Eşiniz doğum anının fotoğraflarını sosyal medya hesaplarına koysa ne yapardınız?

Bunu bir ünlü yapınca olağan geliyor, hele de Kardashian ailesinden bir ünlüyse :I

Ikınıyorsun abi, tatlış değilsin ki...

Bunu ünlü biri değil, bizzat eşiniz yapsa da normal karşılar mısınız? Yani her şey sosyal medyada paylaşılmalı mı?

0|1
116108

En İyi Erkek Görüşü

• Her şey ulu orta paylasilmaz oldu olacak çocuk yaparken de paylassinlar. Mahremiyet di te bir şey var.

5|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu çok anlamsız.. Özel olmalı ve kalmalı bazı şeyler , doğumdan söz ediyoruz , nasıl bir mantık o anları sosyal medyada paylaşır 😕
    Bir mucize ama aynı zamanda çokta estetik olmayan bir görüntü çıkıyor doğum esnasında ortaya.. Sosyal medya bir yana eşimin dahi görmesini istemem..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 107

• Paylaşılması gerekli bir an değil. Ancak paylaşırsa da bir şey ifade etmez. Aynı kalitede arkadaş listen varsa zaten hoş bir anı ve yorumlar olarak noktalanır.
    Neticede doğum sancısı ve doğum, bir erkek için önemle saygı duyulması gereken ve destek olunması gereken bir zorluktur. Bu anlarda çekilen fotolar da herhangi bir cinsel dürtü ya da anlam taşımayacaktır. Belki de kötü bir görüntü olacaktır. Ancak tercih kadının olurdu tabi. Bu fotoda da belli bir kısım çekilmiş.

1|0
    1|0
  • https://youtu.be/TYPObx3i5oA?t=4m8s

Şu videonun 4. dakkasının 7. saniyesinde gözüken amerikan emmi kadını 'Bakın bakın, adımı doğru heceleyebilmeniz için herşeyi yaparım' diye özetlemiş bunları. Gerçekten daha iyi bir betimleme yok.

İnsanlar kendilerinin ismini bilsin ve söylesin diye yapmayacağı şey yok bunların.

0|0
    0|0
  • Şu yabancı kültürden özentileri sormayın artık. Bunlar bize ters. ALLAH bu tiplerden uzak tutsun. Mahremiyeti korumayı nasip etsin.

3|1
    0|0
  • Eğer evlenirsem zaten hayatının her detayını insanlara reklam edecek sorunlu bir tiple evlenmem. (İnşallah evlenmem yani, büyük konuşmayalım başımıza gelmesin.)

1|0
    1|0
  • Yok daha neler

2|0
    0|0
  • Herşeyi sosyal medyaya sırf gösteriş için taşıyacak karakterde biri ile evleneceğimi sanmıyorum.

2|0
    0|0
  • onu yapan net gerizekalıdır mahrem denen bir şey var oldu yatak odasınada kamera bağlayalım projeksiyonla halka yayın yapalım oldu olacak saçma her şey de paylaşılmaz

1|1
    0|0
  • Tepki gösterip sildiririm, aslında böyle saçma insanla çocuk doğuracak duruma bile gelmem

3|0
    0|0
  • Yok daha neler

3|0
    0|0
  • bence ahlak etiğine aykırı bunlara dikkat etmek lazım

3|0
    0|0
  • Paylaşan adam godoşlukta yukseklisans falan yapmis olmalı. Pardon adam dedim

4|0
    0|0
  • onlar çocuğun yapılma anını da paylaşıyor ondan şaşırmadım yani buna da :D

1|0
    0|0
  • Ayiptir gunahtir yapmayin

2|0
    0|0
  • yakında sıçarken ki hallerinide koyarlar

2|0
    0|0
  • Kadinimin mahremiyetini sosyal medyaya sunacak kadar ga vat değilim.

2|0
    0|0
  • boşarım. ben öyle ruhu kaşarlaşmış kadını kadın dıye gezdırmem kolumda

1|0
    2|0
  • gerek yok

0|0
    0|0
  • Yapmazdim sanırım.

0|0
    0|0
  • Paylaşması imkansız. Öyle bişey yapamaz. Zaten doğumhanede kameranın işi ne be

2|0
    1|0
  • Oradan p e zevenk gibimi duruyoruz. net

3|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    87

Kızlar Ne Diyor 115

• gittiğim mekanlarda bile yer güncellemesi yapmam kolay kolay.. benim özelimi niye bilsin gerekli gereksiz insanlar? hiç hoş değil bence..

0|0
    0|0
  • Ünlü olunca da normal olmuyor.
    S*lak insan işi ya adam boşansa haklı.

1|1
    0|0
  • İnsanların mahremini internet ortamında paylaşması bence rahatsız edici. Ben paylaşmam ama paylaşanda beni alakadar etmez.

0|0
    0|0
  • Blac Chyna'ya çok fena laflar hazırladım ama hepsi bende saklı 😡 Umarım, bu kameraya çekme, fotoğraf ekibi tutma modası bir an önce yok olur..

0|0
    0|0
  • Ünlü de paylaşsa ünsüz de saçma. Doğum fotoğrafçısı tutmanın amacı bebeğin doğduğu ilk anın fotoğrafını çektirmektir. Kendi ıkınmanın değil.

0|0
    0|0
  • Ayyy iyice tadını kaçırdılar her şeyin ya pes artık sapıtmış millet 😂 😂

0|0
    0|0
  • Aslaaa.

0|0
    0|0
  • Ne garip ya.
    Kabul edilemez bişey

0|0
    0|0
  • Görüşümü bilen bunu bilerek koyuyor ise şiddetli kavgalara da kapıyı aralamıştır Eşinin fotosunu orada burada paylaşana ben Adam demem

0|0
    0|0
  • bu foto düzmece zaten. eğer gerçek olsa o kadınların elleri kırılırdı. o yüzden paylaşmışlardır

0|0
    0|0
  • mahkemeye veririm eşimi 😅😅

0|0
    0|0
  • Mahrem şeyler, paylaşılmamalı

0|0
    0|0
  • Ayrilma sebebi olurdu

0|0
    0|0
  • tabiki paylaşılmamalı hani ünlüsün de amaç nedir ki

0|0
    0|0
  • Ben birak kendi fotomu paylaşamiyorum bir de onu paylaşacagm ha ben zaten öyle bişeye cesaret edemem hoş bişey de değil ayrica ama kadin yapmiş diyecek bisey yok 😁

0|0
    0|0
  • yakında sı*arkende fotoğraf paylaşırlar

1|0
    0|0
  • gerekli değil hep bunlar reklam

0|0
    0|0
  • bir özel kelimenin bir anlami kalsın veya tek akıllarda kalan bir durum olsun.

Gösterince ne oluyor ki? Amac ne?

0|0
    0|0
  • igrenclik otesi

0|0
    0|0
  • oha bu kadarıda pes mılletten sızede dogum anınızdan ya bu ınsan oglu nereye gıdıyo böyle ya

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    95
Yükleniyor...