Kapat

43. Altın Kelebek Ödülleri hak eden isimlere gittiğini düşünüyor musunuz?

Dün 43. sü yapılan Altın Kelebek Ödüllerinde ödülü alan isimlerin hak ettiğini düşünüyor musunuz?
43. Altın Kelebek Ödülleri hak eden isimlere gittiğini düşünüyor musunuz?

1|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• İzlemedim ama Burçin ile İlker'in aldığını biliyorum. Onlar hak ediyor zaten iyi oyuncular.
    O fotoğraftaki Kiralık Aşk galiba komedi dalında almış yav ne alakaysa ya, ayrıca oyunculukları da yok onların.
    Tarkan da mı almış iyi, o ödül aldığında bunu tartışmak bile saçmalık olur zaten. Kim alsaydı Serdar Ortaç gibi boş şarkıcılar mı yani her neyse.
    Başka kim ne almış bir bilgim yok.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aydın kendi adamlarına vermiş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet

0|1
    0|1
  • tamamını izlemedim ama müge Anlı çok saçma geldi iki ödül verdiler sanırım

0|1
    0|0
  • Izlemiyorum ve ilgilenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Iyy hayır

0|1
    1|0
  • Hayır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İçerde daha önce başlamış olsa şu an bütün ödülleri kapmıştı bunlardan oyuncu felan olmaz biri oğuz ataydan alıntı yapıp aşık adamı oynamaya çalışıyor biride spor yapıp vücudunu sergiliyor kadınları kızları etkilemeye çalışıyor hep kötü örnek ailelere ilişkilere

2|1
    1|0
    • Yav bırak Oğuz Atay dan alıntıyla ne alakası var ya. İçerde diyor, Çağatay mı hak ediyordu yani güldürme insanı. Genç kızların çoğu adamı beğeniyor, takip ediyor diye bir yerlere gelmiş. Yeteneğinden değil.

• @_Yağmur Tm peki benim gözümden böyle senin gözünden öyle daha fazla uzatmaya gerek yok

• Orası öyle tabii.

• Tarkan'ı , Beyaz'ı , 15 Temmuzdaki Haberciyi bir kenara ayırıyorum. Geri kalan kendine pop şarkıcı diyen kişileri shift+delete yapıyorum.

0|1
    0|0
  • bu tür organizasyonlar artık tamamen satılık...
    dereceni belirlersin bedelini ödersin.
    güzellik yarışmaları keza öyle

1|1
    0|0
  • Zaten sen-ben gibi okurlar seçmiyor mu bunları?
    Takip etmediğim için yorum yapamam.

0|1
    0|0
  • Bence olabildiğince tarafsızdı ve hak edenler aldı

1|1
    0|0
  • İzlemedim umarım hak edenlere gitmistir.

0|1
    0|0
  • çok azı tarkan hadi sanat müziği diyelim elçin sangu barış ne yapmış işte poyraz filan ne yapmış karaktersiz oyuncular bunlar ertuğrul kurguda harika seksenler kurguda harika daha sayayım mı

0|1
    0|0
  • Boş organizasyonlar sunucusunu okan yapmışlar birde bildiğimden beri kılım adama

0|1
    0|0
  • Bilmem pek ilgimi çekmiyor

0|1
    0|0
  • altın kepenek olmasın o 🤣

0|1
    0|0
  • İlker kaleli👍

0|1
    0|0
  • Sadece Cavit Çetin Güner ve Nazlı Çelik haketti

0|1
    0|0
  • sonrasında bir kardeşim. nun piçlik yaptığını gördüm..

0|1
    0|0
Yükleniyor...