"Diriliş Ertuğrul" dizisiyle baştan sona dalga geçildi. Ne düşünüyorsunuz?

Aydın Doğan medyasının düzenlediği Altın Kelebek ödülleri rezaletten başka bir şey değil. Türkiye'nin izlenme rekorları kıran, Osmanlı'nın yeniden dirilişini konu alan, gurur duyduğumuz Diriliş Ertuğrul dizisiyle baştan sona dalga geçildi.! Dizi yapımcısı aldığı ödülü Okan Bayülgen zımbırtısına geri verecek?

2|2

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbir işin dalga konusu olmasını istemem..
    Bir kere bile izlemedim bu diziyi ama bir çok kişi emek veriyor bu yapımları oluşturmak için..
    kimsenin emeğiyle dalga geçilmez..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tamamen trajikomik bir geceydi zaten. Sıradan laubali ve basit... Okan Bayülgen kim ki? Bir söz var bilirsin.. Önce lafa bakarım laf mı diye sonra adama bakarım...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Dizi de olsa sonuçta bir sanat icra ediliyor. Böyle insanların siyaseti karıştırmaması lazım resmen çekememezlik yaptılar. Engin Altan Düzyatan neden yoktu bilmiyorum ama belki de haberi vardı bundan veya tahmin etti ve katılmadı. Okan Bayülgen tam bir hokkabaz zaten daha klas birinin sunması gerekiyordu. Mesela "Beyaz"ıt Öztürk olabilirdi ama olay tamamiyle farklı

2|0
    1|0
  • Okan bayülgen denen ahlaksız zibidinin ne mal oldugunu biliyoruz da bu kadar hazimsiz olmalarinin bir bedeli olmalı. Aydin doganin imparatorluğu da bigün bitecek. Son kozlarını oynuyorlar.

1|2
    1|3
    • Bilmeden konuşma adam medyanın amiralgemisi şahsen bize gerçekleri gösteriyorlar yandaş havuz medyadan değil hiç biri aydın doğan olamaz

• sevisme, yalan, aldatma, nikahsız evde kalmalar bilmem neler olmadığı için saygı görülmemiştir kustahlar.

1|0
    0|0
  • İzledim de nasıl bir dalga geçme var bunda? Okan'ı izleyen 3 kişiden 2'si normal bulur şu tavrı ki adamın her zamanki hali. Sırf bu sebepten de kendisini sevmem pek orası da ayrı. Fakat ne yapmış şurada? Ecdadıyla dalga mı geçmiş? İzlemek zorunda mı? Bazılarının yaptığı gibi "İki Ayyaş" falan mı demiş? Ne olmuş? Bu diziyi izleyenlerin çoğunun da 10 Kasım'da saygı duruşunda olanlara putperest falan dediklerini çok duydum. Yeminle gülüyorum sadece, herkes işine geldiği gibi maşallah.

0|0
    1|0
  • Okan bayülgen denen zattan tiksiniyorum. Kendisinin yaptığı programlara bir bakın o kadar salakça ki...

1|0
    0|0
  • Böyle dizileri kötüleyip gitsin ödüllerini saçma dizilere versinler. Örn kiralık aşk saçma bir dizi yayında çok bile durdu.

1|0
    0|0
  • "Osmanlının yeniden dirilişi" bu ne demek? Daha önceden Osmanlı mı vardı? Ha konuya gelirsek evet haksızlık yapıldı. Bazıları yorumda yandaş medyadan değiller doğruları gösteriyorlar demiş. Birader neyin kafası? Ödülün amacı hak edene vermek değil m? Bu dizi en çok rating alan dizi değil mi? Oyunculukları şu an piyasadaki bütün dizilerden üstün değil mi? Demektir ki bu adamlar hakediyor. Oylama sonuçlarını neden public yapmadılar? Neden göremiyoruz? Bu mu özgür medya oluyor? Yiğidi öldür hakkını yeme demişler değil mi? Sevmiyor olabilirsin ama halkın seçimine saygı duymak zorundasın.

0|1
    0|0
  • Ayıp ettiler

1|1
    0|0
  • Dizilerde ahlak disi olaylar olunca normal karsilaniyor ama böyle dizileri hazmedemeyenler var.

1|1
    0|0
  • saçma sapan diziler evlilik programlarıyla halkın ahlakını ve bilinçaltını kirleten algı operasyonu yaratan vatan hainlerini Bu güzel dizimizi eleştirmesi normal.

1|0
    0|0
  • Bu adam harbiden gereksiz. Ortada bir yapim var dalga gecmesi olmadi.

1|0
    0|0
  • Büyük terbiyesizlik

1|0
    0|0
  • İzledim dün gece rezaletti kanal d gecesidi. Aydın doğan in olduğu yerde düzgün bisi olur mu hic

1|1
    0|1
  • ödülü veren adam mı ki düzgün hareket bekleyelim

1|0
    0|0
  • Guzel seylerle dalga gecerler sadece..

1|0
    0|0
  • Dizi güzel sahneleri iyi
    son sezonu izlemedim henüz ama..
    Ancak belirli kesime hitap ederken bir kısma hitap etmiyor..
    buda onlara hitap etmeyen kesimin eleştirmesine ya da begenmemesine neden oluyor
    bütün dünyada bu böyle

0|0
    0|0
  • kardesin burda olay sudur dirilis dizisi turk insanina cesaret asiladigi icin aydin dogan gibi insan olmayan mahlukatlarin isine gelmedigi icin yapmislardir bunu altin kelebek odullerini izlemedim ama medya tukiyeyi televizyon radyo gazete gibi iletisim araclariyla yonettigi icin ve bu dizi onun cikarlarina karsi oldugu icin bu diziyle dalga gecilip kucuk dusurmektir amaclari

0|1
    0|1
  • bende izledim... bence hepsine aynı şeyi yaptılar artniyet yoktu... çok amatörce hazırlanmış program hep abi acelecilik durumu vardı... ama dalga falan geçmişlerse de diğer tarafta az değil.. onlarda yedi yirmidört Atatürk Cumhuriyet ve Türk değerleriyle sürekli dalga geçip itibarsızlaştırıyorlar... yani herşey karşılıklı diye düşünüyorum...

1|0
    1|1
  • Altın kelebek ödüllerine katılan Diriliş Ertuğrul ekibini kınıyorum. Lan 3 sezondur adamların dedelerini kesiyorsunuz. Bide adamların düzendikleri ödül töreninde konuşmaya kalkıyorsunuz ! Yazıklar olsun..

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/bkAyEG.png

bunların özgürlükçü, anlayışlı, adaletli medyaları bu kadar işte :)) ama olsun hazımsızlıklarını her zaman bize gösterdikleri için mutlu oluyoruz :))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 16

• bir tek onla değil. salonda nefes alan herkesle dalga geçildi

2|1
    0|0
  • işte ülkemizin gerçekleri muhteşem yüzyıl olsaydı saatlerce konuştururlardı iyi yapmış oyuncuda atmış ayağının altına süper hemende geri versinler ödülü

1|0
    0|0
  • yani nasıl ben anlamadım takip etmedim de bayadir ama çok seviyorum diriliş ertugrulu yani eğer haksızlık varsa ortada yazık ediyorlar

1|0
    0|0
  • Diziyi hiç izlemedim, 10 dk bakmışlığım bile yok ama yapılan yanlıştı ve farkında olarak yaptılar bence.
    Yetmezmiş gibi de o Okan m*lı çıkıp aslında kendini rezil etti. Çok çirkindi konuşması. Çok da boş konuştu.
    O dalga geçti de ne oldu yani. Demek ki bu dizi izleniyor, seviliyor ki en iyi dizi seçilmiş. Ayrıca zoruna gittiğini bu kadar belli etmeseydi bari.
    Ama çok fazla gündeme geldi. Bu kadar da uzatmamak lazım, evet orada bir yanlış yapıldı ama o onların saygısızlığı. Onlara söz hakkı verilmemesi ve Okan'ın ne düşündüğü o kadar da önemli olmamalı. Fikirlerine değer verilecek bir tip değil.

0|0
    0|0
  • Okan Bayülgen in ne düşündüğü umrumda değil. O kim ki ya? Dizinin herhangi bir bölümünü bir kez bile izlemedim ama hak etmişler ki almışlar Okan a bok yemek düşer

1|0
    0|0
  • hatta verdi kulisde vermiş çıkmadan önce kendine baksın okan bayülgen belden aşağı konuşmak lazım onunla çıplak bir dizi olsaydı ağzınn sularını akıta akıta anlatrdı

1|0
    0|0
  • Bu dizinin oyuncularinin, yonetmenlerinin aldigi ucretlere baktiniz mi hic? Eger baktiysaniz piyasanin cok da ustunde rakamlar aldigini goruceksiniz. Sirf bir kesim seviyor, Osmanli ovuluyor, yalan yanlis bilgilerle zaten cahil olan halk iyice fanatiklesiyor diye bizim vergilerimizle bu insanlarinin cebine fazladan binlerce para giriyor. Acikcasi onlara yapilana hic de uzulmedim. Emege saygi falan da demeyin. Vergilerle zaten mecburen emeklerine saygi gosteriyoruz yeterince. Keske Okan biraz daha dalga gecseynis

0|0
    2|0
  • Dogan medya beş para etmez. büyük terbiyesizlik yaptilar

1|0
    0|0
  • Aa bunlarda bulmuş bunuyor mu? Ay sinirlendim kusura bakmayın ama gerçekten o ödülü bile haketmeyen bir dizi. Kara Sevda varken Eşkiya varken. Gerçekten ay ayıp denen bir şey var.

0|0
    3|0
  • Verirse versin ne gerilim yapıyorsunuz
    alelade dandirik bir ödül töreni bir ton şey dönüyor
    boşuna gerilim yapmayın

0|0
    0|0
  • Ayip edildi ama gündemi bu kadar mesgul edilmesini dogru bulmuyorum. Benim askerim sehit oluyor, vatandasim katlediliyor kahpelerce

0|0
    0|0
  • herkes kendine yakışanı yapar, ayıp ettiler fakat şaşırmadım

0|0
    0|0
  • Doğru diyor pabucu daha değerli.

0|1
    0|0
  • Ne olmasını beklerdın

0|0
    3|2
  • hayaller ertuğrul hayatlar erdoğan

1|1
    2|2
    • Doğru söylüyorsun bunlar Erdoğan meraklısı diriliş ertuğrul saçma dizi tarihimizle oynuyorlar bu sayede

• Terbiyesizler...

1|0
    0|0
Yükleniyor...