Kapat

Demet Akalın Hayalet Şarkısını sevdiniz mi?

O çok konuşulan demet akalın albümü rakipsiz için klibi bugün yayınladı. 2 saat gibi bir sürede 50 bin dinlenmeye ulaşmış ancak demet'ten daha iyisini beklerdim açıkçası. Sonuçta 20. yıla özel bir albümden bahsediyoruz, sanki acele getirmiş gibi duruyor. Demet akalın hayalet parçası yerine dürbün ile çıkışını yapsaydı ve klip çekseydi herhalde daha çok ilgi görürdü. Siz KizlarSoruyor üyeleri bu şarkı hakkında ne düşünüyor? Bu arada dinlemeyenler için aşağıya klibi koyuyorum. Her görüşe +1 puan vereceğim, hadi dökülün bakalım. :D

1|0
22|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya şarkılar da ritimler sözler baya bir benzemeye mi başladı bana mı öyle geldi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Haklısın bende beğenmedim hatta yarısında kapattım. Özellikle albüm adı RAKİPSİZ olan bir sanatçıdan böyle bir çıkış şarkısı olmamış. He normal albüm içindedir o sorun değil ama albüm çıkış şarkısıysa atarlı bir şarkı beklerdim :)

1|1
    0|0
  • pek dinlemem bunu da dinlemedim

0|2
    0|0
  • Ne gelmişi kaldı ne geçmişi dkdkdkdk 😂😂😂

0|1
    0|0
  • yorumum bu:
    hahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhtersişaretlerbatisvejdhgyneyedogrugidenasjinugus3rxabcanahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhaahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahah;*/^hahahaha^ hahhahahahahahhahahahahahhahdbsbs3^&3^2€2^3'4&2&2'5^3&2×

0|1
    0|0
  • Demet Akalın'ı severim ama Hande Yenerin hepsi hit albümü demeti sollar begenmedim albümü fazla bir iki tane anca çıkar

1|1
    0|0
  • saçma sapan bir şarkı ya

1|1
    0|0
  • sevmedim şarkıyı 😏

0|1
    0|0
  • Sevemedim

1|1
    0|0
  • Ben sevmedim @Anti-Sosyal-Psikopat sen sevdinmi :(

0|1
    0|0
  • Henüz dinlemedim

0|1
    0|0
  • Dinlemedim sonra bir ara dinlerim belki

0|1
    0|0
  • :D benim içn hava hoş

0|1
    0|0
  • Ne kadar gereksiz 1 soru

0|1
    0|0
  • hande yener daha damgaa

0|1
    0|0
    • Mor şarkısı eskidi ama, yeni şarkısı deli bile çok da iyi değil bence.

• yok nişanlanma konusundan bahsediyorum demek akalın şarkısı bırakmadı gündemde

• Dinlemedim

1|1
    0|0
  • fena degilmis

0|1
    0|0
  • Oldurseler dinlemem o kadini

1|1
    0|0
  • Çok güzel anlamli güzel bir sarki

0|1
    1|0
  • Hiç sevmiyom bu karıyı

0|1
    0|0
  • bu hatunu seviyorum

0|1
    0|0
  • süper diyemem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aha Demet Akalın Geçiyor. Aleyna Mıydı O Pardon. Neyse İyi Akşamlar.

2|1
    0|0
  • sevmedim

1|1
    0|0
  • Demet akalının hiçbir şarkısını beğenmedim şimdiye kadar 😄

1|1
    0|0
  • guzel dinlene bilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...