Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Meryem Uzerli'nin eski erkek arkadaşlarına sağlam laf giydirmesini nasıl buluyorsun?

Bazen kadinlar cok hakli degil mi?

Gecede 'En İyi Erkek Oyuncu' seçilen İlker Kaleli'ye ödülünü Meryem Uzerli verdi.

Uzerli'nin İlker Kaleli'yi sahneye davet etmeden önce yaptığı açıklama sosyal medyada gündem oldu.

Şimdi diyeceksiniz ki, 'doğru adamı o mu seçti'? Çünkü seçemiyorum, haklısınız. Ne yapalım, sağlık olsun da... Şu anda kimin kazandığını biliyorum, Allah'tan biliyorum yoksa ne konuşacağım burada? Bütün gün düşündüm. 'En İyi Erkek Oyuncu' ayakları yere basan bir adam... İç dünyası çok güzel bir adam... Bunu seyiriciye çok güzel yansıtan bir adam... Ben doğru adamı seçemediğime göre, seyirciler en doğru adamı seçmişler. Hala gülüyorsunuz, hiç de komik değil aslında. Çünkü acıyı sonra ben yaşıyorum..."

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kasıntı değil, düşündüklerini söylemekten korkmuyor. Diğer ünlüler gibi hatalarını manipüle etmeye çalışmıyor, yaptıklarının farkına varıp onlarla dalga geçebiliyor. Hangi adam böyle bir kadını hak edebilir ki.. Doğru adamı seçmek için çok fazla mükemmel.

0|0
    0|0
  • Ben kötü birşey göremedim

0|0
    0|0
  • Gereksiz laf kalabalığı yapmış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben hep merak etmişimdir neden insanlar profesyonel kişilerle çalışmak yerine bu tarz insanlara sunum yaptırırlar ki. Bu işin okulunu okumuş yüzlerce kişi varken neden hep bu tarz kişiler sunum yapıyor. Üç kuruşluk beyni ve olmayan türkçesi ile halkın iradesini sorgulamak ta ne demek oluyor. kendi düşüncesini elbet söyleyebilir fakat orası ve seçmenlerinin önünde bu tarz bir konuşma çok gereksiz ve talihsiz olmuş. kendi işini yapsa bu kadar antipatik olmaz dı. Asıl konuşmasına gülen seçmenlere ne demeli komik olan konuşması değil sizin iradenizi hiçe sayan bir konuşmacıya prim vermeniz kadın iradenizi sorguluyor siz alkış tutuyorsunuz yazık ya

0|1
    0|0
  • çok içten olmuş

0|1
    0|0
  • kafadan bir kere gülüş sahte.
    bu tür ödüller paraya bakar.
    her ödül önceden satılır ayarlanır...

0|1
    0|0
  • Arkadaş ne ödülmüş normal geçmemiş

0|0
    0|0
  • Bu kadın neden dizilerde oynatılıp çuvalla paralar veriliyor çözebilmiş değilim. Oyunculuk eğitimi almış, sanatla uğraşan biri olarak söylüyorum.

Muhtemelen Türk halkının üstün zevklerinden kaynaklanıyor...

0|0
    0|0
  • dün oynuyordu bakmadım. bir ara merak ettim 5 dk izleyeyim dedim. tamda o banu alkanı soran bölüme geldi. hiç bişey anlamadım.

0|0
    0|0
  • Sempatik kadın😊

0|0
    0|0
  • Çok öten horozun başı tez kesilirmiş diyorum 😁

0|0
    0|0
  • Aman çokta umrumuzda kadının sevgilisine laf sokması

0|0
    0|0
  • Çok ucuz bir kadin.. erkek arkadaşlarina nazaran değil yaptiklariyla bunu diyorum..
    Mahalle karisi ile ayni kivamda..

0|0
    0|0
  • İyi buluyorum

0|0
    0|0
  • zeki kadınları seviyorum..

0|0
    0|0
  • Gereksiz olmuş.

0|0
    0|0
  • Tatlı kadın vesselam

0|0
    0|0
  • Gülüşü sinir bozucu ama laf sokma sanatına hayran kaldım.

0|0
    0|0
  • ha... bunu bende anlamamıştım sanırım ilgili bilgim olmadığındandır erkek arkadaşlarına mı laf giydirmiş ilker kaleli eski erkek arkadaşımı yoksa

0|0
    0|0
  • bu ne iğrenç bir gülüş yapmacık dayanamadım kapattım

0|0
    0|0
  • boş muhabbetın ya.. kadın süre doldur acıkla cık gıt tarzında...

0|0
    0|0
Yükleniyor...