Sosyal sorumluluk projelerine katılan ünlüleri samimi buluyor musun yoksa sadece reklam mı?

15 Temmuz şehitleri için düzenlenen 38. Vodafone İstanbul Maratonunda birçok ünlü de koşmuş.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, Tema Vakfı, Toplum Gönüllüleri Vakfı gibi yardım kuruluşlarıyla birlikte orada olan ünlüler ne derece samimi sizce?

1|2
5271

En İyi Erkek Görüşü

• 15 Temmuz etkinliklerini samimi bulmuyorum.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vakıflara dikkat çekmeye çalışıyorlar bir ünlü orda olunca zaten haber çıkar işte bla bla kişisi bla bla vakfı için koştu diye amaçlarına ulaşmış olurlar samimiyete gelince bir amaç için yaptıkları için samimi yoksa para karşılığı yaptıklarını düşünmüyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 70

• Hiçbiri samimi değil. Hepsi seyircilere oynuyor. Madem samimiler neden bir sosyal sorumluluğa gittiklerinde 1000 tane kamerayla gidiyorlar?

0|0
    0|0
  • orada bulunmak neyi değiştirecek ki magazin programlarına övündükleri aylık gelirlerinden bağışta bulunsalarmış.

0|0
    0|0
  • 15 Temmu şehitleri? Sokağa çıkan insanlar erdoğan için öldü :D ülkenin yönetimi bu yobazları rahatsız bile etmezdi bence? Ayrıca kendini tankın önüne atanlara ben şehit falan demem abi. Düpedüz enayilik.

1|2
    1|3
    • Yani darbe destekçisisin?

• kardeşim şehitler arasında kıyaslama mı olur bu nasıl bir mantık hepsi bu vatan bu millet için canlarını ortaya koydu darbe kakışması olmuş içeriden devlet gidiyordu tabi sokağa çıkacağız bu diğer şehitlerimizin korumaya çalıştığı vatan içindi

• @AntiParçacık Yazımı dikkatli oku ben şehit kıyaslaması yapmıyorum 40 yıldan beri sayısız şehit veriyoruz ama halkta gram bir tepki yok? Sırf tepki göstermeniz için birilerinin size ''dışarı çıkın'' talimatı vermesimi lazım? Çünkü o 700 şehit bir istatistik olarak kaldı ama 15 temmuz asla unutulmayacak daha doğrusu hükümet unutturmak istemeyecek çünkü halkın zaferi halka daha tatlı geliyor. Acı ama gerçek bu yani.

• Hiç inandırıcı değildir ve insani değerleri kaybettiklerini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Samimi veya değil oradaki farkındalığı oluşturmak adına ünlülerin böyle birşey yapması önemli. Bir ünlünün paylaşımı binlerce 10 binlerce kez görüntüleniyor ve milyonlarca insana ulaşıyor bu önemli bir etmen.

1|0
    1|0
  • kimsenin içini bilemem ama umarım amaçları reklam değildir
    lakin amaçları reklam dahi olsa ünlülerin çevre sorumluluğu projelerinde vekamu spotlarında kullanılması güzel çünkü bu insanlara tapan bazı insanlar var belki bir nebze olsa da onlar da bilinçlenir.

0|0
    0|0
  • darbe gecesi köprünün dibinde oturup gitmeyen korkak insanların, 15 temmuz şehitleri anısına yapılan koşuya katıldıklarını tespit ettim. :))

0|1
    0|0
  • Reklam olduğunu düşünüyorum. Ama sadece ünlü olup katıldığı için böyle düşünmemin yanlış olduğunu da düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hangisi acaba 1 kuruş para vermiş ya da servetinden eksiltmiş. hepsi şov ve bedava reklam için orda. bizden mesela tema vakfı 10 lira fidan parası alır fidan dikmede ünlülerden almaz. neymiş onlar sayesinde ordaymışız he he öyleyiz.

0|0
    0|0
  • Reklam

0|0
    0|0
  • 15 öncesinde ve sonrasında da bu ülke şehit verdi ama onlar hiç bu kadar önemli olmamıştı yazık

2|1
    0|0
  • bazilari evet

0|0
    0|0
  • Samimi olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Boşver. Adamın zamanı bol zaten.
    Katılan katılsın.
    Biz eskiden kısıtlı zamanımızdan kesip katılıyodik böyle şeylere zamanla öğrendik ki çoğunluk öyle değilmiş.

0|0
    0|0
  • Sektörde yer aldığım için hiçbiri bana gerçekçi gelmiyor. Gösteriş, isim duyurmak, göz önünde olmak. Reyting kazanmak. Popülerlik artırmak. Setler ve ya (sahne) provalar-çekimler öyle hemen bitecek kadar basit değil. O yüzden herşey yapmacık.

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz ki ya

0|0
    0|0
  • reklam

0|0
    0|0
  • Samimi ya da degil onlar sayesinde o projeler daha çok etkili oluyor

0|0
    0|0
  • şekerim bunlar duyar kasıyorlar bazısı kürt milliyetciliği ve bol bol ezik edebiyatı yapıp miilyonlar kazanır ama bir tane okul yapmazlar tıpkı feministler gibi onlarda ağda stantlarını basarlar ama zorla 18 yaş altında evlendirilen kızları korumazlar

0|0
    1|0
  • Reklam tabiiki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    50

Kızlar Ne Diyor 51

• Abidik gubidik şeyler için abidik gubidik şeyler yapıyorlar. Yiyorsa bir konser versinler, bir gecede kazandıkları binlerce lirayı hasta çocuklara hasta annelere hasta babalara bağışlasınlar. Çıkar köprüde ben de koşarım. Öyle olmuyor o işler.

0|1
    0|0
  • Bence reklam. Ama reklam değilse kameralara bu pozları vermeyecekler, o yüzden hiç samimi gelmiyorlar bana.

0|1
    0|0
  • hiç bişey yapmasalar duyarsız dersiniz bişeyler yapsalar samimyetsiz dersiniz... ünlü olunca bir şeyi desteklemek şov mu oluyor

0|0
    0|0
  • Reklamın azı çoğu olmaz. Her yerde böyle mantar gibi beliriyorlar. Hiç samimi değil.

0|1
    0|0
  • Şu koşma işinin nasıl bir yardımı dokunduğunu anlamadım.

0|1
    0|0
  • Emin olamıyor ki insan. Bunu gerçekten sevdiği ve istediği için yapanda var, sadece reklam amaçlı yapanda. Karşıdaki kişi arada sırada şov gibi mi yapıyor yoksa başından beri hep bu olayların içinde mi bakmak lazım..

0|0
    0|0
  • Samimi bulmuyorum.

0|1
    0|0
  • Bir çoğu reklam peşinde 😂😂

0|0
    0|0
  • çoğunu bulmuyorum, birsürü şehidimiz var; neden onlar görmezden geliniyor? tüm şehitlerimiz için yapılmalı!!!

0|0
    0|0
  • unlu oldukları ıcın mı bu yargılar

0|0
    0|0
  • Gezi de sokaklara cikip sonradan baskalarinin elini sikan unlulerse samimi bulmuyorum (sozum meclisten disari herkes degil)

0|0
    0|0
  • katılıyorlar yapmacık oluyorlar katılmıyorlar duyarsız ukala oluyorlar ne yapsınlar :D

0|0
    0|0
  • Evet reklam

0|0
    0|0
  • Kadına şiddet hayvana şiddet kampanyalarında neden göremiyoruz bu isimleri? Özgecan yasası için deli gibi destek aranırken neden yoklardı? Kesinlikle reklam olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Sonuc olarak katiliyolar

0|0
    0|0
  • Bunu magazin malzemesi olarak kullanıyorsa kişi reklamdir ama onun dışında ya kesin reklamdir diye yaftalamayi doğru bulmuyorum nihayetinde onlarda insan bizim gibi duyguları var etrafındaki insanlar için iyi şeyler yapmak istiyor olabilirler

0|0
    0|0
  • Şimdi buradan bunlar reklam yapıyor demek saçma olur çünkü hangi duygular içinde o yarışmaya katıldıklarını bilmiyoruz ki.

Ben samimiyet ve içtenlikle katıldıklarına inanıyorum.

0|0
    0|0
  • bazen buluyorum bazen bulmuyorum. ünlüsune gore degisir. 15 temmuzda meydana cikmayip maratonuna katilani bulmam mesela😉

0|0
    0|0
  • yapmacık buluyorum kameralar çeksin ya da facede resim paylaşayım bakın ben neler yapıyorum bunun adı görgüsüzlük..

0|0
    0|0
  • yahu sonuçta onlarda bir insan, gerçekten katılmak isteyen var reklam yapmak isteyende bu işler belli olmuyor ki

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    31
Yükleniyor...