Cavit Çetin Güner'in 'Altın Kelebek Ödülünü' yere atma protestosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cavit Çetin Güner'in 'Altın Kelebek Ödülünü' yere atma protestosu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Cavit Çetin Güner'in 'Altın Kelebek Ödülünü' yere atma protestosu hakkında ne düşünüyorsunuz?Doğan medyanın düzenlediği ve bu sene 43. Pantene Altın Kelebek Ödülü yine bol ödüllü geçmesi ile birlikte gündeme en çok Diriliş Ertuğrul dizinin golü oldu. Dizinin oyuncularından Cavit Çetin Güner'i aldığı ödülü yere atarak altına şu açıklamayı yaptı;
"3 sezondur sadece kendi gününün degil ayin en çok izlenen dizisine mecburen ödül verdiler.. mecburen diyorum çünkü cayir cayir en iyi oyuncu en iyi yapim en iyi yönetimde bizim hakkimiz ama onlardan degiliz yabugüne kadar vermediler bugünde yarim agiz verdiler ve mikrofon bile uzatmadan kulisin yolunu gösterdiler.. her carsamba raitingde gösteriyoruz hak ettigimiz degeri aslinda anlayana.. bu ödülün degeri fotografta! Pabucum daha degerli su an."
Olayı öğrendiği için böyle bir konuşma yaptığı tahmin edilen Okan Bayülgen ise ödül töreninde şöyle bir açıklamada bulundu; "Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisini seyretmediğim için özür dilerim, siz de seyredin"

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ve dizi ekibini ilerde ne gibi şeyler bekliyor olabilir?


0|1

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...