Kismetse olurcular buraya! Rabia'nin sirri neydi ki Gokhan ona supriz yapti?

Kismetse olurcular buraya!
Rabia'nin sirri neydi ki Gokhan ona supriz yapti?

0|0
62

En İyi Erkek Görüşü

• Kız kardeşim sağ olsun evrensel sorunları tv başında çözmekte... Ona sorup geliyorum, büyük ihtimal tüm bölümleri izlemiş ve tüm sırları çözmüştür kendisi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben o programı ciddi takip ediyorum bazı çıkarımlar yapmak için çok güzel oluyor :) Rabia'nın programdaki vasfı başta zengin erkek avcısı kadın gibiydi. Bana sürprizler yapsın, bir dediğimi iki etmesin falan. Sanırım şimdi de o algıyı yıkmak için geçmişi sorunlu, mutsuz bir çocuktu algısı oluşturuluyor. Yani işte Gökhan da ona çocukluğunu geri verdi herhalde.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• rabia çocukluğunu yaşayamadı ailesi ayrı oldugu için. bu yüzden gökhan ona çocukluk anısına pamuk şekerci, macuncu bir nostalji hazırladı.

0|0
    0|0
  • Adam dakika başı rabiş'e sürpriz yapıyor ya, hangisini söylüyorsun :D

0|0
    0|0
    • Cocukluk hikayesi olan macuncu pamuk sekerci getirdigi

• Profil fotonu görünce yazık etmişin güzelim kıza demek için buralara kadar girdim ya

• Az once gelinlik gibi elbise hediye ettiii ya çok şapsikk bunlar <3

0|0
    0|0
  • Bende denk geldim hayırlara vesile olsun ins dedim cocukluğunu yasayamadigi cok belli zati, surekli kikirdiyo

0|0
    0|0
  • Gecen sıkılınca bir bölümünü izledim ama dayanamadım aglayarak uzaklastım tvden :D çok fazla dram var ya. O gün de herhalde rabia birseye üzülmüstü ondan gönlünü almak istedi gokhan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...