Kapat

Cavit Çetin Güner'in 'Altın Kelebek Ödülünü' yere atma protestosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cavit Çetin Güner'in 'Altın Kelebek Ödülünü' yere atma protestosu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Cavit Çetin Güner'in 'Altın Kelebek Ödülünü' yere atma protestosu hakkında ne düşünüyorsunuz?Doğan medyanın düzenlediği ve bu sene 43. Pantene Altın Kelebek Ödülü yine bol ödüllü geçmesi ile birlikte gündeme en çok Diriliş Ertuğrul dizinin golü oldu. Dizinin oyuncularından Cavit Çetin Güner'i aldığı ödülü yere atarak altına şu açıklamayı yaptı;
"3 sezondur sadece kendi gününün degil ayin en çok izlenen dizisine mecburen ödül verdiler.. mecburen diyorum çünkü cayir cayir en iyi oyuncu en iyi yapim en iyi yönetimde bizim hakkimiz ama onlardan degiliz yabugüne kadar vermediler bugünde yarim agiz verdiler ve mikrofon bile uzatmadan kulisin yolunu gösterdiler.. her carsamba raitingde gösteriyoruz hak ettigimiz degeri aslinda anlayana.. bu ödülün degeri fotografta! Pabucum daha degerli su an."
Olayı öğrendiği için böyle bir konuşma yaptığı tahmin edilen Okan Bayülgen ise ödül töreninde şöyle bir açıklamada bulundu; "Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisini seyretmediğim için özür dilerim, siz de seyredin"

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ve dizi ekibini ilerde ne gibi şeyler bekliyor olabilir?

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• adam çok iyi yapmış

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ahahah okan süpersin gene ya çok güldüm ya videoyu izledim adamları cıkarttıları gibi indirmişler koptum :D :D

0|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben de dün bu konuyla ilgili soru paylasimin da bulundum ki tvde de izledim. tamamen diziye ve trt ye saygisizlik yapildi. birilerinin altina yatip kalkanlari alkislayan ünlüler, okanin sozlerine kahkahayi basanlar ayni kişiler. halbuki dislanan kendi meslektaşları. yazik derim. medyaya temiz durust cinselligi olmayan gercek tarihi yansitan diziler fazla geliyor sanirim. ben adamin yerinde olsam kürsu de geri verirdim okanin eline verirdim hatta. yine de iyi yapmis sonuna kadar hakettiler. bundan sonra drgisen tek sey diziye destek artar.

2|1
    0|0
  • Kesinlikle haklı bir tepkiydi

1|1
    0|0
  • bence çok haklı doğan zorda kalmamak için ödül verdi okanda arabulucudan başka birşeylik yapamamış

4|1
    0|0
  • Saygısızlık yapmışlar. Ödül vermeselerdi daha iyiydi.

4|1
    1|0
  • Adam cok hakli. Adaletsizliklere, adam kayirmalara tepki vermek gerekiyor. Ayrıca Okan da çok saygısız.

0|1
    0|0
  • Gayet başarılılar, vakit buldukça izleyebiliyorum anca ama bu kadar izlemem bile oradaki insanların çok başarılı olduğunu anlayabiliyorum. Adam haklı.

1|1
    0|0
  • Iyi yapmis hahah atarliii

0|1
    0|0
  • adam haklı

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hakli adamlara konusacak mikrofon bile vermediler aceleyle ellerine bisey verdiler kodumun dalaksizlari😠

3|3
    0|0
  • Olay siyasidir. Ülkedeki bu nefretin sorumlusu siyasal iktidar ve yandaslaridir. Ben de demokrat birisi olarak demokrasiden bir haber bu hak hukuk tanimaz kitlenin hic bir yayınını takip etmiyorum etmeyeceğim.

0|1
    0|0
  • okan bay ul gen bölünmüş bir zihniyetin çarpık bekçisidir kendisi ne dindardır ne de atatürk çü aslında o rüzgara karşı kanat açandır okan bay ul geni takmıyorum ama ertuğrul değil bir çok kalite dizi örneğin seksenler var duman attıran trt dizi kıralı bence

0|1
    0|0
  • Adam haklı izlediğiniz televizyon da komünizim yaşatılıyor osmanlıyı yanlış anlatıyorlar her seferinde gezi olaylarında polise askere taş atanlar vatan sevdası ile ilgili dizide oynuyor dediği gibi en çok reyting alan dizi ama zorla mecbur verdiler sonuna kadar arkasındayız kahrolsun komünizim kahpe medya iş birlikci medya, Yaşasın milliyetçi medya yaşasın doğru saygılı medya
    En basit örnek: birazdan açılımı 1 saat 45 dakika

0|1
    0|1
  • Adam sonuna kadar haklı.

1|1
    0|1
  • hakli

3|1
    0|0
  • bu adamı diziden de çıkardılar ortalıkta yok acaba bu olayla bir ilgisi olabilir mi

1|1
    0|0
  • iyi yapmis gereksiz bir ödül organizasyonu filmlerini baslarina calmis gerizekali sozde sanat camiasi

0|1
    0|0
  • en iyisini yapmışş

1|1
    0|1
  • okan bayülgeni oraya nasıl çıkarırlar anlamam, doğan medaysı olunca şaşırmadım.

1|1
    0|1
  • en doğrusunu yapmış bence

0|1
    0|0
  • Ahahaha Okan bayülgen nokta. S*ikiyim çetin güneri

0|1
    2|0
  • Eziklik psikolojisi bu olsa gerek...

0|1
    1|0
Yükleniyor...