Elçin Sangu'nun Altın Kelebek Ödül Töreninde Cüneyt Arkın'a yaptığı saygısızlık hakkında ne düşünüyorsunuz?

Elçin Sangu'nun Altın Kelebek Ödül Töreninde herkes "Hey ihtiyar, az konuş da ödülümü alayım" dediğini anlıyor. Cüneyt Arkın'a sırt dönmek, yüz yıl sonra da anılacak bir duayene, bir stara sırtını dönerek konuşmak.

Barış Arduç'a baktığımızda, bir adım bile öne geçmek istemedi, yandan konuştu.

Elçin Sangu'nun bu davranışını herkes saygısızlık olarak nitelendiriyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

• Evet, yaptığı saygısızlık.
    66%(56)70%(92)Oy Ver77%(36)
  • Hayır, yaptığı saygısızlık değil.
    34%(29)30%(40)Oy Ver23%(11)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ödülü kazandı. Eminim çok heyecanlandı ama kendisinde çok büyük babası yaşında olan bir adama öyle davranması çok yanlış

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• "Yalnız yorumlarda güzel saçmalamışsınız. Orda o kadın çağırılmadan çıkmıyor öncelikle. Bunu anlayın bir. İkincisi orda heyevanlanıyor ve gayette güzel bir şekilde adama gülümsüyor. Kadın orda kötü bir amaç gütmüyor. Önüne geçmiş derken? Ödülü alan zaten o. Ve söylemek istediğiniz bir şey var mı demeden önce gitmiyor bile önüne. Normalde ödülü alan direk mikrafona gider. Bu onun saygısıdır zaten. Hakettiği bir ödülü aldı. Yetenekli bir oyuncumuz. Heyecanlı ve buda farkediliyor. Neden kendi oyuncularımızı olsun gömmeye bu kadar meraklıyız acaba. Kadına or*sbu denmiş. Onca hakaret edilmiş. Cidden ahlak seviyeniz beni bile utandırdı." youtube videosuna yazdığımı paylaşıyım.

2|0
    0|0
  • Ne sacmalayacagini sasirmissin sen. Kadinin agzindan hic oyle bisey cikmadi oyle bir tavri yoktu ve cok şirindi ortada herhangi saygisiz bir hareket yok. Neden bu karalama kampanyasi?

0|0
    0|0
  • Bisey yok ki bunda anlamadim. heyecanli sadece

1|0
    0|0
  • Ya ben duymadım o dediği cümleyi ama ben bu kızı itici buluyorum zaten

0|0
    0|0
  • Heyecanla olmuş olabilir evet ama saygısızlık olduğunu düşünüyorum. ödülü hak etmediği de aşikar

0|0
    0|0
  • özürde dilemiş zaten bunda sorun yok heyecanlıydı bence ayrıca bu Türk milleti neden hiç empati kurmuyor

0|0
    0|0
  • videoyu izlemedim ama şu cümleden dahi espirisine söylenmiş biz söz oldugunu anladım. hollywood starlarının ödül törenınde birbirlerine yaptıkları şakaları sen sakın görme ozaman kaldıramazsın

0|0
    0|0
  • Ne yaptığını anlayan var mı?

1|0
    0|0
  • bir saygisizlik göremedim heycandan insan hata yapabiliyor ama saygisizlk yok

0|0
    0|0
  • en basta ozur dilemis iste heycanli birde cok sesi titriyordu yanii

0|0
    0|0
  • İticinin teki saygısız

0|0
    0|0
  • Heyecanla yapılmış birsey olabilir mi acaba? Diye dusunuyorum ama, hic hecelemeden ve teklemeden tum söyledikleriniz söyledi. Sabirsiz bir kisiligi olabilir ve uzun beklemekten sıkılmış ve bir an önce konuşup gitmek istemiş...
    Fazla ozguvenli bana göre, daha cok yeni taninmis, hatta, benim sadece isim olarak cok duydugum, ama kendisini burda 1-2 defa sorularda denk gelip gördüğüm bir genc hanim. Bir dizide oynamisti diye hatirliyorum. Sinema filmi cekmiş, ama Cüneyt Arkin ve sayili 4-5 isim var ki. Türk sinemasina, cok şey katmış ve yillarini hatta hayatlarini katmiş insanlar..***
    Bana göre, saygi ilk sarttir. Kendimiz disindaki insanlari da görüp kabul ettigimizin ve yaşama hakki olduğunun bir göstergesi.

1|0
    0|0
  • Heyecandan düşünememiş olabilir abartılı bir durum göremedim ben

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yahu ne anlar bu yeni yetmeler... Bu şekilde ünlü oluyorlar işte. Tek şeyleri güzellik. O yüzden seviyor hayranları bunları...

0|0
    0|0
  • İçini bilemeyiz belki yandan konusmasi daha uygun ve zarifligini gosterebilirdi yanliz heyecanindan dolayı yaptığı bir durumda olabilir sonucta tecrübesiz oyuncular bunlar yılların oyuncuları değil ya baris arducta saygısından veyahut az konuşacağı için yandan iki kelam edip tesekkurunu sunup ölümü almış.

0|0
    0|0
  • bağdat caddesinde görmüştüm malın önde gideni zaten 100 yıl değil 10 yıl sonra bile adıı sanı bilinmeyecek kızılın

0|0
    0|0
  • terbiyesiz işte

0|0
    0|0
  • Dun ne geceymis yahu saygisizlik yapan yapana.

0|0
    0|0
  • ben video da saygısız birşey göremedim sadece elçin sangu heyecanlı gözüküyor

0|0
    0|0
  • Irıspı her yerde ırıspıdır.

0|0
    0|0
  • Fikrim yok izlemedim.

0|0
    0|0
  • herseyi saygisizlik olarak gormeyelim acemilik sadece

0|0
    0|0
  • Saygısızlık yok

0|0
    0|0
  • İyi yapmış Cüneyt arkın kim ki mk

0|0
    3|2
  • Töreni izlememişsin burda yazdığın laflara bak. En iyi komedi kadın ödülünden önce en iyi komedi dizisi ödülü Kiralık Aşk a gitti ve dizi ekibi sahneye çıktı daha sonrasında kulise doğru yol aldılar. Bir sonraki ödül Elçine verilecekti o da içeriden geldi ne yapacağını karıştırmış kendisi yayında da söyledi. Yersiz gündem yaratmaya gerek yok. Elçin Sangu sevdiğim bir oyuncu değil ama saygısızlık falan da yapmamış Allah için.

0|0
    0|0
  • kadın bir şey yapmamış ki? ne saygısızlığı?

2|0
    0|0
Yükleniyor...