Kapat

Evlilik programları vasıtasıyla yapılan evlilikleri güvenilir buluyor musunuz? Bunlar gerçekten evleniyor mu?

Hepsinin kurgu olduğunu biliyorum ama gerçekten evlenmek için gidenler de varmış.
Sizi etkileyen biri oldu mu bu programda?
Ben izlemiyorum, sorsam hiç birimiz izlemiyoruz.
Peki nasıl oluyor da her kanalda bu programlar var?
Kimler izliyor, ev hanımları mı?

Güncellemeler:
Evet hepimiz izlemiyoruz ama isim olarak kim kimdir tanıyoruz

3|2
53|62

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bizim sınıftaki kızların çoğu izliyormuş. Üniversite okuyan kızlar bunlar. Yani ev hanımına falan gitmenize gerek yok. Erkekler de izliyor. İşsiz olan herkes izliyor sanırım.
    Benim haftanın bir günü bir bölüm dizim var onu da bazen kaçırıyorum :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 61

• Bireyselleşen dünyanın aile yapısını kemirmesiyle birlikte bu programlarda ayrı bir yara açmakta aile yapımızda. Neye üzüleceğimi şaşıyorum, bozulmuş aile yapımıza mı üzüleyim, kendini kaybetmiş anne babalara mı üzüleyim, saygı edep, adabı yitirmiş bireylere mi üzüleyim yoksa bunları bir kenara bırakıp kendi anne ve babama söz geçiremeyip izlemelerine mi üzüleyim? İnanın bu programları yapanların günahı yok. Çünkü izleniyor, izliyoruz. Daha ne olmalı bir programın izlenmemesi için bilmiyorum.
    Üzülüyorum bu programlar sov programlarına dönüştü. Transfer edilen gelin ve damat adayları , programa çıkartılan sanatçılar, programda hamile kalındığı iddaaları, herkesin önünde sarmaş dolaş görüntüler, daha sonra başka biriyle aynı görüntüler... İzlendikçe çirkinleşiyorlar.

Ne diyelim seyretmesek kimse oraya para bağlamaz. Bu yüzden bir suçlu arıyorsak o kanaları değiştirmeyen ya da değiştirilmesini sağlamayan bizleriz bence.

0|0
    0|0
  • pek izlemem de denk geliyorum bazen annem sayesinde. bazıları hamile olarak geliyorya evlendik mutluyuz diye. o karnındakiler yastıktır kesin. hiçde güvenmiyorum pokda çıkabilir

1|0
    0|0
  • ohoo bunlar neki. zuhal topalda adamın nıkahını söför kıymış sölersen diye tehtit etmişler ama adam dururmu duygularımla oynadılar dıye kanallara cıktı mahkemeye falan vermıstır heralde.

son olarak o hanıfe falan cocugunu aldırmış. çıplak halını gordum başı acık falan. naz falan ise eskort mus zaten

0|0
    0|0
  • izleyici kapasitesi oldukça yüksek..
    izlemiyorum demesin kimse ben bile zap yaparken denk gelince bakıyorum arada espirili insanlar çıkıyor..
    gerçekten evlenen mutlu olan birkaç aday sonra oluyor zaten
    orada kalanlar sanki pek evlenme derdinde degiller

0|0
    1|0
  • İŞim olma

1|0
    0|0
  • Tam bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Zuhal topalın programı aralarında en tiksinci. evlenme programlarının yasaklanmasını istiyorum

1|0
    0|0
  • devletin bu programlara bir el atması lazım midem bulandı bu sacma sapan kurgulardan bu kadar basit saçma sapan senaryolar yalandan kavgalar ağlamalar asgeri ücretin 1300 olduğu bir ülkedebu fake programlaradn ayda 300-500 bin kazanmaları mantıksız geliyor

0|0
    0|0
  • sevgi, saygı, yaşanmışlık barındırmayan. tamamen çıkarlara dayalı toplum ahlakını bozan bir uygulama olduğu görüşündeyim. yasaklanmalı ve kaldırılmalı.

0|0
    0|0
  • casting duymadınız mı hiç. :) hatta az tipiniz varsa 3000 lira deyolar aylık oturuyon ona buna salça oluyon meslek süper 😂

0|0
    0|0
  • %99 u ajanslardan para ile yapılan saçmalıklar. ben katılıp kendimi rezil etmem asla hemde kısmetimi kapatamam.

0|0
    0|0
  • Oyun hepsi

0|0
    0|0
  • kişiden kişiyre degişir

0|0
    0|0
  • Biz telefon almıyoruz bozuk çıkar diye adamlar evleniyor

0|0
    0|0
  • Samimi bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Kimse evlenmiyor orada ya bütün gün dedikodu

0|0
    0|0
  • Hepsi senaryo diye diye dilimde tüy bitti : )

1|0
    0|0
  • Suç bunları izleyenlerde

0|0
    0|0
  • ayda 4 milyon tl gelir elde edilen bir programda sen yönetmenin yerinde olsan kurgu yaptırmaz mısın ordaki oyunculara :d

0|0
    0|0
  • BİR HALTA YARASALAR zaten birini bulurlar orda sürünmezlerdi

0|0
    0|0
  • Garanti veriyorlar. Memnun kalmazsam iade ediyorsun

1|0
    0|0
  • Sacma geliyor

0|0
    0|0
  • Ordaki insanlar reklam amaçlı orda bizim saf insanımız da bunları izliyor

0|0
    0|0
  • Seda sayan olunca izleyesim geliyor ama vaktim yok k. bakma seda abla

0|0
    0|0
  • Ben gerçekten izlemiyorum haberlerde denk geliyor bazen görüyorum. Yaşlılar neysede gençlerin tamamen programlar tarafından tutuldukları bariz ortada

0|0
    0|0
  • Hikayeden senaryodan işler adı ustunde televizyon şovu , reyting amaçlı şov işte

0|0
    0|0
  • hepsi yalan gercekten evlenmeye gidenlerde yalanın içinde buluyo kendini

0|0
    0|0
  • Hayır reklam...

0|0
    0|0
  • valla ben izlemiyommm

0|0
    0|0
  • Evlilik programi 1 sanal ilişkiler 2. Hepsi yalan dolan.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 52

• Bir tanidigim bu programda evlendi evliligi halada devam ediyo bize söyledikleri icerde sözleşme imzaladıkları çoğuna para verilip kullanıldıkları orada kavga cikaran herkese salça olan tipler para icin yapıyolar bu işi yayina çıkmadan herkese rolleri anlatiliyo kim kime bulasicak hesaplanıp yayina cikariliyor

1|0
    0|0
  • ızlemıyorum dıyen herkes ızlıyor.
    10 dk bıle goren bılen ızleyen takıp eden bırılerı ıllakı var
    seda zuhal ya da esra.

ben donem donem ızledım. hanı kısıler hakkında cok bılgım yoktu ama konseptı bılıyordum ama sımdı bu sezon esrayı herrnedense ıstısnasız ızlıyorum. kurgu ve halk magazını dıye ıtıraf edılen olay dıkkat cekıyor ama ne yalan soylıyım o ya da bu sekılde evlılıklerde ne onemlı , kım kımden ne ıstıyor , ne gundemde/degıl gıbı konularıda azda olsa gorebılıyorsun.
    sacmamı evet zaman kaybımı evet ama gercekten evlenenlerde var. harbı harbı nıkahlar kıyılıyor bebekler oluyor. bır gundem bu sekılde degısıyor ama bence oyle : )

0|0
    0|0
  • Gerçekten evlilik olsa amaçları program da bu doğrultuda ilerlese sanırım izlenmez böyle kimin eli kimin cebinde belli olmayan Brezilya dizilerine benzeyince daha çok izleyesi geliyo insanların yalan olduğunu bilse de gerçek gibi izliyo çünkü yapacak başka işi yok.

1|0
    0|0
  • Guvenır deıl bende

1|0
    0|0
  • Bir tanıdığımın akrabası böyle bir programdan evlendi ve kadın tarafından dolandırılmıştı😄 Güvenmemek lazım

0|0
    0|0
  • Ben izliyorum :D Kurgu oldukları çoğu zaman belli oluyor ama ders çalışırken kafa yormayan ses olarak arka fonda izliyorum :D

0|0
    0|0
  • Hayır kurgu zaten ama arada izlemiyo değilim ama inandığım için değil komik olduğu için dizi niyetine 😄

0|0
    0|0
  • Valla yalan yok vakit oldukça izliyorum Esrayı çok da eğleniyorum yalan gerçek bilmem 😀

1|0
    0|0
  • Yok yaw.. felegin cemberinden gecmis kasarlar namus timsali kesilip eletrik alamadim demiyolarmi bir de zamaninda trafo ustune trafo yiyenler...

1|0
    0|0
  • Kesinlikle yalan dolan hepsi 😂

0|0
    0|0
  • Hayir sahte reyting amacli program bunlar.

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle tiyatro oyunu bunların hepsi

1|0
    0|0
  • valla bizim burda üst komşumuz esra eroldan çıktılar mutlular ama paraları yok orda çok güzel giyiniyordunuz falan dedik onlar ordaa veriyorlar dedi

1|0
    0|0
  • 99% fake

1|0
    0|0
  • %99'u yalan. Ya evlenmiş gibi yapıp ortadan kayboluyorlar ya da ilgiden hoşlananlar bunu bir süre daha devam ettiriyorlar. Mesela bir adaydan hoşlandığını söyleyip, bir hafta onunla birlikte takılıyor. Diğer hafta şu huyunu sevmediğini, şu sözünün onu kırdığını ve böyle yaşamayacağını söylüyor. İnsanlar onu haklı bulduğunda bunu diğer adaya yapmaya devam ediyor. Veyahut kimseyi beğenmeyen insanlar, tamamen şov için orada. Ama ne yaparsın, izleniyor işte..

0|0
    0|0
  • Ben arada bakarim eğlencesine evet bnde inanmiyorm ordaki evliliklere yakişikli ve güzelleri çikariyorlar onlarada parayla talip buluyorlar günlük o kadar insan gider mi Allah aşkina

0|0
    0|0
  • Hepsi kurgu insanlarin beyniyle dalga geciyolar

1|0
    0|0
  • Tabiki hayır

0|0
    0|0
  • Yooo

0|0
    0|0
  • Güvenli değil bence eğlence amaçlı izliyorum bazen sonra kapıyorum saçma da

0|0
    0|0
  • Olum Nur Erkoç hamileymiş şimdi gördüm şok oldum ya. Gerçek değildi hani bunlar? Ben haftada 6 bin kazanıyorlar hepsi kurgu diye biliyordum😠

0|0
    0|0
  • sanalda tehlikeli bu da

0|0
    0|0
  • hepsi yalan dolan

0|0
    0|0
  • Ciddiye almıyorum...

0|1
    0|0
  • Hep yalan

0|0
    0|0
  • Güvenilir bulmayı geçtim, zaten kurgudan ibaretler

0|0
    0|0
  • Hepsi kurmaca cast ajanstan çıkma.

0|0
    0|0
  • yalan kesinlikle ne kadar reyting yaparsa o kadar para veriyorlar otelde falan kaliyolar akrabam katilmisti karsidan pankarttan agla gul. vs komut veriyorlar

0|0
    0|0
  • hayır bulmuyorum hepsi bana saçma geliyo evlenmeye değil kendilerini göstermeye gidiyorlar

0|0
    0|0
  • inanmıyorum. saçma komik

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor...