Kapat

Bu haber erkeklerin hiç hoşuma gitmeyecek! Miley Cyrus'ın ilk ilişkisinin bir kadınla olmasına ne diyorsunuz?

Bu haber erkeklerin hiç hoşuma gitmeyecek! Miley Cyrus ilk ilişkisinin lez ilişkisi olması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu haber erkeklerin hiç hoşuma gitmeyecek! Miley Cyrus ilk ilişkisinin lez ilişkisi olması hakkında ne düşünüyorsunuz?Variety dergisine konuşan Miley Cytrus, “Hayatım boyunca cinsiyet kavramlarını anlayamadım. Biseksüel kelimesinden nefret ettim, çünkü bu bile kısıtlayıcı bir tanım” dedi. Hiçbir zaman kadın ya da erkek olmayı düşünmediğini söyleyen Cyrus, “Ortaokul yıllarımda gözlerim açıldı ve ilk ilişkimi bir kız arkadaşımla yaşadım” şeklinde konuştu.

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

• bu ndan beklenir

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bisexeldir artık o

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimle ilişkiye girdiğini öğrendiğim ya hayatım bir değişti bir değişti banane ya 😂

1|1
    0|0
  • Sanki duyanda kız erkeklerin hepsine ait zanneder

1|1
    0|0
  • Ruhsal boşluk...

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• Transları anlıyorum ve saygı duyuyorum ama kendini karşı cinse ait hissetmeden kendi cinsine ilgi duyanları cidden anlayamıyorum. İnsan yaşamadığını bilemez gerçi. Ne diyelim hayırlısı.

0|1
    0|0
  • cok sevindim buna kucuk ereni hic sevmezdim tipinide sevmezdim ailece kufurleri basardik bu oksijen israfina.

0|1
    0|0
  • Banane bundan? Niye hoşuma gitmeyecekmiş ki? Sanki kız kardeşimde kimle yatıp kalktığıyla ilgilenicem.

0|1
    0|0
  • Aaaahhhh dünyam başıma yıkıldı vurun beni öldürün zaten yaşayamam bu haberi duyduktan sonra. Ağlıyorum kahrımdan yanıyorum bagrimdan seviyorum bu canımdan di gel leeee Allahın iicinn😢😢😢😭😭😭😢😢😢

0|1
    0|0
  • Allah sahibine bağışlasın 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Banane olm sanki benimle sevgili ne uzulucem :D

0|1
    0|0
  • Banane elin gavurundan ne hali varsa görsün

0|1
    0|0
  • bir fenaa oldum bir kötü oldum

0|1
    0|0
  • Banane.

0|1
    0|0
  • Evet gerçekten hiç hoşuma gitmedi :)

0|1
    0|0
  • Ulan sanki bir kadınla olmasa gelip bana mı verecek bana ne

0|1
    0|0
  • Bosver kanka s... kemedigin daldan muhabbet kapmayacan ;)

0|1
    0|0
  • hayranı olduğum söylenemez, kendisi bilir

0|1
    0|0
  • Lezbiyenleri seviyorum

0|1
    0|0
  • kadını sevmiyordum zaten, iyi etmiş

0|1
    0|0
  • cok önemli bir konuyu kardeş banane