Aleyna Tilki'yi Sever Misiniz?

Aleyna Tilki'yi seviyor musunuz? Geçen gün burada birisi Aleyna Tilki'nin şarkısının başındaki melodinin sade hali var mı diye. Onun için paylaşabilirim melodinin linkini.
Melodinin linki:

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Güncellemeler:
" Geçen gün burada birisi Aleyna Tilki'nin şarkısının başındaki melodinin sade hali var mı diye sormuştu " olacaktı açıklamadaki kısım. Yanlış yazmışım.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• sesi çok güzel bence kendisi de güzel ama karakteri için aynı şeyi diyemeceğim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Güzel kız. Ama çok egoist.

0|0
    0|0
  • şarkı güzel sesi de ama kendisi ya konuşmayı bilmiyor kendine ifade etme biçimi yanlış ya da fazla egosit buda sevmeme neden oluyor :)

0|0
    0|0
  • Şu kıza karşı hiçbir hissim yoktu sayenizde nefret eder oldum

0|0
    0|0
  • bence tatlı kız egosu yüksek olmasa sevilirdi bence

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum sarkiyida dinlemedim hic

0|0
    0|0
  • Nötrüm ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • ne sevcem ya

0|0
    0|0
  • Hayır sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Sevmemm

0|0
    0|0
  • Çok da iyi bir kıza benziyor neresi egolu.

0|0
    0|0
  • o kadar kisiye hitap ettigine gore sesi guzel ama insanlar mutavazi kisileri sever ve aleyna insanlari kucuk goruyor ve bildiginiz yuruyen ego tabiki bana gore

0|0
    0|0
  • Bir aralar hoşuma gidiyordu. :)

0|0
    0|0
  • sevmek için tanımak gerekir

0|0
    0|0
  • sevmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sevmem. Müzikal açıdan boş kız. Fiziksel güzelliğini ön plana çıkararak toplumu sübyancı sapık yapıyorlar. Şimdi ben bu kızı izleyip tahrik olsam, onu hayal ederek oosbir bir çeksem, bunu da arkadaşlarıma anlatsam herkes bana sapık gözüyle bakar. Eee kızın yaşının küçük olduğu tişörtünde mi yazıyor. Nereden bileceğim ben. O kızı seksi pozlar, dansla ile sahneye gönderen de buna izin veren emeği geçen desek çıkan herkes benim gözümde potansiyel sübyancı çocuk tecavüzcüsü pedofili hastasıdır. Kızın müziği sıfır. Vücudunu gösterip milletin sigini kaldırmaktan başka ile yaşamıyor. Başınızı kuma gömerek masum olamazsınız. Ahlaksızlık ve sapıklık içimizde var.

0|0
    0|0
  • Şu kızı görmek istemiyorum artik :D

0|0
    0|0
  • yokkk

0|0
    0|0
  • Tanımam bir kaç kez duydum ve geçen 3 adam da gördüm ama karaktersiz ise yaramaz.

0|0
    0|0
  • hayır..

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • hastasıyız :)

0|0
    0|0
  • kibirli insan

0|0
    0|0
  • kadinlar cekemedigi icin sevmez ama erkekler seviyor bende seviyrum siz sanki onun yerinde olsaniz egonuz olmayacak mi kadinlar

0|0
    0|0
  • 3 adamda kendini mal ettikten sonra bunun şarkısını. Dinlemem soğuttu kendini

0|0
    0|0
  • O kim 😀😍

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Evet seksi

0|0
    0|0
  • tanımıyorum ki seveyim. gereksiz biri olduğunu sanıyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...