O Ses Türkiye'ye katılan veya bilgisi olan var mı?

Nasıl ilerliyo süreç merak ettim bende katılmak istiyorumda

0|1
33

En İyi Erkek Görüşü

• elemelere gıdıyorsun ben de yapmıstm oyle bı hata bı otele gelıyorlar herhangı bı sehırde sana en yakın sehre gıdersın gırıyorsun sana dıyorlar kı tamam suraya suraya geleceksın eger senı secerlerse arıyorlar bıletını alıosun konaklamayı falan onlar karslıyor bı eleme daha var ıste o da yayında artık denk gelırse

0|0
    0|0
    • Neden hata?

• Zaten dönerlerse Gökhan Hakanı seçerim. Söyleyeceğin şarkıyı kendin seçebiliyor musun?

• kendın secıyorsun sanırım elemelere gıtmemıstım ıkıncıye ama onlar da sana uygun parca secıyor olablr

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Katılmayı düşünmüştüm sonra vazgeçtim :D

0|0
    0|0
  • seni destekliyoruz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Katılma. bk gibi ilerliyor elendim ben😒

0|0
    0|0
    • Nasil ilerliyor

• 3 sene oldu sistem degismis olabilir. On elemenin toplam 3 asamasi var. Basvurudan sonra 2 hafta icinde arayip otele cagirirlarsa ilk elemeyi gecmis oluyorsun. sonra otele gidip sarki soyluyorsun uc tane juri vardi esat yontuc, tarik sezer vs. Sonra gecince yine ariyolar bu sefer studyoya gidiyosun Ayazaga O ses Turkiye studyosu orda birden fazla sarki soyluyosun ben o asamada elendim. o sahneye elemelerde de olsa cikmis biri olarak soyluyorum. katilma. ben kimseye caktirmasamda baya kendime gelemedim zor bisey cunku elenmek koyuyor

• 3 aşama oluyo 3 aşamayı geçersen jüri önüne cikiyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...