146

Kızlar Ne Diyor 118

• İnşallah shoptur 😂😂. Bu ne be Arda'dan iyice soğudum. İmla hatasını geçtim, gülücüğü bile zor yapmış. Lanet olsun ünsüzlük 😐😑

0|1
    0|0
  • https://www.instagram.com/ebrusalli.com.tr/

kendı yazdıklarıda boyle..

1|0
    0|0
  • Ardayi severim o ayrı milli gururumuz ama Arda Sinemi elinden kaçırdı onu da aldatti simdi takıldığı insanlara bak Dönemi eleştiriyordu benden sonra başkalarıyla olan insani tekrar hayatımda istemem diye simdi ondan ona kosan kadınla beraber ah erkekler ahhh!

1|0
    0|0
  • İkisiyle de ilgilenmiyorum. Umrumda değiller. 3 gün sonra da başkasıyla haberleri çıkar.

2|0
    0|0
  • Foto at yani "meme at" mı demek istiyor o asdf

1|0
    0|0
  • Gözümde sıradanlaştı konuşma şekline bak

2|0
    0|0
  • Kimse kimseye yürümüyor.

Böyle konuşmak yürümek oluyorsa ben bizim apartman yöneticisine bile yürüyorum demek...

0|0
    0|0
  • gozden dustu arda bu nedir ya mealeginden baska herseyle gundeme geliyorr kizlarda inanmasin artik bunaa ya adam para var sohret varr.

0|0
    0|0
  • :-) ebruda bosaninca kafayi yedi herkese yürüyor
    Evli adamlarami takti önce cem yilmaz simdi arda? Gercekmi acaba 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Şok olmadım nerdeyse ünlülerin çoğu bu kadından gecti 😂 buda gelip geçer 😂

1|1
    0|1
  • İlgilenmedim ilgilenmiyorum

1|1
    0|0
  • Bunlar saka degilse is vahim. Ebruda ne yapacgini sasirdi 😀

0|0
    0|0
  • Arda'ya bak sen... Bulamadığı golleri Ebru'ya atmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Vay be yazıklar olsunn

0|0
    0|0
  • Konuşma tarzlarına bak yahu Türkçe'den bir haberler resmen

1|2
    0|0
  • Aaa gerçek hesapları mı bu

0|0
    0|0
  • Kadın geçiştiriyor Ada'm abazan 😒

0|0
    0|0
    • Para da olsa demekki genlerde var mk. Ebru salli nedir ya heryeri silikon ispanyada membaginda adam yaptigina bak

• Arda'ya karı mı yok :D

• futbolcu adam peşinde bir ton kız var senin neyin kafasını yasıyon tipsiz :D

• Bence Ebru, Arda'ya yürümüş😂😅 Ayrıca kesin montajdır bu ya.. Hacklenicek falan hiç inandırıcı gelmiyor bana.

0|0
    0|0
  • Ebru şallıda tam oldu artık yani cem yılmaz la flnda adı çıkmıştı tamam ardada az değil ztnde ebru şallıda sapıttı iyice

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    98
Yükleniyor...