EVLİLİK PROGRAMLARI İZLEYEN İNSANLAR?

Magazin ve evlilik programı izleyen insanları samimi bulamıyorum iq seviyeleri çok düşükmüş gibi geliyor bana siz ne düşünüyorsunuz

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• Hiç izlemiyorum da cidden katlanılır değil. Bir ara baktım da kusuyordum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• evlilik programları yemek programları vs. programları hiç sevmiyorum zaten gündüz tv izlemeyi sevmem akşam izledigim bir kaç dizi var bir de o ses Türkiye tv ile pek aram yok..

0|0
    0|0
  • sen hiç evleneceksen gel izledin mi de samimi bulmuyosun sus konuşma

1|0
    0|1
    • :D toplum yapısıını bozan ve de boş bir uğraş olan hiçbirşeyle meşgul olmamak tercihimdir. Başkasının hayatından banane gereksiz ve boş

• monoton hayatına canlılık vermek senin elinde TV izlemiyorum haberlere bakarsam bakıyorum sadece diğer türlü boş

• herkesin ilgi alanı farklı

• genelde genc tayfa öyle seylere pek takilmio zaten emekliler ve ev hanimlari izlio evlilik programlarini

0|0
    0|0
  • Ben Üniverste bitirmiş biriyim, IQ seviyemden şüphen olmasın, ama bende zaman zaman "kismetse olur" bakiyorum

0|0
    0|0
    • :D ünüversite bitiren birisinin iq seviyesi yukarlardamı oluyor :D yoksa bununla övünerek kendinimi küçülttün :D

• Hangi Şartlarda okuduğuna bağlı.

• aynen ama bu övünülmeye değer birşeymi orası tartışılır

• tercih meselesi.

0|0
    0|0
  • izleyen izler iqla alakası yok. d eğlence içn izler bir sürü sayısız neden sıralanabilr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Düşük zaten

0|0
    0|0
  • Şimdi şuda var bu ülkede ev hanımları ve emeklilerin tek eğlencesi tv. Gündüz kuşağında da alternatifleri yok atv, show, kanal d ve star gibi izlenen kanallar aynı saatte izdivaç programları koyuyor özellikle kadınlarımızda aşk ilişkilerine (kadın erkek ) ilişkilerine meraklılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...