Meryem Uzerli eski sevgilisine fena laf çarptı. Bu kadın çok sempatik değil mi?

''Ben doğru adamı seçmediğime göre, seyirciler bir toplum olarak doğru adamı seçmişler'' diyor :) Çok sempatik, çok içten bir kadın değil mi yahu?

Biz olsak gerim gerim geriliriz, eski ilişkilerimize laf söyleriz. Kadın çıkmış, fıstık gibi makara konusu yapıyor.

9|3

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma biri, son zamanlar da trend oldu türkçe konuşamayanları gündeme sokmak

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir kere 39. Değil 43. 😉
    Gayet tatlı konuştu hatta seyirciye hâlâ gülüyorsunuz komik değil ben yaşadım derken aslında kendisini de gülüyordu farkında değil 😁
    Yorumlarda çoğu bu kadının itici olduğunu yazmış ama dikkat etmemişler asıl itici İlker kaleli olduğunu 🙊 Çünkü bu kadar sıcak bir bayandan ödül alınca itici suratsız bir İlker Kaleli görmek soğuttu beni kendisinden

Ayrıca Diriliş Ertuğrul dizisine yapılan terbiyesizliği de unutmadık Okan Bayülgen pisliğin önde gideni her zaman kendinr yakışanı yaptı 👎🏼

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 42

• KB'yın önce kendi kadın olmayı öğrensin yarı çıplak fotoğrafları var dergi kapaklarında Ukraynadaydı sanırım Türkiye de ünlü olmadan 2 3 yıl önce soyunan birinin kendine "Adam" araması ironik hanımefendi ahlaklı kadınlar dururken adamlar seni mi layık görecekler kendilerine

0|0
    0|0
  • benim kafadan işte geyik yapmayı seviyor

1|0
    0|0
  • Çok itici ve yapmacık

2|0
    4|0
  • Can ateş miydi neydi sevgilisi. Sanırım fazla koymuş.

0|0
    0|0
  • Sülümannnn deyişi yok mu..

0|0
    0|0
  • Gereksiz olmuş.

2|0
    2|0
  • Hiçte sempatik değil

0|0
    0|0
  • Pil gibi tükenen kadın neresi sempatik?

0|0
    0|0
  • Çok önemli bir haber

0|0
    0|0
  • bu altın kelebegınde reytıngı dusunce bu sene ıce sıvadılar

1|0
    0|0
  • zeki kadınları seviyorum..

1|0
    0|0
  • Aynen çok haklı

1|0
    0|0
  • Hayır ne sempatiği Almanyadan artıkları Türkiyede ünlü yapıyoruz

0|0
    0|0
  • sen ne anlamışsın ama anlatmak istediğini anlayamamışsın.

0|0
    0|0
  • Sempatik belki ama bu günün sorusuna Ponçik panda bile koysalar hayattan soğuyorum bu nasıl bir soru detayıdır lan.

0|0
    0|1
  • Bu ne be Cadı Sila'nın gülüşü gibi...

0|0
    1|0
  • Bu değilmiydi bir ara tükenmişlik sendromuna giren :D

0|0
    1|0
  • kadina secme hakki verince olacagi bu 😃😃

0|0
    0|0
  • eski kocasinin babasi suleyman ates bir sapikti genc kizlari yatili yardimci araniyor diye ise alip taciz ediyordu bu salak meryemde gitti onun oglunla evlenip cocuk yapti

0|0
    0|0
  • Eski sevgilisi miymiş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 73

• gereksizdi

1|1
    1|0
  • O neyse de ödülü İlker almış demek. Evet bu adam doğru seçim. Poyraz karakterini çok iyi canlandırıyor.

1|0
    2|0
  • Doğal bir kadın. Yabancı bir kültürde büyüdüğü için bunu gurur meselesi yapıp saklamıyor. Rahat birisi bu sebeple. Doğrusuda bu. Kadın konuşacak bşe bulamadım dedi tam konuşuoken uyardı yandaki kadın😄

0|0
    0|0
  • İnsan kendisiyle barışık olmalıdır

2|0
    0|0
  • bende izledim dün akşam :) Avrupalı insanın hali başka

1|0
    0|0
  • Hakli olabilir ancak kendisine de sormali evlilik disi her seyi yasamis birisi olarak.

0|0
    0|0
  • Yoo sempatik değil 😂 😂

0|0
    0|0
  • kadın haklı hiç de komik değil yani neye gülüyor bu armutlar

0|0
    0|0
  • O değil de bu adam nasıl bir karizma ya 😱

0|0
    0|0
  • Sempatik rahat bizim gibi kasinti degil kendi gibi birini bulur ve mutlu olur umarim, bu kadin zamaninda cok önemli bir konudan bahsetmisti o gunden beri severim..

0|0
    0|0
  • Evet ya izledim :D çok güzeldi. kadının kendisi de çok güzel gülüyor zaten. Seyirciler onun güldüğüne de güldü :)

0|0
    0|0
  • gulerken agzini at gibi acmasa sempatik kadin.
    ayrica kendiyle de barisik , severim kendisini ghsdjhfj

0|0
    3|0
  • bence gereksiz ama tabii ortada ihmalde edilen bir cocuk varsa bu firsati boyle degerlendirmis olabilir

0|0
    0|0
  • Laf salatası

2|0
    0|0
  • herkezin icinde gururunu hice sayip laf attigina göre eski sevgili pekde eskide kaLamamış meryem uzerLide :) ama cok doğal 😉

1|0
    0|0
  • Bence de çok tatlı ahahaha :D

0|0
    0|0
  • sevgilisi de duydu ama

0|0
    0|0
  • Aynen sempatik

0|0
    0|0
  • Yaptığı espri güzeldi ancak bide tadın da bırakıp kısa kesseydi iyiydi :)

0|0
    0|0
  • Bencede hoş kadın. kimin ne düşündüğünü sallamayacak kadar kendine güvenen hayatıyla yaşadıklarıyla barışık hatun.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    53
Yükleniyor...