Sosyal medya hesaplarınız ele geçirilse, sizin adınıza mesajlar atılsa nasıl tepki verirsiniz?

Sosyal medya hesapları hacklenen Ebru Şallı, açıklama yapmak zorunda kaldı. Sözde Arda Turan ile samimi içerikler yazılan paylaşımların sahte olduğunu açıkladı.
Ebru Şallı instagram hesabında bu mesajı yayınladı.
Sosyal medya hesaplarınız ele geçirilse sizin adınıza mesajlar atsalar nasıl tepki verirsiniz? İnsanları bu mesajları yazanın siz olmadığınıza nasıl ikna ederdiniz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle ajitasyon yapanlardan tiksiniyorum.
    Kısa ve net açıklamak yerine çocukluyum falan.
    Çocuğu kullanmak annelikten pirim yapmaya çalışmak rezillik...
    Geçmişide malum zaten...
    Neyse

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten ayıp bir durum insanların özel yaşamlarına bir saldırıdır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Zor ya benim ki biraz... hesaplarımın hepsi tlf ye bağlı ayrıca hesaplarım 3 aşamalı Gmail hesabına gmail hesabımda tlf deki 60 sn de bir pin kodu değiştiren google ın bir programına bağlı sosyal hesaplarımda kayıt olduğum maillerde çift aşamalı doğrulşama ile yine 60 sn lik pin kodu değiştiren yazılıma entegre... Parola ıfırlamalarıda başka bir gmail hesabıma... Yani hesabı çalmaları için sağlam tuzak kurmaları ve de cep tlf numu klonlamaları lazım... ha isteseler alabilirler ama bayağı bir uğraştırır onları..

1|0
    0|0
  • belkide gercekti ama insanlarin tepkisi yuzunden boyle bir aciklama nedeni duydular.
    ne olursa olsun insanlarin ozel hayatini böyle ifsa etmek cok saygisizca

1|0
    0|0
  • Her türlü ben olmadığımı anlarlar

1|0
    0|0
  • O ihtimali kafamda kuramiyorum hacker değilim ama en iyi hacker oldugunu iddia edenin bile tuzak kurmaya ihtiyacı var. Karşıdan gelen herşey ya da tikladiklariniz tuzak olabilir Tuzağa düşmeyin😉

1|0
    0|0
  • Umusamam. Beni bilen bilir.

1|0
    0|0
  • O Birşey degil mesajlarıma bakmasınlar yeter :D

1|0
    0|0
  • dostlarımı uyarırım..
    onun dışında pekte umrumda olmaz..

1|0
    0|0
  • Savcılığa giderim.

1|0
    0|0
  • valla sinir olurum ya biri facesini kaptırmıştı beni çıplak bir kadına etiketlemişti hemen aradım benim 1 haftadır çalınmış dedi eniştem bile aradı o ne dedi ayıp değilmi valla krız gecırdım ya cok kotu bişey

0|0
    0|0
  • sallamam çok

1|0
    0|0
  • eşi dostu arar ne kadar istiyosa verin derdim el alem bizi fakir bilmesin :)

1|0
    0|0
  • Oyle sizin adiniza atilan mesajlar falan gec bu ayaklari.
    Kizlar neden telefonlarini merkez bankasi gibi korur bir dusunun bakalim?

Sadece dusunun.

0|0
    0|0
  • Gülerdim pek takmazlardı onlarda gülerdi dkkkd

0|0
    0|0
  • Yeni hesap açar çalınan hesabımı takibe alırım 😀😀 işin şakası tabi, çalındığına dair videolu konuşma yapar yeni hesabımdan değerli takipcilerime iletirim, arda turan konuşmalarının tarihi zaten ele verip gerçek mi değil mi diye

0|0
    0|0
  • Çok mühim bir insanım diye böbürlenirim..

0|0
    0|0
  • Neyseki biradan baska hesabim yok

0|0
    0|0
  • Sosyal hesabım bir burası var... Burası da ele geçirilirse hiç sıkıntı değil ;)

0|0
    0|0
  • saçma bence

0|0
    0|0
  • Takip Ederim =))

0|0
    0|0
  • Ben yeni köyden gelmisem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam