Altın Kelebek ödüllerinde yapılan bu tepki sizce haklı mı?

Satılmıs medyadan yeni inciler!?
Dun gece yayınlanan altin kelebek odullerinde sacma sapan yerlere odul verip ve konusmalarina musade edilirken dirilis dizisine sadece ödülü verip kulise yollamalarina ne diyorsunuz arkadaslar? halbuki tarihimizi en usturuplu en hassas sekilde anlatan bir yapimcilari varken! gerçi ödülü geri iade etmişler. ne dusunuyorsunuz siz adeletli bir davranis mi olmus sizce?

1|1
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• Eskidende böyle hakaretler yapılırdı. Kendini büyük görenler siz ne kadar iyi iş yapsanızda biz beğenmedikten sonra kıymeti yok derlerdi. Okan bayülgen çıkıp öyle konuşmuş tam bir terbiyesizlik yani bu. Tamamen organize bir hareketti yemezler. hostes aceleliği değil hostesin kulağında kulaklık olur ne yapacağını söylerler. Dirilişide izlemiyorum poyrazıda ama bu hissiyatı iyi biliyorum. yapılan harekete eskiden böyle cevap versen linç ederlerdi. Şimdi böyle değil haddini bildirmişler.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum sana okanin şaklabanligi ayri bir konu isi organize edip sucu hostese atmak apayri bir konu. bende diziyi izlemiyorum ama en azindan içeriğini biliyorum. su zamana kadar cekilen tarih filmleri bir yana dirilis bir yana ki trt hic bir dizisinde cinselligi ahlaki on plana surmedi yüzyıl gibi! kısacasi kimin zoruna kimin borusuna gitmis. umarim hak yerini bulur.

• Omcelikle basin sagolsun. üzüldüm. evet tarihimiz hic yansitildigi gibi degilmis. biliyormusun osmanli tarihini en iyi İngilizler not etmis. orjinal bilgiler onlardaymis savaslarimiz neler yasanmis vs. gecmisimize tas atanin da kendi milletimiz olmasi cok acı. babanizi saygiyla anıyorum.

• Sağolun. ingilizler haber alma ve casusluk işinde geçmişten beri iyiler. lawrence gerçeğinide inkar etmemek gerek lazım. inanırım böyle notlar aldıklarına.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• bu ülke de doğruyu yapanlar her zaman dışlanır o yüzden Diriliş Ertuğrul dizisi de doğruyu yaptığı ve kusursuz bir dizi olduğu için ha birde onun bunun bir yerini yalayıp yalakalik yapmadığı için bunu yaşadılar ve tebrik ediyorum yapımcıyı en güzel cevabı vermiş...

1|0
    0|0
    • Kesinlikle en guzel cevabi vermis kirk ozur de dilense bundan sonra telafi olmaz. yazik

• bundan sonra o dizi de ağızları ile kuş tutsaklar tek tek o ödülü alamaz git Amerika da İngiltere de bak nasıl veriyorlar ödülleri bu diziye

• gerçekten kusursuz ve harika bir dizi o yüzden bırak bir tane altın kelebek ödülüde olmasın versin 😉

• bir alayı paçavra

1|0
    0|0
  • Adaletli bir davranıs olmamıs olabilir ama duyar kasmamız gereken bir sey de degil . O dizinin izleyici kitlesi o dizinin oyuncuları, yapımcıları hangi ülke sorunu için duyarlı davranmıs ki? Neyse siyasete cektim ama bagımsız da degil

1|0
    0|0
  • Doğru yapmışlar

1|0
    0|0
  • Osmanlıya , tarihine ecdadına yüz çevirmenin en alçak yüzüydü...

1|0
    0|0
  • çok yerinde bir hareket olmuş. takdir ettim adamın yaptığını

1|0
    0|0
  • En doğrusunu yapmışlar

1|0
    0|0
  • tvler zaten hep taraflıdır nerde sacma sapan yapım varsa o izlenir ona ödül verirler

1|0
    0|0
  • su en iyi oyuncu en iyi yonetmen bizde kismini okuduktan sonra bu egoyle "en" kelimesine uygun olmadiklarini gordum. muhtemelen benim gibi bir kac kisinin daha gicigimlna gitmisler ki bu muameleyi gorduler. poyraz karayel 1. cikti en cikti misal. demekki seyirci oyle hikayeler gormek istiyor ki bana gore hakettiler. dram dalinda uzerine oyunculuk taninmayan sahneler geciyo. seneyede içerde cikar.
    bunlarda pabuclariyla oynasinlar

1|0
    0|0
    • Olay dizi degil ki arkadasim. kanal bunlarin zoruna giden. okan serefsizinin arkalarindan dediklerini duysaydin emin ol boyle konusmazdin. seyirci de sıkıntı yok sıkıntı yanci medya da adamin savunmasi enleri oynamasi arkalarindan soylenenler icindi.

• okadari olduysa bilemedim.. seyretmedim sadece instada ilker kalelinin elinde odulu ve odul konusmasini gordum ordan aklima geldi

• Haksızlık tabii ki

1|0
    0|0
  • Sonra da mahalle baskısı derler sütü bozuk kriptolar... Az kaldı Süleyman görünümlü Salamon'larin açığa çıkmasına...

0|0
    0|0
  • Fazla alınganlık göstermişler gibi

1|0
    0|0
  • Gereksiz alınganlık yapmışlar

1|0
    0|0
  • kendi çalıp kendi oynamak gibi birşey bu ödüller :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Diziyi hiç izlemedim ama yapılan çok çirkin. Söz hakkı vermedikleri yetmezmiş gibi o Okan m*lı dalga geçerek konuştu. Allah'ın salağı ne sinir bozucu bir konuşmaydı o ya.

1|0
    0|0
  • Saçma sapan muhteşem yüzyıl gibi olsa kadın dekoltesi gosterselerdi veya yasak aşk islenseydi o zaman kıymetli olurdu ah be... Yurdum ne hallerdeyiz

1|0
    0|0
  • "En iyi oyuncu, en iyi yapım, en iyi yönetim" kime göre ve neye göre onların hakkı? Zaten biz oylamıyor muyuz onları, biz öyle görmemişiz ki oy vermemişiz, bu kadar özgüven fazla ve gereksiz. Kendilerini komik duruma düşürmüşler.
    Güzel bir yapımdır eminim, ben bugüne kadar hiç izlemedim ama izleyici kitlesinin çok olduğunu duydum. Dedikleri gibi konuşmalarına izin verilmediyse gerçekten bu onların ayıbı ama neden her dizi oyuncusuna konuşma fırsatı verilirken onlara farklı davranıldı onu da anlayamadım.

0|0
    0|0
  • O okan seref.. sizinden nefret ediyorum zaten. ödülü almamakla iyi yapmislar. ne buyuk terbiyesizlik.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle iyi yaptilar. utanmadan cocuk muamelesi yapti resmen

• Cekememezlik birazda. kücük düsürmeye calistilar akillarinca ama iste trt farki ortada

• Haklı bence

1|0
    0|0
  • İzledim sadece tebrik ediyorum o ödülü ayağı ile ezmeliydj..

1|1
    0|0
  • İyi yapmışlar geri vererek.

1|0
    0|0
  • Son zamanlarda gördüğüm en kendini bilmez insanlardan biri. Çok küstahça bir hareket

1|0
    0|0
  • Adamlar haklı, bende bir an noldu anlamadım ama hostes kızın amatörlüğüne geldi bence. Gece boyunca da amatörlüğü devam etti zaten.

0|0
    0|0
  • Nasıl verdiler diye şaşırmıştım zaten.

0|0
    0|0
  • Muhteşem yüzyıl olsa bayilarak verirlerdi😑

0|0
    0|0
  • haklılıar

0|0
    0|0
Yükleniyor...